Packa

Pohlaví - kocour
kocour

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 3 roky
Depozitum: Hradec Králové
Barva: mourovata
Pohlaví: kocour
Handicap: ano
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Packa je třínohý čtyřletý kocourek, který k nám přijel dne 11.11.2017 . Přivezli ho příbuzní starého pána, který ho před lety zraněného našel. Kocourek se pravděpodobně chytil do želez, odkud se vykousal. Když byl nalezen, ukousnutou pacičku měl v hrozném stavu a již plnou červů. Starý pán ho dal jakž takž do pořádku, jenže za čas onemocněl a o Packu se neměl kdo starat. A tak kocourek měl být utracen, protože – kdo by chtěl třínohého, obyčejného kocoura, navíc se spoustou strupů v kožíšku?
A tak Packa přijel ke mně… Kromě toho, že byl strašně vyděšený, ještě před odjezdem ke mně někde spadl do hmoty na omítku... Vypadal jako špinavý ježek.
Z bedny, ve které přijel, vyrazil a několik dní se schovával pod hlubokou starožitnou skříní, kam jsem mu strkala jídlo. Strašně se bál, ale není divu, měl za sebou peklo…
Po mnoha dnech se však Packa přece jen dal přesvědčit, že u mne je vítán a když vyleze, bude i milován… Nyní, když je v pokoji klid, rád si ke mně v noci vleze do postele, tulí se a nechá se hladit. Již je vykoupaný, naočkovaný i odčervený, i těch strupů jsem ho téměř zbavila.
Prozatím je však pouze ve virtuální adopci, protože kromě mne ho ještě nikdo neviděl...