Aktuality

aktualita
06.05.2014

Májové Kočičí přání

Jaro je u nás v plné síle a první letošní koťata přicházejí na svět. Dost z nich má bohužel tu smůlu, že se rodí nechtěně. A právě pro tato koťata, jejich mámy a další kočky a kocoury bez domova je určena naše akce. V péči více než 30 organizací z celé České republiky čekají na nové domovy stovky opuštěných zvířat a my jim chceme zlepšit život alespoň malým dárkem. Akce začíná 1. května a končí ve čtvrtek 15. května, kdy nám kalendář hlásí Den rodin. Během této doby budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Dárce si tak jednoduše vybere konkrétní zvíře, které ho zaujme. Kromě zakoupení dárku lze také poslat peníze na běžné výdaje spojené s pobytem kočky v útulku, podpořit velký projekt každé zúčastněné organizace, či přispět na zdravotní péči. Po skončení akce dostane dárce fotografii kočky s dárkem, který jí daroval.

Činnost zúčastněných organizací financují převážně členové a drobní dárci. Jarní Kočičí přání je jedna ze dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. V té poslední, vánoční, se podařilo získat více než 1 600 000 korun a obdarováno při ní bylo 1616 koček.


kontakt:

Františka Kernová
OS Devět životů
frantiska@devet-zivotu.cz


odkazy na předchozí akci:
www.kociciprani.cz


aktualita
03.03.2014

POZOR ZMĚNA ÚČTU

POZOR!!! S dnešní platností přestává fungovat sbírkový účet u Raiffeisenbank. Doufáme, že se nám v brzké době podaří založit nový účet u Fio banky (čekáme pouze na potvrzení z ministerstva vnitra, že existujeme :)). Prosím zrušte si trvalé příkazy na tento účet - moc děkujeme za Vaši přízeň a za Vaše příspěvky .


aktualita
23.07.2013

Charitativní aukce pro Kočičí naději na fb

https://www.facebook.com/AukceproKocicinadeji 


aktualita
21.07.2013

TO JE KOČKA NAPSALA

Kočičí naděje o.s. Vám nabízí knihu Markéty Matějkové – „TO JE KOČKA NAPSALA“. Je to kniha o kočkách, jejich depozitování, jejich potřebách a vůbec o všem, co vlastně záchrana bezprizorných toulavých koček obnáší a znamená.Kniha je ucelený soubor povídek vycházejících ze skutečných osudů nalezených koček , někdy smutných, někdy veselých se šťastným koncem.Celý výtěžek z prodeje jde na opuštěné kočky v péči našeho sdružení. Cena knihy 250,-kč, objednávat můžete na mailu kocicinadejeaukce@seznam.cz