Umístěné kočky 2009


30.11.-0001
Napsal: superadmin

Dne 1.7. 2009 Obrazekodjel do nového domova kocourek Medardek ze Zverimexu. Noví páníčkové si pro něj přijeli z Jičína a odvezli si ho ke stejně starému krásnému pohodáři Mourečkovi. 
Dne 1.7.2009Obrazek odjel do nového domova kocourek Silver Maur. Bude bydlet  u Dvora Králové u starší paní a bude kočičím jedináčkem.

Dne 2.7.2009 Obrazekodjela do nového domova kočička Zuzanka. Zuzanka bude bydlet v bytě v Trutnově u starší paní a bude zvířecím jedináčkem.

Dne 12.7.2009 Obrazekodjel do nového domova v Praze kocourek Amísek. Bude bydlet u mladého páru, který se na něho už dlouho těšil. 
Dne 3. 7. 09 Obrazekodjel do nového domova roztomilý, malinký kocourek Bamboo. Bude bydlet u báječné rodiny v Kralupech nad Vltavou. Bamboo se stal miláčkem mladé dámy Natálky. 
Dne 4. 7. 2009 Obrazekodjela do nového domova naše malinká vypiplaná Amálka, která k nám přišla jako pětidenní miminko bez maminky. Odvezla si ji mladá pečlivá rodina do svého domova v Kladně. Doma na Amálku čekaly ještě další 4 kočičky.

 Dne 5. 7. Obrazek2009 odjela do nového domova dvě koťátka - sourozenci Batul a Brusinka. Adoptovala si je velmi svědomitě připravená slečna z Pardubic. Obě kočičí děti spolu budou bydlet v krásném moderním, ale zabezpečeném bytě.Obrazek

Dne 9.7.2009 Obrazekholčička Saminka zůstává natrvalo v humpoleckém depozitu. Bude dělat společnici kočičce Marfušce. 
Dne 9. 7. 2009Obrazek společně odešly do nového domova dvě malé sestřičky, které byly nalezeny dělníky na stavbě v panelech. Naše skvělá depozitářka v Kladně se jich ujala, vypiplala je a pak umístila k velmi příjemné paní, které nedávno kočička zemřela. Obě holčičky budou bydlet jen doma a budou rodinnými mazlíčky.  

Kočička ČikinkaObrazek zůstává trvale v pražském depozitu. Rodina, u které byla se svými miminky v depozitu, si ji velmi zamilovala a po odchodu jejích dětí do nových domovů si přítulnou a vděčnou Čikitku nastálo adoptovala.

Dne 11.7.2009Obrazek se vydali kočičí sourozenci Laura a Oliver na dlouhou cestu z Přelouče do Brna. Budou bydlet v bytě u velice zodpovědné paní, která se na ně už moc těšila a měla na jejich příchod všechno přichystané. 
Dne 12.7.2009 ObrazekMerlinek odešel do bytu do Brna k velmi sympatickému mladému páru. Čeká tam na něj jen o pár měsíců starší kocourek a připravený pelíšek. 
 Dne 12.7.2009Obrazek odjel do nového domova polodlouhosrstý kocourek Toby, přijela si pro něj skvělá rodina  až ze Zlína.Jsou to moc sympatičtí kočkaři, doma mu bude dělat společnost syn David a dvouletý krásný kocourek Kaštánek. Tobík si to v nové rodině moc užívá a všichni jsou spokojeni. 
Dne 14.7.2009Obrazek odjely do nového domova v Praze kočičky Eliška a Barunka, které se mají moc rády.
Paní si původně přišla pouze pro Elišku, ale pak neodolala a vzala si i Barunku, Obě holčičky budou bydlet v bytě v Praze.

Obrazek

Dne 12. 7. 2009Obrazek odešla do nového domova dvě koťátka, kočičí holčičky Borůvka Obrazeka Juditka. Přišli si pro ně velmi sympatičtí mladí manželé a odnesli si je do svého bytu v Praze. Obě koťátka navštěvovali a seznamovali se s nimi ještě před jejich odchodem do nového domova. Juditce i Borůvce se v novém domově moc líbí a páníčkové je velice chválí.  
Dne 15. 7. 2009 Obrazekodjel kocourek Míša odjel do nového domova k mladému páru a kocourkovi Fleovi do litvínovskéhu bytu. 
 

Dne 17.7.2009 Obrazekodjela do nového domova v Praze kočička Pacička. Společnost v novém domově jí bude dělat  bílomourovatá třínohá kočička.

Dne 17. 7. 2009 Obrazekodjela do nového domova kočičí holčička Márinka. Mladí manželé si ji odvezli do rodinného domečku v Červeném Újezdě. Společnost ji budou dělat 4 domácí pejskové 2 fenky + 2 pejskové. 
 Dne 17.7. 2009 Obrazekodjel do nového domova kočičí chlapeček Matýsek. Bude bydlet s mladým párem v pražském bytě.
Dne 18. 7. 2009 Obrazekodjela do nového domova líbezná maličká kočičí holčička Málinka. Do Strakonic si pro ni přijeli dva mladí lidé až z Mostu a odvezli si ji domů k další své kočičce, které bylo samotné smutno.
Dne 19.7.2009 Obrazekodjel do nového domova v Kladně kocourek Rezeček. V novém domově už na něj čekal kamarád - roční kocourek. 
Dne 19. 7. 2009 Obrazekodjel do nového domova miloučký a přítulný kocourek Medardek. Bude bydlet v Jičíně u velmi pečlivé slečny, která má ještě další dvě kočičky, jednu z nich rovněž z Kočičí naděje. Medardek se okamžitě zapojil do lidské i kočičí rodiny, je velmi spokojený a my jsme šťastni, že po tom, kdy byl bezdůvodně vrácen, našel konečně rodinu, která ho bude mít ráda. 
Dne 19. 7. 2009 Obrazekodjela do své nové rodiny malinká kočičí holčička Patička, neuvěřitelně mazlivá a přítulná. V novém domově v Lázních Bohdaneč ji čekala několikerá milující lidská náruč a dvě velmi přívětivé dospělé kočičky. 

Dne 19.7.2009 Obrazekodjela do nového domova v Kladně kočička Andělka. Andělka je solitérka v paneláku v Kladně u maminky s osmiletým kloučkem, klučík úplně výskal radostí, když jsem jim Andělku přivezla :-) Byli moc milí a paní mi dnes psala SMS: Kočička neplakala, je úžasně mazlivá a hravá, myslím, že je spokojená. Hračky a tunel na prolézání se jí líbí. 

Dne 21. 7. Obrazekodjela kočička Malenka, dceruška Milušky, do nového domova v rodinném domečku ve Vejprtech. Bude bydlet s mladým párem, malým děťátkem, kočičkou Majdou a pejskem. 

