Rézinka

Pohlaví - kočka
kočka

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 11 let
Depozitum: Hradec Králové
Barva: zrzava
Pohlaví: kočka
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

 

Rezatou, tehdy dvouletou kočičku Rézinku jsem přijala i s její maminkou Micinkou Pusinkou v únoru 2008. Obě kočičky se ke mně přistěhovaly poté, když se musely vystěhovat z e zrušeného zemědělského objektu. Právě tak, jako její maminka, již byla Rézinka březí, ale u mě si obě kočičky v klidu počkaly na porod a když přišel jejich čas, každá z nich porodila 5 nádherných koťátek.
Když jsme téměř všechna Rézinčina koťátka umístili do nových domovů, tak přišla řada i na nádhernou Rézinku.
Byl o ni zájem, protože, ač již byla zasloužilou maminkou, porodila 4.4.2008, která se po celou dobu o koťátka vzorně starala, byla především i mladou, zdravou a hlavně VELMI HRAVOU kočičkou.
Atraktivní Rézinka měla a dosud má nádhernou rezatou barvu, která je u kočičích samiček vzácná. A tak mezi zájemci jsme nakonec vybrali rodinu, která o neustále velmi milou, přítulnou, komunikativní, vstřícnou a velmi mazlivou kočičku stála – a chtěla si ji adoptovat i s jejím synáčkem, rezatobílým Daníčkem. Vše vypadalo ideálně – a tak obě kočičky odjely... Z nového domova jsme dostávali zprávy i fotky a vše se zdálo být v naprostém pořádku. Za nějakou dobu mi však zazvonil telefon a paní mi sdělila, že se její manžela dostal za nějakou zpronevěru do vězení a že kočičky musí vrátit. Nic jsem nenamítala, protože tak zní i dohoda s každým novým páníčkem – pokud se nebude již moci nebo nebude chtít o kočičky starat, musí se zvířátka vrátit k nám. Jenže – kočičky se sice vrátily, ale já jsem je skoro nepoznala. Byly hubené, špinavé, vyděšené, při zvednutí ruky se krčily a utíkaly. Tehdy jsem opravdu děkovala osudu, že vše takto dopadlo a kočičky se ke mně vrátily. Daníček byl mladý, proto se rychle vzpamatoval – a zanedlouho odjel do jiného, lepšího nového domova. V novém domově se setkal se svou sestřenicí Benjamínkou, se kterou se měl moc rád.
Ne tak Rézinka… Ta se bála, schovávala a dlouho trvalo, než uvěřila, že se již má dobře a že tomu tak bude stále. Slíbila jsem jí, že už ode mne neodejde. A tak tomu je. Proto jsem byla velice ráda,kdyby se i pro Rézinku našel virtuální páníček, který se ji rozhodl podporovat.