Macík Marcy Sokolov

Pohlaví - kocour
kocour

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 12 let
Depozitum: Hradec Králové
Barva: kremova
Pohlaví: kocour
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

 

Macínek je jedenáctiletý, nádherně zbarvený krasavec, který k nám přijel až ze Sokolova. Kocourkovi zemřela jeho milovaná panička, zdědil ho její bratr, který však nebyl schopen - a asi ani ochoten se o kocourka postarat. Napsal na sokolovské depozitum, že bude muset dát kocourka uspat. V Sokolově ho přijmout zřejmě nemohli, a tak kocourkovi hrozila euthanasie, i když nevím, který slušný veterinář by zdravé zvíře utratil...

No a tak kocourek dorazil až ke mně. Zpočátku, jak jinak, nesmírně tesknil a schovával se. Také jsem si všimla, že má velmi křivou tlamičku a když jsme byli na důkladném vyšetření, zjistilo se, že má zoubky v katastrofálním stavu... Jakmile si trochu zvykl a začal papat, zoubky mu v narkóze na veterině ošetřili, postupně byl Macík i odčerven a naočkován. 

Nyní je z něj opět krásný kocourek, mazlivý a líbezný, který však touží mít opět domov jen pro sebe, sdílet ho s nějakou jinou paničkou nebo páníčkem a být opět šťastný. I když není problémový, tak kočky kolem sebe rád nemá.

Dočká se Macínek ještě nového domova, potká ho ještě štěstí? Vždyť má jistě před sebou hodně let, ve kterých by chtěl někoho být...a někoho mít jen pro sebe.