Dne 16.7. 2009 Obrazekodjela malinká Mia, dceruška Milušky, do nového domova v Praze, kde bude bydlet v rodinném domečku s rodinou velmi milé mladé slečny. Na podzim si od nás plánují vzít další kotě, které si přijede vybrat sestra této slečny, v době, kdy se vrátí z cest.

25. 7. 09 ObrazekMaličká kočička s hendikepovanou nožičkou Jasmínka našla nový domov v rodiném kruhu naší skvělé depozitní tety celesty. Bude bydlet u maminky jejího přítele, kde o ní bude výborně postaráno.
 
Dne 25. 7. 09 Obrazekodjela do nového domova kočička Shanni. Bude bydlet s mladou výtvarnící v novém bytečku v Hradci Králové a bude rozmazlovaným jedináčkem. 
Dne 25.7.2009Obrazek odjela do nového domova u Prahy mourovatá kočička Mourinka. V nové rodině bude opečovávaným jedináčkem.   
Dne 26.7.2009 Obrazekodjela do nového domova v Praze mourovatá kočička Mikyška. Bude bydlet u mladého páru a bude zvířecím jedináčkem.  
26. 7. 09 Obrazekodešla malinká kočička Jessinka do nového domova do Rozsochatce u Chotěboře, kde bude bydlet v rodinném domečku a rozmazlovat jí zde bude mladá slečna i její rodiče, kteří už mají s kočičkami mnoho zkušeností. 
Dne 24.7.2009 Obrazekodejel vrácený kocourek Emilek do nového domova. Chuděrka malý, když si začal zvykat u mne, už jsem ho zase vezla jinam. Ale získal domov trvalý a nejlepší, jaký mohl získat. Zabydlel se totiž tam, kde před nedávnem se zabydleli jeho dva nejlepší kamarádi - Benjamínka a Daníček. Zpočátku byl Emilek smutný, ale podle posledních zpráv je vše víc než na dobré cestě. Emilek je jeden z nejúžasnějších kocourků, které jsem tu měla, vzpomínám na něj a přeji mu ten nejšťastnější život. 
Dne 30.7. 2009 Obrazekodjela do nového domova v Chomutově nádherná kočička Jolanka, dceruška Mikinky z Jaroměře. V krásném novém bezpečném domově se zasíťovaným balkonem na ni už netrpělivě čekal mladý kocourek, který si neměl s kým hrát. 
Dne 1.8.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Albert. Bude bydlet v Praze v rodině s malým dítětem. Zvířecí společnost mu bude děla starší kocourek. 
Dne 1.8.09 Obrazekodjely z Přelouče do nového domova v Hradci Králové,  kouřové sestřičky Dorotka a Johanka. Budou bydlet v domečku v rodině se třemi kluky. Doma na ně již čekala starší kočička, pejsek a potkánci. Noví majitele si nejdříve odvezli jenom jednu holčičku, ale rozmysleli si to a za chvilku se vrátili i pro druhou 
Dne 4.8.2009Obrazek odešel do nového domova  kocourek Paleček. Bude bydlet v Praze v bytě. 
Dne 8.8.2009 Obrazekodešel do nového domova v Kostelci nad Orlicí červenobílý kocourek Žužla. Nová rodina se na něj už moc těšila a nachystala mu předem výbavičku. 

Dne 7. 8. 2009 Obrazekodjely do společného nového domova dvě kočičí princezny Klaudinka, dcera Madlenky a Josefka, dceruška Mikinky. Nový páníček, který si pro ně z Brna přijel, je nesmírně zodpovědný a sympatický mladý muž, který se nejen na adopci holčiček velmi svědomitě připravoval, ale jezdil i holčičky ještě před osvojeObrazekním navštěvovat. Obě kočičky s ním budou bydlet v jeho brněnském bytě.

Dne 10.8. se "teta" z jaroměřského depozita rozhodla poskytnout koťatům z josefovského "koncentráku"  Fretíkovi, Ďáblíkovi a Puntíkovi domov přímo uObrazek sebe.

Dne 11.8. 2009 Obrazekodjel kocourek Filípek do nového domova do bytu v Hradci Králové. Společnost mu bude dělat kocourek Honzík (Bertík), kterého si tato moc milá rodina osvojila v zimě také z OS Kočičí naděje. Filípek dostane zřejmě nové jméno Čertík.
Dne 11.8.2009Obrazek odešla do nového domova  kočička Tara. Tara zůstává v Sezemicích a společnost jí bude dělat dvouletý kocourek.
Dne 11. 8. 2009 Obrazekodjela do nového domova malinká Fanynka, dceruška Xeni "z pod paneláku". Adoptoval si ji mladý sympatický pár a bude bydlet v zabezpečeném pražském bytě.
Dne 11. 8. 2009 Obrazekodjel do nového domova nádherný kočičí chlapeček Kristyánek, hradecký nalezenec. Do Prahy si pro něj až ze Svitav přijeli velmi sympatičtí manželé a odvezli si ho domů, kde na něj již nedočkavě čekala malá stříbrná kočičí holčička.

Dne 13.8. Obrazekodjela do nového domova malinká, stříbrná poloviční britka Zuzanka. Bude bydlet v Hradci Králové u kamaráda "depozitní tety" Beaty.

Dne 13.8.2009 Obrazekodešel do nového domova v Přelouči maličký kocourek Parisek. V nové rodině jako společnice získá dvě slečny Markétu a Verunku, které mají teď prázdniny, a andulku Moniku:). 
Dne 14. 8. 2009 Obrazekodjel do nového domova za pejskem Nelinkou a sympatickým manželským párem maličký kocourek Josífek. Nelinka si Josífka vybrala mezi koťátky úplně stejně jako jeho noví páníčkové. Josífek bude bydlet v pražském bytě, ale postupem času se všichni přestěhují do nového domečku v Mladé Boleslavi, který páníčkové právě budují. 
Dne 14.8.2009Obrazek odešel do nového domova v Praze černý kocourek Pako. První zprávy jsou příznivé, kocourek si dobře zvyká - mazlil se prakticky od prvního okamžiku.  
Dne 15.8.2009 Obrazekodjela do nového domova kočička Mia z josefovského "koncentráku" . Bude bydlet v Praze ve velkém bytě se želvinovou kočičkou. Také budou obě kočičky jezdit na víkendy na chalupu. 
Dne 15. 8. 2009 Obrazeksi pro malinkého Leoška, synáčka Lucinky z Olomouce, přijela nová panička se dvěma dospělými dcerami, které rovněž ve svých domovech mají nalezené kočičky. Leošek bude bydlet ve Zbiroze v bytě s roční britskou kočičkou. 
Dne 15. 8. 2009 Obrazekodjela do nového domova Fifinka, koťátko "z pod paneláku". Rozjela se k mladému kocourkovi a velmi sympatické slečně do pražského bytu.

