Micinka Pusinka

Pohlaví - kočka
kočka

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 18 let
Depozitum: Hradec Králové
Barva: tribarevna
Pohlaví: kočka
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Micinku Puisinku si virtuálně adoptovala paní MARTINA VITOUCHOVÁ

Tříbarevnou, tehdy devítiletou kočičku Micinku jsem přijala i s její dcerkou Rézinkou v únoru 2008. Obě kočičky se ke mně přistěhovaly poté, když se musely vystěhovat ze zrušeného zemědělského objektu. Právě tak, jako její dcera, již byla Micinka březí, ale u mě si  obě kočičky v klidu počkaly na porod a když přišel jejich čas, každá z nich porodila 5 nádherných koťátek.
Micinka, protože byla již dosti stará, rodila s potížemi, při porodu jí vydatně pomáhala moje dcera, tehdy ještě medička. Čtyři koťata se podařilo porodit doma, ale na porod pátého již Micinka sílu neměla. Sice jsme čekali, radili se s veterinářem, ale nakonec jsem stejně musela v noci s Micinkou a jejími čtyřmi novorozeňaty vyrazit na veterinární pohotovost, kde byl Micince proveden císařský řez, ze kterého se narodila malinká Benjamínka.
Micinčiny dětičky byly nádherné a celkem bez problémů všechny našly nový domov. Micince jsem však slíbila, že jako zasloužilá máma – od paní, která se o ni předtím starala, jsem slyšela, že má za sebou porod více než 60 koťat – už nový domov hledat nebude a zůstane u nás. A tak Micinka, protože má předkus, takže druhým jménem Pusinka, si šťastně žije u nás, spinká u radiátoru a když je pěkně, chodí si hrát na zahradu. Stala se z ní veliká tlustá spokojená kočka, která ráda papá, ale je i velmi mlsná. Pokud nedostane vařené masíčko, tak drží hladovku, sedí na lednic a křičí na nás, že má velký hlad.
Vypadá nádherně, všichni návštěvníci obdivují její lesklý kožíšek a mazlivou povahu. Po ŠESTI letech pobytu u nás našla i virtuální paničku, která jí přispívá na papání.