Kovařinka

Plemeno evropská
Barva srsti bílomouratá
Pohlaví samice
Datum přijetí: 4.3.2018
Datum narození: 6/2013
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění    

Kočičku Kovařinku jsem přijala dne 4.3.2018. Je to kočička ze zahrádkářské kolonie a  maminka kočičky Kovářky, nyní Pusinky, která ke mně přišla před 3 lety a nyní již má dávno nádherný domov.

Kovařinku na zahrádce krmili milí lidé, kteří ke mně kdysi přinesli i Kovářku. Kovařinka na zahrádce stále  rodila koťátka..., ale nebylo možné ji odchytit.Nyní se to podařilo, a původní plán byl, že Kovařinka přišla jen na kastraci a pak se vrátí na zahrádku... Ještě jsem dodávala, že se uvidí..., že  podle toho, jak se bude "v zajetí" chovat, se rozhodnu, zda po vyléčení zůstane nebo se vrátí tam, kde je zvyklá.

A "divoká" Kovařinka překvapila. V kleci se chovala vzorně, kastraci zvládla perfektně, vůbec se nerozčilovala a neměla snahu se z klece dostat ven. Ale stále jsem váhala. Když jí byly vytaženy stehy po kastraci a teoreticky se měla vrátit, uhodily mrazy... A tak Kovařinka zůstala. Klec měla otevřenou, ale ji ani nenapadlo z ní vylézat, natož aby se třeba šla podívat do voliérky. Jen vykukovala, když jsem přišla do pokoje, běžela mi naproti, otřela se mi o nohy a hned zase skočila do "do svého bytu" v kleci. A tak jsem ji nechala naočkovat, odčervila jsem ji už dříve, také zoubky jsem jí nechala ošetřit a rozhodla se, že Kovařinka zůstane a bude hledat nový domov. Vždyť na té zahrádce neměla ani boudičku, nic - a navíc tam zřejmě někdo podával kočkám Androcur, protože při kastraci veterinářka objevila obrovské cysty na děloze a vaječnících. I ta kastrace tedy byla "za 5 minut 12" nebo ještě víc...

Kovařinka tedy hledá domov, kde ji budou mít rádi, kde bude mít svého páníčka a kde bude v bezpečí. S kočkami ani lidmi nemá problémy. 

Kovařinka.jpg

 

 

 

 

 

 

Kovařinka2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

srnka@seznam.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.