Dne 15. 8. 2009 Obrazekodjela do nového domova kočička Fíbí, koťátko "z pod paneláku". Pro maličkou Fíbínku si přijel sympatický mladý pár a odvezl si ji do svého pražského bytu k ročnímu kocourkovi Felixovi.

Dne 15. 8. 2009 Obrazekodjela nádherná dlouhosrstá Agapi do nového domova v kladenském rodinném domečku, kde jí bude dělat společnost početná rodinka, ale hlavně stejně starý mourovaný kocourek Matýsek. 

Dne 16. 8. 2009 Obrazekodjela do nového domova malinká Cecilka, kterou si z Hradce Králové do svého depozita přivezla obětavá paní Gábinka. Pro Cecilku si přijely dvě dámy, maminka s dcerou a odvezly si ji do svého domova v Lužné u Rakovníka. Doma již na Cecilku čekal kastrovaný kocourek Tonda. 

Dne 16.8.09 Obrazekodjela do nového domova v Praze tříbarevná kočička Beruška. 

Dne 16.8.09 Obrazekodjela do nového domova v Trnávce tříbarevná kočička Kulička.

Dne 17.8.2009  Obrazekodjely do nového domova sestřičky Heda a Heidi. Budou bydlet u mladého manželského páru v pražském bytě. 

ČernýObrazek kocourek Čertík zůstává v klánovickém depozitu jako stálá kočička.

Dne 18.8.09 odjeli do nObrazekového domova v Tuchoměřicích koťátka Kordulka a Alík. Budou bydlet spolu v bytě  s dvěmi Obrazekvětšimi dětmi.

Dne 19. 8. 2009 Obrazekodešla do nového domova malinká kočička Chelsea. Přišla si pro ni sympatická slečna a Chelsea s ní a s jejím dalším kotětem, krásnou britkou, bude bydlet v pražském bytě. 
Dne 18.8.2009Obrazek odjel do nového domova u Žďáru nad Sázavou černobílý kocourek Kubíček. Bude bydlet u starší paní a bude opečovávaným jedináčkem.
A zároveň jehoObrazek bratříček Mikešek zůstává v hradeckém depozitu jako stálá kočička a společník k roční kočičce.
Dne 21.8.2009 Obrazekodjela do nového domova v Chlumci nad Cidlinou černobílá kočička Sirael. Jejími společníky v novém domově budou tři děti a dva pejskové.

Dne 21.8.2009Obrazek odjela do nového domova ve Svratce maminka jednoho vrhu koťat z Dobrušky - Tulinka. Zatím  bude jedináček, ale noví majitelé to tak dlouho nenechají :).

Dne 22.8.2009 oObrazekdešla do nového domova v Hradci Králové poslední kočička ze sklepa - Šedivka. Společníka v novém domově jí bude dělat malý pejsek.
Dne 24. 8. 2009Obrazek odešla do nového domova nádherná kočička Madlenka, maminka Karličky, Kačenky a Klaudinky. Jako březí byla vyhozena u hradeckého Stříbrného rybníka. Osvojila si ji sympatická paní, s kterou bude bydlet v bytě v Hradci Králové.

Dne 27.8.2009Obrazek odešel do nového domova v Pardubicích červený Zrzunda ze Seče. Společnost v novém domově mu bude dělat starší britský kocourek.

Dne 27. 8. 2009Obrazek odešly do nového domova dvě mouraté sestřičky z králíkárny v Hradci Králové, Vivien a Mourinka. Do pražského depozita, kde se o ně vzorně staraly naše kolegyně, si pro ně přišel sympatický manželský pár se synem a obě rozkošné holčičky sObrazeki odnesli do svého bytu v Praze 6.
Dne 28.8.09Obrazek odešla Adinka do nového domova k mladému páru do Pardubic, ke dvěma dospělým kočkám a jednomu milému kocourkovi. V novém domově bydlí také pubertální doga a rozvážná ovčanda, takže jí tam určitě smutno nebude.
DneObrazek 28. 8. 2009 odešly do nového domova dvě želvovinové holčičky, Klárka a Kamilka, které někdo vyhodil do kravína v Novém Městě. Na první pohled se do nich zamilovala Obrazekmladá dvojice a holčičky s nimi odešly do jejich pražského bytu. Jsem moc šťastná, že mohou zůstat spolu, mají se moc rády.
Dne 28. 8. 2009Obrazek odešel do nového domova kocourek z nejmazlivějších a nejpřítulnějších, líbezný černý Maxík. Bude bydlet v Kladně u velmi zodpovědné rodiny se dvěma syny a jedenáctiletým kocourkem Mikeškem. Pro Maxíka i paní, která si pro něj se synem přišla, to byla oboustranná láska na první pohled.

Dne 28.8.09 Obrazekodjel do nového domova černobílý kocourek Župánek. Bude bydlet u mladé rodiny v Holohlavech u Hradce Králové v domku se zahrádkou. Společnici mu dělá stejně stará kočička Rozinka (původně Irenka), kterou adoptovali spolu s ním. 

Dne 29.8.2009Obrazek odešla do nového domova stříbrná kočička Mínuška. Bude bydlet v Praze v bytě u dcery majitelů kocourka Matyáška.

Dne 29.8.09 Obrazekodjel do nového domova červeno - bilý kocourek Charlie. Bude bydlet v Havířově. V novém domově už na něj čekal jeho nový kamarád čtyřměsíční kocourek Mikeš.

 Dne 29.8.09 Obrazekodjel do nového domova v Hodoníně červený kocourek Lvíček. V rodině bude zvířecím jedináčkem
Dne 29. 8. 2009Obrazek odešli do společného nového domova malinký rezatý Ivánek a rozkošná dlouhosrstá Barbie. Budou bydlet v rodinném Obrazekdomečku v Jesenici-Osnici a společnost oběma koťátkům bude dělat manželský pár a dvě krásné malé holčičky - dvojčátka. 
Dne 30. 8. Obrazekodjela do nového domova v Ostravě naše malá krásná kočička Lilly. V krásné, ostravském bytě na Lilly již čekali velmi natěšení úžasní manželé, devatenáctiletá kočička Agneska a mladý bílý kocourek Filípek. Mezi Filípkem a Lilly, která dostala krásné jméno Eliška, okamžitě vznikla láska na první pohled. Od prvního okamžiku byli ti dva spolu, ať u jídla, v pelíšku, v posteli páníčků či na WC.Tak hodně štěstí, malinká Eliško! Máš krásný domov, Tvé dlouhé cestování Olomouc - Strakonice - Praha - Hradec Králové - Ostrava se opravdu vyplatilo. 
 
