Vikina

Pohlaví - kočka
kočka

Kraj: Kralovehradecký kraj
Věk: 10 let
Depozitum: Hradec Králové
Barva: mourovata
Pohlaví: kočka
Handicap: ne
Kastrace: ano

Kontakt: Hanka S.
tel: 773 535 128
mail: srnka@seznam.cz
pozn.


Hanka S.

Dne 4.2.2018 přijalo Hančino královéhradecké depozitum desetiletou mouratou kočičku Vikinku.

Vikinka žila dlouhé roky se svou milovanou paničkou, ale ta onemocněla a odvezli ji do nemocnice. Vikinky se ujala sousedka, avšak, když bývalá panička zemřela a neteř přišla byt vyklízet, sousedka jim kočičku vrátila s tím, že už se o ni starat nechce.

Neteř však kočku také v žádném případě nechtěla, obvolala prý známé, ale nikdo o "obyčejnou" mourovatou, navíc desetiletou kočičku zájem neměl. Neteř odmítly i útulky a tak, když zavolala mně, řekla mi, že kočku musí vypustit k popelnicím, protože ona ji doma mít nemůže, má dva pejsky...

Zeptala jsem se jí, kde kočička teď je a otřásla jsem se hrůzou, když mi odpověděla, že ji má zavřenou v přepravce a tu i s kočkou na balkoně. V té zimě!!!

Nesnáším vydírání, ale už jsem se přesvědčila, že někteří, kteří takto podobně nebo i hůř vyhrožovali, že to pak skutečně udělali. A tak jsem kočičku přijala.

Nešťastná mourinka hned zalezla do nejzazšíhi kouta, kde se k ní nedostanu, je ve skulině mezi válendami a stěnou, pod radiátorem, hrůzou jí tečou sliny, bojí se hnout... Nesmírně ji lituji, ale v této chvíli nemohu nic dělat, nemohu ji nijak uklidnit, nezná mne a nevěří mi... Mohu jen doufat, že se kočička zanedlouho osmělí, nají se a vyleze...