Kohoutek

Pohlaví - kocour
kocour

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 4 roky
Depozitum: Hradec Králové
Barva: zrzavobila
Pohlaví: kocour
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Krásného Kohoutka virtuálně adoptovala velmi laskavá slečna MARKÉTA KRÁLOVÁ, bývalá virtuální maminka nešťastného Busíčka. MOCděkujeme.

 

 

Dne 2.10.2013 přijalo Hančino královéhradecké depozitum šest odrostlých koťat, která přivezl starosta z obce Staré Buky. Když mi volal a prosil o pomoc, vyprávěl, že panička kočiček zemřela a kočky nikdo nechce. Ještě na místě zůstaly čtyři dospělé kočky, které přijedou příště. Kočičky jsou vystrašené, tisknou se k sobě, navíc od začátku zvrací, takže s nimi chodím na ATB a na infuze.Moc si přeji, aby se jim udělalo lépe, protože se bojím, aby mi sem nedonesly nějakou odpornou virovou chorobu... Pan starosta se k umístění koček v našem depozitu však postavil velmi zodpovědně a slíbil, že na jejich léčení a následné kastrace významně přispěje. Teď se však kočičky musí nejprve uzdravit..., jsou nádherné. Říkám jim Koloušek, Kohoutek, Koláček, Kapička, Kytička a Kraječka.

Kohoutek je v podstatě jediný, který nebyl umístěn, protože je stále, i po dvou letech, velmi plachý. Je to překrásný a hodný kocourek, kamarádský a bezproblémový k ostatním kočičím spolubydlícím, ale přede mnou utíká a léčit ho, očkovat či odčervovat je veliký problém. Navíc, i po dlouhém léčení, mu stále slzí očičko, ani veterináři zatím nenašli příčinu.

Z těchto důvodů je Kohoutek zatím stále jen v nabídce virtuální adopce.