Dne 31.8. 2009Obrazek odjeli bráškové Balů a Bazi do nového domova. Budou bydlet v rodinném domečku v Hlásné Třebáni. Společnost chundelatým kocourkům budou dělat dvě krásné malé holčičky a maminka s tatínkem. 
KocourekObrazek Anthony zůstane bydlet v přeloučském depozitu...trvale tu s ním budou krémový kocour Adonis, kříženka norské lesní Terezka, 4měsíční kocourek Rozínek a želvovinová Madlén, a vždy několik přechodných kamarádů. 
Dne 2.9.2009Obrazek odjela do nového domova nádherná a úžasně přítulná želvička Linda, která k nám přijela až ze Strakonic. Přišla si pro ni velmi milá paní a odnesla si ji do svého bytu se zasíťovaným balkonem a dalšími třemi kočičkami. 
DneObrazek 5. 9. 2009 odjela do nového domova kočička Bludička. Bude bydlet v rodinném domečku v Praze a společnost Bludičce bude dělat malý chlapeček Míša, maminka s tatínkem a babička s dědečkem.

Dne 6.9.09Obrazek odešla do nového domova kočička Meggie. Bude bydlet v Pardubicích v bytě s ročním kocourkem a pudlíkem.  A dne 11.9. se noví majitelé vrátili ještě pro jejího bratříčkaObrazek Méďu. Obě koťata pocházejí z josefovského "koncentráku".
Černou Obrazekkočičku Princeznu si její pečovatelka Beata M. z hradeckého depozita natolik oblíbila, že se rozhdla si ji nechat a Princezna zůstane natrvalo bydlet u ní.
 Dne 11.9. Obrazekodjel do nového domova v Praze kocourek Kulíšek. Malinký rezatý Kulíšek bude bydlet v zabezpečeném bytě s kocourkem Lolkem a velmi sympatickým a vstřícným mladým párem.

Dne 11. 9. Obrazekodešly do společného nového domova z hradeckého depozita tři dospělé kočičí holčičky. Skvělá nová panička nevybírala podle vzhledu, ale hlavně chtěla pomoci kočičkám, které v minulosti zažily spoustu zlého. Proto si vybrala černou handicapovanou statečnou Fionku s jednou nosní dírkou, želvovinovou tříletou ObrazekJarmilku, která byla jako březí nalezena v kontejneru a rezatobílou Slaměnku, která měla za sebou těžkou operaci po postřelení. Ale všechny tři kočičky už jsou naprosto zdravé, velmi mazlivé a vdObrazekěčné. Odjely do krásného bytu v Jaroměři. Loučení bylo velmi těžké, takové je vždy s dospělými kočičkami, navíc s kočičkami, o jejichž život se muselo velmi bojovat, ale holčičky budou obklopeny láskou a péčí, a protože bydlí blízko, budu je moci často navštěvovat.

Miloučký Obrazekkocourek Rudík, bratříček umístěné Slaměnky, zůstává trvale v hradeckém depozitu u Hanky. Cítí se tady velmi šťastný, rád spinká s Hankou v posteli, ale miluje i výběh na zahradu, kde si leze po stromech.
 Dne 12.9.09Obrazek odešel do nového domova kocourek Lumpík. Bude bydlet v Hroměřicích u mladých lidí jako jedináček.
Dne 13.9. Obrazekodjel maličký černý Jurášek do nového domova. Bude bydlet v pražském bytě s mladými manželi a malým dítětem. 
Dne 14.9. Obrazekodjel do nového domova kocourek Shadow. Bude bydlet v Hlinsku u staršího pána jako jedináček.  
Dne 14.9Obrazek odjel kocourek Flíček, poslední kotě "z pod paneláku", do nového domova. Bude bydlet v rodinném domečku v Praze společně s mourovanou kočičkou Miou, kterou si její panička od nás také nedávno osvojila. 

Dne 19. 9. 2009Obrazek odešli do společného nového domova dva neuvěřitelně mazliví černí bráchové Ládík a Lucík. Přijeli si pro ně dva velmi sympatičtí mladí lidé a odvezli si je do svého bytu v Jablonci nad Nisou. Moc se mi po synáčcích krásné Lucinky z Olomouce stýská, ale jsem šťastná, že jsou kluci spolu. 

Dne 19.9. Obrazekodjel do nového domova do pražského bytu kocourek Bilbo. Společnost Bilbovi bude dělat mladý pár. 
Dne 20.9.2009Obrazek odjel do nového domova u Borohrádku kocourek Fofrník. Bude zvířecím jedináčkem u mladého páru. 
Dne 20.9.2009Obrazek odjel do nového domova v Pardubicích kocourek Vojtíšek. Jako společníka bude mít malého pejska. 
Dne 20. 9. 2009Obrazek si přijeli mladí manželé z Prahy pro nejúžasnějšího rezatého kocourka Jindříška, aby si ho odvezli do svého nového bytu. K Jindříškově i mé velké radosti však chlapeček neodjel sámObrazek, neboťsi v přepravce odvezli i jeho něžnou drobnou sestřičku Jindřišku. Neustále nahlas vrnící sourozenci si zatím vedou dobře a hned první noc spinkali se svými novými páníčky. V novém domově dostali i nová jména, z Jindříška je Remi a z Jindřišky Madlenka.
Dne 20.9. Obrazekodjel do nového domova do kladenského bytu kocourek Alfík. Společnost mu bude dělat velmi milá a sympatická "zvířecí" rodinka, pejsek Darinka a andulák Kubíček.
Dne 24.9.Obrazek odjel do nového domova kocourek Mako. Bude bydlet u Dobříše.
DneObrazekObrazek 26. 9. 2009 odjeli do společného nového domova dva mazliví kluci ze Zverimexové klece, černý Čertík a mourovatý Čičík. Přijeli si pro ně dva nesmírně sympatičtí mladí lidé a odvezli si je do svého domu k Brnu. Doma již pro ně měli vše připraveno a zabezpečeno. Kluci mají velké štěstí, že mohou zůstat spolu, jsou na sobě závislí a zaslouží si, aby už žili jen šťastný život.
Dne 26.9.2009Obrazek odjela kočička Světluška do nového domova do pražského bytu za kočičkou Helenkou, kterou si ze stejného depozita před časem osvojila velmi sympatická mladá slečna. 
Dne 26.9.2009Obrazek odjel kocourek Tobiášek do nového domova do rodinného domečku u Plzně. Společnost bude Tobiáškovi dělat kocourek Kulíšek, kočičky Cibulka a Julinka a skvělý manželský pár.
28.9. Obrazekodešla do nového domova tříbarevná kočička Kulička. Bude bydlet v bytě u mladého páru a jako společníky bude mít dva králíčky.

