Černoch

Pohlaví - kocour
kocour

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 2 roky
Depozitum: Hradec Králové
Barva: cerna
Pohlaví: kocour
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Černočerný  kocourek Černoch je nádherný dvouletý  kocourek, který k nám přijel 18.10.2017 i se svým kamarádem Mikym. Oba kocourci museli z domu, protože páníček měl silné astma a doktoři doporučili koček se zbavit. To je jedna verze příběhu - další je, že příbuzní majitelů vyhrožovali, že kocourky odvezou někam daleko, protože jim hrabou na zahradě. Nevím, jaká je skutečná pravda, ale podstatné je, že kocourci museli pryč, a to rychle. V útulku dostali majitelé kontakt na mě - a já jsem se nechala přemluvit.
Černoch je plašší kocourek, který byl zpočátku nesmírně vystrašený a neustále se schovával. Na rozdíl od Mikyho se často schovává doposud, ale přece jen ho již celkem často nacházím ležet na sedačce nebo stočeného mezi hračkami na koberci. Už pomalu začíná s ostatními i přicházet k jídlu, ale stále je obezřetný… Když má dobrou náladu, nechá se i hladit a moc si mazlení úžívá.
Prozatím však nemůže být v nabídce, neboť má stále velký průjem. Paní, která ho ke mně přivezla, mi říkala, když jsem jí volala, že ten průjem měl i celou dobu, co byl u ní. Jenže s tím nikdo nic nedělal.
Musím ho tedy odchytit, nechat důkladně vyšetřit a nechat provést koprologii. S léčením to bude zřejmě složitější, ale nějak to zvládnout musíme.
Věřím, že se vše podaří a hlavně, že kocourek pozná, že i v depozitu, kde smí spát v posteli, může být i krásně.
Černoch je prozatím pouze k virtuální adopci.