Aktuality

aktualita
14.09.2014

Kalendář 2015

Zahajujeme předprodej kalendáře na příští rok. Kalendář je stolní, týdenní - rozměr 17,1 x 16,9 cm. S distribucí počítáme od konce září, cena za 1 ks - 150 Kč. Objednávky na mailu kocicinadejeaukce@seznam.cz . Letos bude omezené množství kusů - proto objednávejte rychle .


aktualita
15.08.2014

Výroční zpráva za rok 2013

Výroční zpráva za rok 2013


aktualita
21.07.2014

Prosba o pomoc

Jako každé léto pociťujeme značný pokles příspěvků na péči o naše svěřence. Je to pochopitelné, každý má myšlenky jinde – nejlépe na zasloužené dovolené, která i něco stojí :). Ale my bohužel nemůžeme přerušit naši činnost na dobu, kdy budou příspěvky štědřejší. Momentálně se v devíti depozitech staráme o okolo 250 koček a koťat a psů.
Na účtu k dnešnímu dni je cca 16000 Kč – https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2100566086, což činí závratnou sumu 64 Kč na jedno zvíře – s čímž by se mělo vystačit zhruba na jeden měsíc :). Nerady „žebráme“, vždy se snažíme spíše si peníze vydělat aukcemi a různými prodejními akcemi, ale i o ně je v létě malý zájem :(.
Nebudu psát, že jsou naši svěřenci nedostatkem peněžních prostředků ohroženi – nejsou, protože všechna depozita sahají hluboko do rodinných rozpočtů, aby chlupatým obyvatelům domácností nic nechybělo, ale ani tyto rozpočty nejsou bezedné a dlouho toto hospodaření nevydrží.
Pokud by někdo mohl postrádat jakoukoliv částku, byly bychom (všechny jsme ženské :D) moc vděčné :). Číslo transparentního účtu – 2100566086/2010.


aktualita
06.05.2014

Májové Kočičí přání

Jaro je u nás v plné síle a první letošní koťata přicházejí na svět. Dost z nich má bohužel tu smůlu, že se rodí nechtěně. A právě pro tato koťata, jejich mámy a další kočky a kocoury bez domova je určena naše akce. V péči více než 30 organizací z celé České republiky čekají na nové domovy stovky opuštěných zvířat a my jim chceme zlepšit život alespoň malým dárkem. Akce začíná 1. května a končí ve čtvrtek 15. května, kdy nám kalendář hlásí Den rodin. Během této doby budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Dárce si tak jednoduše vybere konkrétní zvíře, které ho zaujme. Kromě zakoupení dárku lze také poslat peníze na běžné výdaje spojené s pobytem kočky v útulku, podpořit velký projekt každé zúčastněné organizace, či přispět na zdravotní péči. Po skončení akce dostane dárce fotografii kočky s dárkem, který jí daroval.

Činnost zúčastněných organizací financují převážně členové a drobní dárci. Jarní Kočičí přání je jedna ze dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. V té poslední, vánoční, se podařilo získat více než 1 600 000 korun a obdarováno při ní bylo 1616 koček.


kontakt:

Františka Kernová
OS Devět životů
frantiska@devet-zivotu.cz


odkazy na předchozí akci:
www.kociciprani.cz


aktualita
03.03.2014

POZOR ZMĚNA ÚČTU

POZOR!!! S dnešní platností přestává fungovat sbírkový účet u Raiffeisenbank. Doufáme, že se nám v brzké době podaří založit nový účet u Fio banky (čekáme pouze na potvrzení z ministerstva vnitra, že existujeme :)). Prosím zrušte si trvalé příkazy na tento účet - moc děkujeme za Vaši přízeň a za Vaše příspěvky .