KrásnáObrazek kočička Čikitka, která prodělala a přežila panleukopenii, po ní bohužel nezůstala bez následků. Špatně chodí, zadní nožičky a zadeček zaostávají za pohybem tělíčka. Proto se její dosavadní obětavá opatrovatelka Gábinka rozhodla, že Čikitka zůstane v jejím domově jako další člen Gábinčiny rodiny. Čikitka bude nabízena pouze formou virtuální adopce. Gábince i její rodině moc děkujeme.

Dne 29.9.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Chico. Bude bydlet v Hradci Králové a jako zvířecího kamaráda bude mít většího pejska.
Dne 1.10.09Obrazek odjela do nového domova černobílá kočička Sandra. Bude bydlet v Pardubicích a jako zvířecího kamaráda bude mít yorkšíra.
Dne 3.10.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Chlupáček a kočička Žeňa. ObrazekBudou bydlet v domečku ve Dvoře Králové
Dne 3.10.09 odjeli do nového domova Obrazekdo rodinného domečku v Čisté kočičí bráškové OObrazekliver a Oříšek, kde budou bydlet u mladého sympatického páru a za dalšího zvířecího kamaráda budou mít kocourkové malého  jezevčíka.
Dne 3.10.09 odjel do novObrazekého domova do rodinného domečku v Lounech kocourek Matrix. Matrixovi bude dělat společnost početná rodina včetně pejsků Amálky, Ňamky, Mufíka a kočičky Cigi.
4.10.09Obrazek odjela do nového domova v Praze kočička Lucinka
4.10.09 odjel Obrazekdo nového domova v Praze kocourek Zrzek.  
Dne 6.10.09Obrazek odjela do nového domova kočička Tiffany. Odjela za svou kamarádkou Adinkou do Pardubic,k mladému páru,kocourkovi a dvěma kočičkám. Bude bydlet jen doma. 
Dne 6.10.09Obrazek odjela do nového domova kočička Vendulka. Bude bydlet v Pardubicích společně s kočičkou Sandrou, kterou si od nás před týdnem její nový majitelé osvojili. 
Dne 6.10.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Černoušek - jedno z koťátek ze Šumperka, které si zažily hodně zlého. Výrostci jedno z koťát v této kolonii umlátili klackem a další dvě oslepili. Naštěstí se Černouška povedlo dostat do bezpečí včas. Bude bydlet v bytě u Police nad Metují, v rodině s dětmi a pejskem. Tuhle skvělou rodinku si po všem tom co zažil zaslouží, aby si konečně mohl užívat kotěcích radostí. 

Dne 9.10.09Obrazek odjel do nového domova krásný mramorovaný kocourek Víťa. Přijela si pro něj velmi sympatická paní, která si minulý týden osvojila z vrbičanského depozita kocourka Matrixe. Snad se kluci brzo skamarádí a budou si užívat společných kočičích her. Víťa bude bydlet v rodiném domečku v Lounech.

Dne 9.10.09ObrazekObrazek odjeli do nového domova bráškové Pif a Paf. Budou bydlet společně v rodiném domku v Ilavě. 

Dne 9.10.2009 Obrazekodjela do nového domova druhá kočička  z Českých Budějovic - Čert. Bude bydlet u starších manželů v Kolíně a bude zvířecím jedináčkem. 

Dne 10.10.2009 Obrazekodjel do nového domova za Prahou bílomourovatý kocourek Bubák. V novém domově bude zvířecím jedináčkem.

Dne 11.10. 2009Obrazek odešel do nového domova nádherný dlouhosrstý Vendelínek. Přijeli si pro něj úžasní manželé, kteří ho k sobě přijali s velkou láskou a něhou a odvezli si ho k Praze do svého útulného domova. Doma se na Vendelínka ještě těšila jejich dospělá dcera, syn a krásný černý dlouhosrstý kocourek Baron. 
Dne 16.10.2009 Obrazekodešla do nového domova kočička Bělinka z josefovského "koncentráku". Bude bydlet v Holicích a bude zvířecím jedináčkem 
Dne 16.10.2009 Obrazektříbarevná Inženýrka zůstává nastálo v kutnohorském depozitu slečny VěryS. Připojí se k partě jejích kočiček. 
Dne 17.10.2009Obrazek odešel do nového domova kocourek Lojzík. Lojzík bude bydlet nedaleko Sezemic a společníka mu dělat další kočička. 
Dne 17.10.2009Obrazek odešla do nového domova tříbarevná kočička Laky. Laky čeká dlouhá cesta do Kravařova na Moravě a společnost v novém domově jí bude dělat krásný bílý dlouhosrstý kocourek a jezevčík. 
Dne 17.10.2009Obrazek odešla do nového domova kočička Fanynka. Bude se svými páníčky bydlet v Praze a bude opečovávaným jedináčkem. 
Dne 20.10.09 Obrazekodjela do nového domova v Praze mouratá kočička Martička. Bude bydlet v Praze a v novém domově na ní čekala čtyřletá tříbarevná kočička. 
Dne 20.10.09Obrazek odjela do nového domova v Praze sněhobílá Helenka. Bude bydlet v Praze a bude rozmazlovaným jedináčkem. 
 Dne 21.10. odjela Obrazekdo nového domova do pražského bytu kočička Pralinka. Pralinka bude kočičím jedináčkem a společnost Pralince budou dělat tři děti s rodiči.
Dne 23.10.2009 Obrazekodešel do nového domova v Praze kocourek Lukáš. Bude bydlet u mladého páru a jako společnici bude mít devítiletou britskou kočičku Málinku. 
Dne 22. 10. 2009Obrazek odešel do nového domova krásný a přítulný kocourek Matoušek. Adoptovala si ho skvělá mladá paní, která si ho odnesla do svého bytu v Hradci Králové, kde již na něj čekal světlý nádherný siamáček. Mám velkou radost, neboť všichni tři budou bydlet nedaleko ode mne. 
DneObrazek 25.10.2009 odjela do nového domova do rodinného domečku v Kácově kočička Perlička. Perličce bude dělat společnost mladý sympatický pár a dvě malé dětičky 
Dne 25.10.09 Obrazekodjel do nového domova mourovatý kocourek Vašíček. Bude bydlet v bytě v Praze a bude rozmazlovaným jedináčkem. 
Dne 26.10.2009 Obrazekodešel do nového domova v Pardubicích kocourek Felix. Bude bydlet u mladé slečny a bude rozmazlovaným jedináčkem. 

Dne 28.10.2009Obrazek odešla do nového domova kočička Anežka. Bude bydlet u mladého páru v Praze a jako společníka bude mít zakrslého králíčka Teddyho.

