Zorinka

Plemeno evropská
Barva srsti černobílá
Pohlaví samice
Datum přijetí: 13. 10. 2017
Datum narození: 2011
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění    

Černobílou sedmiletou kočičku, které říkali tam, kde byla doteď, Prcek, jsem přijala 13.10.2017. Paní ji prý měla od malinkatého kotěte do dlaně, ale nedávno se jí narodilo dítě, a tak se kočičky zbavila.

Pověrčivá nejsem, ale pro nešťastnou kočičku byl ten pátek 13.opravdu velmi nešťastný. Paní říkala, že si Prcek bezstarostně ležela na gauči - a ona ji popadla a odvezla do depozita. Prý musí dát přednost dítěti před kočkou - a kočka prý nesnesla, že je až druhá... Prý - kočička za kočičku...

No, nevím, mám se svými kočkami i s kočkami u dcery a mladých přátel zcela jiné zkušenosti... Děti a kočičky se opravdu nevylučují, není třeba, až na výjimky, mezi nimi vybírat...

Kočičky mi je nesmírně líto, pochopitelně u nás zpočátku syčela a vrčela, bála se, nejedla. Přijela odpoledne, ale z přepravky do rána nevylezla...Paní jsem to říkala, ale nějaké lítosti jsem se nedočkala, prý špatně reaguje na každou změnu. Prostě, snáším to hůř než bývalá paní, u které jsem žádné velké pohnutí nebo loučení neviděla.

Kočička, které jsem začala říkat Zorinka, byla ze stresu opravdu hodně dlouho zlá, nedalo se k ní přiblížit, byla schovaná a domečku ve škrabadle a i položení misky s papáním se velmi často neobešlo bez kousnutí nebo škrábance. Ale trpělivost a vlídná slova přece jen přinesla své ovoce - a jednoho večera se stalo, že kočička vylezla z boudičky a přišla za mnou do postele.

Nyní se již velmi ráda nechává hladit, i od návštěv, pochovat v náruči mám dovoleno a spinkání v posteli se mnou miluje.

Zorinka je dvakrát testovaná, kastrovaná i nadstandardně naočkovaná. Nutně by potřebovala najít nový domov co nejdříve, není ještě stará, ale kotě už to také není. I když si u nás zvykla, protože jí nic jiného nezbylo, ráda by byla někde, kde by se o páníčka nemusela s tolika kočičkami dělit. Umístím ji ale jen domů, bez možnosti výběhu, venku nikdy nebyla.

Zorinka3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Zorinka2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

srnka@seznam.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.