Uhlínek

Pohlaví - kocour
kocour

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 3 roky
Depozitum: Hradec Králové
Barva: cerna
Pohlaví: kocour
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Nádherný černočerný Uhlík k nám přijel se svými dvěma černými bratry a s modrou mámou Miní z Trutnova, kde kočku i s koťaty zanechali bez pomoci nezodpovědní lidé a odstěhovali se. Sousedům tam rodinka vadila, a tak mi ji přivezli. Bohužel celá rodinka přijela nemocná, dlouho se v karanténě všichni léčili, ale vše dopadlo dobře a máma i koťata jsou již zcela v pořádku.

Kluci se zpočátku báli, Uhlík, jediný s troškou bílých chloupků na krku, byl však od začátku nejvstřícnější, nejodvážnější a nyní se již i občas mazlí. Je to překrásný kocourek s úžasně lesklou srstí a nádhernýma očima. Je samozřejmě plně očkovaný, odčervený, je absolutně čistotný. Již téměř rok hledá domov bez možnosti výběhu ven, nejraději by odešel tam, kde by měl nějakého kočičího kamráda, ale ale rád půjde všude, bude mít láskyplnou péči trpělivost. Čeká na Vás v bytě v Hradci Králové.

Uhlínek na nový domov už čeká tři roky, bohužel si ho zatím nikdo nevybral, každého odradí jeho plachost. Proto i on je zařazen až do případného umístění do virtuální adopce...