Dne 28.10.2009Obrazek odešla do nového domova kočička Katy. Bude bydlet ve vesnici u Pardubic, zvířecího společníka sice mít nebude, ale její nová panička je se třemi dětmi na mateřské dovolené, takže Katy o společnost nebude mít nouzi. 
Dne 28.10.2009Obrazek odjel do nového domova kocourek Tvarůžek. Bude bydlet u mladého páru v Ústí nad Labem a jako společníka bude mít bílou perskou kočičku. 

Dne 28.10.2009Obrazek odjela do nového domova kočička Tygřice. Bude bydlet v Praze v bytě a jako společníka bude mít pejska.

Dne 29.10.09Obrazek odjela do nového domova nádherná želvovinová kočička Bobinka. Bude bydlet v pražském bytě společně se starší kočičkou. 

Dne 26. 10. 2009Obrazek odjela do nového domova černobílá kočička Bambulka. Dlouho na svůj nový domov čekala, ale dočkala se krásného, protože si ji odvezla láskyplná rodina - mladá paní se třemi malými, ale vzorně vychovanými dětmi. Bambulka bude bydlet v bytě v Praze.

 Dne 27. 10. 2009 Obrazekodjel do nového domova malinký kocourek Kája, jediný, kterého se podařilo z celého vrhu zachránit při odporném vybíjení nádherných koťátek. Kája bude se svou mladou rodinou bydlet v bytě v Pardubicích.

Dne 28. 10. 2009Obrazek odjela do nového domova malinká kočička z jaroměřské popelnice - mourovatá Pája. Pro Páju si přišla laskavá paní a odvezla si ji do svého domova v Praze.

Dne 30. 10. 2009Obrazek odjela do nového domova z ulice zachráněná a po těžké operaci zotavená kočička Julinka. Odvezla si ji do svého domova v Rychnově nad Kněžnou mladá paní se svým sympatickým synem. Doma na Julinku čekal otec rodiny a další dvě kočičky.  
Dne 30.10.2009Obrazek odešla do nového domova kočička Dita. Bude bydlet u mladé slečny v Pardubicích a bude opečovávaným jedináčkem. 
Dne 31.10.2009 Obrazekodjel do nového domova v Chrasti kocourek Toník. V novém domově mu bude dělat společnost další kocourek, kočička a pejsek - yorkšírský teriér. 

Dne 1.11.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Metůdek. Bude bydlet v Heřmanově Městci. Bude zvířecí jedináček, ale věnovat se mu a hrát si si ním bude asi 12 letá slečna.

  

Dne 1.11.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Prokůpek. Bude bydlet v Přelovicích v domku, kde na něj v přízemí čekaly již tři kočičky u rodičů páru, který si Prokůpka vybral. 
Dne 1.11.2009Obrazek odjel do nového domova v dalekých Klatovech jednooký kocourek Čertík. Bude bydlet v rodinném domku a jako společníka bude mít jezevčíka. 
4.11.09 Obrazekodešly do nového domova koťátka od kočičky Čertice. Olli bude bydlet v Pardubicích u bezdětného páru a bude rozmazlovaným jedináčkem. Dědek našel domov také v Pardubicích a za kamarády bude mít 2 pejsky a 3 další kočičky. Toša bude bydlet v Hradci Králové v rodině s pejskem. Darinka našla domov v Novém Městě a za kamaráda má pejska. 
 
Dne 5.11.09Obrazek odešla do nového domova kočička Julča. Bude bydlet s rodinkou V Praze 5 na Barandově a jako milovaný jedináček. 
Dne 6.11.2009 kocourekObrazek Běloušek zůstává natrvalo v jednom kutnohorském depozitu, bude dělat společnost o něco staršímu kocourkovi 
Dne 6.11.2009 Obrazekkocourek Hubert - bývalá kočička Minkii :) zůstává v jiném kutnohorské depozitu jako stálý kocourek.  
Dne 6. 11. 2009Obrazek odejel do nového domova statečný a chytrý kocourek Dafík. Přijela si pro něj mladá sympatická rodina s malým chlapcem, pro kterého je Dafík tím nejkrásnějším kocourkem na světě. Dafíček s nimi odejel do jejich bytu se zasíťovaným balkonem ve Svobodě nad Úpou, kde bude kočičím jedináčkem. 

Dne 8. 11. 2009Obrazek odešla do svého nového domova malinká kočička Darinka, koťátko, které někdo vyhodil uprostřed lesa. Darinka bude žít v bytě v Hradci Králové a bude opečovávaným jedináčkem.

12.11.09Obrazek Velice roztomilou okatou Elišku si odvezla milá paní se svou úžasnou dcerkou Sárinkou do Pardubic.Eliška a Sárinka,to byla láska na první pohled,doma mají ještě malou fenku,věříme,že si holky padnou do oka. 
13.11.09Obrazek Roztomilá princezna Maruška byla umístěna k mladému manželskému páru do Živanic. Bude bydlet v domku jako rozmazlovaný jedináček a dostane nové jméno Abby.  
DneObrazek 14.11.2009 odjely holčičky Ája, Ajša a Aliska do nového domova do rodinného domečku ve Stehelčevsi. Společnost holčičkám bude dělat skvělá rodinka zaměřená na zvířátka, velký pejsek, kocourek Felix a kočička "Mejkpísová". 
DneObrazek 13.11. 2009 odešla do nového domova malinká Jája, kočička z jaroměřské popelnice. Bude bydlet v bytě v Praze, přišla si pro ni velmi sympatická slečna a Jájinka bude opečovávaným jedináčkem. 
DneObrazek 17.11.2009 odjel do nového domova do pražského bytu kocouek Lojzík z vrakoviště. V novém domově na Lojzíka čekalo dalších 6 kočičích kamarádů a velmi sympatický manželský pár. Jména Lojzíkových kočičích kamarádů jsou: zrzci - Tonička a Venoušek, bílomourci - Maxík a Vojtíšek, černá Baruška a mourinka Kačenka. 
Dne 17.11. 09Obrazek odjela do nového domova nádherná černobílá kočička Princezna. Bude bydlet v pražském bytě společně s dvěma kocourky a jezevčíkem. 
Krásná Obrazektříbarevná Štěpánka zůstává trvale jako domácí kočička u paní Dáši v Praze. Krásný domov si velmi zaslouží, neboť od chvíle, kdy ji Dáša dala vykastrovat, adoptovala všechna přicházející koťata, starala se o ně, dokonce se jí spusilo mléko a ona je kojila. Je to naše obětavá "Matka Tereza". 

