Kuky

Plemeno evropská
Barva srsti želvovinová
Pohlaví samice
Datum přijetí: 3/2015
Datum narození: 1/2015
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění

Kuky byla v roce 2015, coby maličké kotě,nalezena na jednom hradeckém firemním dvoře, kde žila ještě s maminkou a jedním sourozencem. Občas je někdo nakrmil, častěji však nedostaly kočičky nic. Měly se však kam schovat a byly celkem v bezpečí. Pak ale přišla veliká bouře a silný déšť - a během noci zmizela maminka i sourozenec a na dvoře zůstala jen zoufalá Kuky. Ve firmě pracovali brigádníci, kteří občas Kuky nakrmili, ale Kuky byla osamělá a nešťastná. A tak se dostala do depozita. Zde se velmi rychle aklimatizovala, seznámila se s ostatními kočičkami a začala si s nimi hrát.

Protože byla čistotným, veselým, bezproblémovým kotětem, po odčervení a naočkování nastal čas, aby hledala nový domov. A domov našla u stejných lidí, kteří si před rokem adoptovali líbeznou Alžbětku. Holky se hned spřátelily, Alžbětka se Kuky ujala, začala ji olizovat a dělala jí mámu...

Jenže..., přešly dva roky a stalo se to, čeho se depozitářky vždy bojí - mladí se rozešli, slečna se odstěhovala a pán mi napsal, že se o kočky nezvládá starat a že je vrátí. A tak 31.3.2017 se obě kočičky vrátily do depozita. Naštěstí vše zvládají - po prvním šoku - dobře, opět se už mazlí a hrají si. Ale bývalí majitelé mne velmi zklamali, protože přes veškeré sliby a zprávy, jak se o ně starají, kočičky měly propadlé očkování, v uších plno svrabu, nebyly odčervené. Nyní je už vše v pořádku, kočičky jsou vyšetřené a zdravé a mohou hledat nový, SPOLEČNÝ, domov. Nechceme je dělit, mají se moc rády a jsou na sebe zvyklé.

Kočičky na Vás čekají v bytě v Hradci Králové.

Kuky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kuky3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

srnka@seznam.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.