Prcek - Zorinka

Pohlaví - kočka
kočka

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 7 let
Depozitum: Hradec Králové
Barva: cernobila
Pohlaví: kočka
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Dne 13.10.2017 přijalo Hančino královéhradecké depozitum černobílou sedmiletou kočičku, které říkali tam, kde byla doteď, Prcek. Paní ji prý měla od malinkatého kotěte do dlaně, ale nedávno se jí narodilo dítě, a tak se kočičky zbavila.

Pověrčivá nejsem, ale pro nešťastnou kočičku byl ten pátek 13.opravdu velmi nešťastný. Paní říkala, že si bezstarostně ležela na gauči - a ona ji popadla a odvezla do depozita. Prý musí dát přednost dítěti před kočkou - a kočka prý nesnesla, že je až druhá...

No, nevím, mám se svými kočkami i s kočkami u dcery a mladých přátel zcela jiné zkušenosti... Kočičky mi je nesmírně líto, pochopitelně u nás zatím syčí a vrčí, bojí se, nejí. Přijela odpoledne, ale z přepravky do rána nevylezla...Paní jsem to říkala, ale nějaké lítosti jsem se nedočkala, prý špatně reaguje na každou změnu. Prostě, snáším to hůř než bývalá paní, u které jsem velké pohnutí nebo loučení neviděla.

Kočička je již kastrovaná, ještě musí na přeočkování. Nutně by potřebovala najít nový domov co nejdříve, není ještě stará, ale kotě už to také není, takže taková radikální změna by jí mohla velmi zdravotně ublížit.