Dne 17. 11. Obrazek2009 odjeli do svého domova nádherná černobílá Bubetka, bývaObrazekla "pražská kobra", dnes však mazlínek nad mazlínky a nalezenec černý Lucky, pohodář a přítula. Kéž je to již jejich skutečně TRVALÝ a láskyplný domov a obě kočičky jsou opečovávanými miláčky..

DneObrazek 20.11.2009 odjel do nového domova do pražského bytu k mladému páru kocourek Čenda z vrakoviště. Čendovi budou páníčkové v nejbližší době pořizovat kočičího kamaráda. 
Dne 21.11.0Obrazek9 odjela do nového domova britská kočička Casey. Povedlo se jí najít skvělý domov, kde bude jedináček. Podle prvních zpráv je v novém domově velmi spokojená. Bude bydlet v Červeném Kostelci. 
Dne 21.11.09Obrazek odešla do nového domova želvovinová MollObrazeky, odjela do Prahy a společnost jí bude dělat celá rodina, 1,5 roku stará kočička a dva jezevčíci. Se stejnou rodinou pouze jako společník synovi a jeho přítelkyni odjela Mourinka, která bude rozmazlovaným jedináčkem. 
Dne 21.11.2009Obrazek odjel do nového domova, až do dalekého Šumperka, maličký kocourek Denísek, koťátko, vyhozené se sourozenci v lese. Přijeli si pro něj moc sympatičtí mladí lidé, doma na Deníska čekala sedmiletá holčička. Je to pro ni předčasný dárek k Vánocům a splnění jejího sna. Denísek bude opečovávaným jedináčkem. 
 
Dne 22. 11.Obrazek se vydal na dlouhou, čtyřhodinovou cestu vlakem krasavec - siamský princ Bedříšek. Přijela si pro něj velmi milá mladá paní, kterou jsem vybrala z velkého počtu zájemců. Bedříšek odjel až ke slovenským hranicím, doma na něj čekala šestnáctiletá natěšená slečna, dvě děti a dva pejskové. Hned první noc spal Bedříšek se svou slečnou v posteli. V novém domově bude opečovávaným a rozmazlovaným kočičím jedináčkem, kolem kterého se bude vše točit... 
 
Dne 22.11. 09 Obrazekodjela do nového domova nádherná polodlouhosrstá kočička Pelly. Bude bydlet v Praze a společnost jí bude dělat pejsek a dospělá kočička.  
Dne 22.11.0Obrazek9 odjela do nového domova kočička Čaky. Bude bydlet v Berouně a bude mít tři kočičí kamarádky. 
 Dne 22.11.09Obrazek  odjela do nového domova do nového domova kočička Rézinka. Bude bydlet v Praze a za kamarádku bude mít stejně starou kočičku.
Dne 24.11.2009 Obrazekodjela do nového domova kočička Limetka. Bude bydlet ve vesnici u Velin a bude opečovávaným jedináčkem. 
Sourozenci Hoblinka a Dřeváček zůstávají trvale v depozitu, odkud byli nabObrazekízeni. Obě kočičky jsou na sobě velmi závislé, zvláště ObrazekDřeváček na Hoblince a není možné je proto oddělit. Myslím si však, že nic lepšího je potkat nemohlo, protože budou mít skvělý domov a skvělou paničku
Dne 27. 11. 200Obrazek9 odešla do nového domova malinká mouratá kočička Laděnka. Odvezla si ji velmi sympatická slečna a v novém domově v Jičíně na ni již čekala stejně stará kočička, rezatá Beruška. Obě holčičky budou bydlet v bytě 
Dne 28. 11. 2009Obrazek odejel do nového domova malinký mourovatý kocourek Lukášek. Mladá paní, která si pro něj přijela, si ho odvezla do svého bytu v Milovicícch, kde bude opečovávaným jedináčkem. 

Dne 28.11.2009 oObrazekdjel kocourek Johnny do nového domova do pražského bytu k mladému velmi sympatickému páru.

28.11.09Obrazek odjely do nového domova v Praze zlatíčka Drahuška a Kryštůfek. Mladý sympatický pár přijel pro kočičku Drahušku,nakonec vzali i brášku Krištůfka,aby jim bylo veselObrazekeji. Jsem si jistá,že jsem se mezi třemi zájemci rozhodla pro ty nejlepší. 
Dne 29. 11. 2009Obrazek odjela do nového domova nádherná a chytrá kočička Heduška. Přijela si pro ni celá mladá rodinka a odvezli si ji do nového domečku v Lovosicích, kde bude opečovávaným jedináčkem a mazlíčkem dětí i rodičů. 

Dne 29. 11. 2009Obrazek odjeli do nového domova u Loun černí mazliví sourozenci Cipi a Muriček. Budou bydlet v rodinnObrazekém domku.

Dne 29.11.2009 Obrazekodešel do nového domova v Harachově kocourek Čenda. Jako společníka v novém domově bude mít pejska.
Dne 2. 12. 2009 Obrazekodešla do nového domova neuvěřitelně mazlivá a krásná kočička Bradička.Čekala dlouho, ale vyplatilo se jí to, přišel si pro ni velmi sympatický mladý pár. Pán i paní jsou profesionální fotografové a prý se nesmírně těší, jak budou Bradičku fotografovat. Bradička bude bydlet v bytě v Praze 
Dne 4.12.2009 Obrazekodjel do nového domova v Praze kocourek Pepíček. Společnost v novém domově mu bude dělat čtyřletá nalezená kočička. 
Dne 4. 12. 2009 odejely do společného nového domova dvě malinké ObrazekObrazekkočičí holčičky, Gábinka a Gizelka, dcerky Nanynky. Přijeli si pro ně mladí manželé, velmi sympatičtí a pečliví a obě holčičky si odvezli do svého bytu v Praze. Holčičky s nimi budou cestovat často na Slovensko, kde je původní domov nových páníčků.
Dne 5.12.2009 odjela do nového domova do pražského bytu kočička ObrazekTulačka, kde bude bydlet u mladého páru. 
Dne 6.12.2009Obrazek odjela do nového domova tříbarevná kočička Čelinka. Bude bydlet v Praze a zatím bude jedináček, ale v lednu si k ní nová majitelka plánuje pořídit ještě jednu kočičku. 
Dne 7.12.2009Obrazek tříbarevná kočička Beruška zůstává natrvalo v čáslavském depozitu. 
Dne 8.12.2009 Obrazekodjela do nového domova v Přelouči kočička Terka. V novém domově jí společníka bude dělat malý pejsek. 
Dne 8.12.09 Obrazekodjely do nového domova koťátka Carmen a Betmen. Budou bydlet v Jičíně a doma mají ještě papouška.  
Dne 9.12.2009 Obrazekodjely do nového domova v Přelouči sestřičky Miky a Niky. Připojí se ke své sestřičce Tery a malému špicovi Bedymu. Obrazek
KocourekObrazek Apollo zůstane trvale v depozitu z kterého byl nabízen. "Depozitní teta" si ho natolik oblíbila, že se rozhodla si kocourka nechat natrvalo. 

