Sisinka

Pohlaví - kočka
kočka

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 8 let
Depozitum: Hradec Králové
Barva: cerna
Pohlaví: kočka
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Nádherná černobílá Sisinka ke mně přišla se svou sestrou Etinkou a svými třemi malými koťaty. Všech pět kočiček přijelo z Miletína, kde někdo k lidem, kteří je přivezli, hodil na podzim dvě koťata. Obě sestry - černobílá Sisi a želvička s bílými znaky Eti - vyrostly a Sisi porodila tři překrásná koťata. V prozatímním domově však zůstat již nemohly, a tak se jednoho dne všech 5 kočiček přestěhovalo do depozita Kočičí naděje do Hradce Králové. Na nový domov, veliký prostorný pokoj s velikou voliérkou si kočičky velice brzy zvykly.

Sisinka je líbezná, milá a vděčná kočička, nyní již nebojácná a hravá. Pouze první den po příjezdu se schovávala, ale zanedlouho již běhala po pokoji a po voliérce a mazlila se se mnou. Jediné, co jí vadí, je veliké množství koček. Je čistotná, kastrovaná, plně očkovaná a odčervená.

Dlouho jsem pro ni hledala domov, nikdo ji však nechtěl. Až pak jednou mohla odejít do nového domova se svou sestřičkou Etinkou, ale schovala se do voliéry a odmítla vylézt, a tak s Etinkou odjela  kočička jiná. Po druhé, za dlouhý čas, si ji vzali domů ještě s daším kocourkem ze stejného pokoje úžasní manželé - u nich by měla Sisinka domov fantastický... jenže - ona tam být nechtěla. Plakala a plakala, schovávala se, nejedla - a tak jsem sama nabídla, aby Sisinku přivezli zpět a vybrali si opět jinou kočičku. A tak se taky stalo. Když Sisinka přijela, bylo vidět, jak je u nás šťastná, hned se se všemi kočičkami vítala, olizovala se s nimi - a já jsem se rozhodla, že tedy u nás už zůstane... Proto jí teď hledám jen páníčka virtuálního, který by ji měl rád na dálku..