Dne 9.12.09Obrazek se usmálo štěstí i na nádhernou kočičku Lisu a odjela do nového domova. Bude bydlet v Praze v bytě společně s kocourkem, který už na ní čekal.

Dne 10.12.09Obrazek odjeli do nového domova Zrzek a Zuzík. Budou bydlet Prahy u skvělé paní, která chová ještě dva Hovawarty.  Obrazek

Dne 10.12.2009Obrazek odešla do nového domova britská kočička Cindy. Bude bydlet v Libčičích. V novém domově bude hýčkaným a opečovávaným jedináčkem a bude dělat společnost jedné školačce.

Dne 10.12.09Obrazek odjela do nového domova stříbrná kočička Popelka. Osvojila si ji moc sympatická paní, která si Popelku bude pomaličku ochočovat, protože kočička je ještě trošku plašší. V novém domově na Popelku čekal kocourek Pepíček a pejsek šarpej. 
 

Dne 11.12.09Obrazek odjel do nového domova nádherný modrý kocourek Patriček. Přijeli si pro něj mladí lidé. Bude bydlet v Křinci. Doma na něj už čekal jeho nový kamarád, Ruský modrý kocourek Sid.

Dne Obrazek11.12.09 odešel kocourek Oliver z kutnohorského depozita do nové rodiny u Čáslavi  kde bude velmi opečovávaným jedináčkem. 
Dne 13.12.09Obrazek odjela do nového domova krásná kočička Micinka. Bude bydlet v Heřmanově Městci v rodině s pejskem, krysákem a andulkou.  
Dne 14.12.09 Obrazekodešel do nového domova kocourek Janíček z přeloučského depozita. Bude bydlet v Praze a bude opečovávaným jedináčkem. 
Dne 14.12.09Obrazek odešli do nového domova kocourci Mareček a Lukášek z přeloučského depozita. Budou bydlet v Trnávce v rodině s dalšími čtyřmi kočkami. Obrazek
Dne 14. 12. 2009Obrazek odešla do nového domova černobílá krásná kočička Hvězdička. Přijeli si pro ni velmi sympatičtí mladí lidé a odvezli si ji do svého sítěmi zabezpečeného bytu v Praze, kde na Hvězdičku již čekal jejich handicapovaný kocourek.  
Dne 19. 12. 2009Obrazek odešel do nového domova kocourek Bobešek, již jednou pro svou přítulnost a radostnou povahu vrácený. Bude bydlet v Jenči u Kladna s další kočičkou a dvěma pejsky.  
Dne 19. 12. 2009Obrazek odešla do nového domova plachá kočička Barunka, jejíž maminku zastřelili. Bude bydlet v panelákovém bytě ve Vrapicích u Kladna ještě s další kočičí kamarádkou. 

19.12.09 Obrazekodešla do nového domova kočička Cácorka bral si jí pán pro sestru jako dárek k Vánocům. Sestra měla tříbarevnou kočičku, ale zemřela jí. Bydlet bude v Kostelci nad Labem v domě se zahradou, kde je hned pole a žádný provoz. Paní má doma ještě asi osmiletého kocoura. 

Dne 19. 12. 2009Obrazek odjel do nového domova malinký kocourek Lubošek. Ke své dlouhosrsté kočičce Rézince si ho odvezla mladá paní, která si bere dovolenou, aby mohla být s Luboškem prvních čtrnáct dní doma. Lubošek bude bydlet v Úpici nedaleko Trutnova.   
Kočičky ObrazekČerňulka a Amálka zůstanou bydlet  u paní Ivany v Hradci Králové, která se o ně starala dočasně než najdou domov, ale s manželem se rozhodli si kočičky nadělit jako nejkrásnější vánoční dárek a černé kočičí holky u nich zůstanou na trvalo . Společnost jim budou dělat dva rezatí kocourci a jedna kočička. 
Dne 21.12.09 Obrazekodjel do nového domova kocourek Snížek. Bude bydlet nedaleko Mladé Boleslavi.  
Dne 21.12.2009Obrazek odešla do nového domova kočička Micinka. Bude bydlet v Pardubicích se dvěma kočičkami a jedním starším pejskem. Její nová panička nabídla pomoc s odvozy na veterinu pro sezemické depozitum, takže jsme moc rádi :). 
 
21.12.09 byl Obrazekumístěn kocourek Rezounek ke starším manželům do Prahy,kde bude velmi rozmazlovaným jedináčkem,bude mít tu nejlepší péči,paní je lékařka a oba manželé jsou velmi zodpovědní...byli pečlivě vybráni mezi desítkou zájemců. 
22.12.Obrazek odjela do nového domova kočička Bobinka bez ocásku. Bral si ji sympatický mladý pán, který bydlí v Jihlavě i s přítelkyní v bytě, vždycky toužil po kočičce a po Vánocích by si chtěl pořídit ještě jednu. Zatím ale Bobinka žádného kamaráda nemá. 
Dne 22. 12. 2009Obrazek odešel do úžasného nového domova kocourek Matýsek z Josefova. Odvezla si ho neobyčejně pečlivá a láskyplná paní, která si již z Hančina depozita na podzim adoptovala tři jiné dospělé kočičky. Matýsek bude jediným chlapem v holčičím bytě a bude se mít exkluzívně.  
23.12.09Obrazek odjel do nového domova kocourek Lexa. Bude bydlet v Praze, v rodině, kde jsou dvě kočičí dámy (8 a 6 let) a dvě malá dítka. 
Dne 23. 12. 2009Obrazek odešel do nového domova rozkošný Dušánek s kapičkou na nosánku. Bude bydlet v Hradci Králové u Hančiny kamarádky a jejích kočiček. Ale Dušánkovou novou paničkou se stala krásná dcera osvojitelky. V novém domově dostal Dušánek i nové jméno - Rafael. 
24.12.2009 odjelaObrazek do nového domova kočička Máňa. Připojí se k o něco starší tříbarevné Katy, kterou si její majitelé osvojili asi před měsícem. 

24.12.09Obrazek Obrazekodjeli do nového domova Madlenka a Matoušek. Budou bydlet v Hořicích v domečku. Rodina je sympatická a kočičky miluje. Vzali si oba kocourky, aby jim nebylo smutno. 

Dne 24. 12. 2009Obrazek odešla do nového domova kočička, vykoupená ze Zverimexu, malá mazlivá Sabinka. Bude bydlet v bytě v Heřmanově Městci u sympatické a pečlivé rodiny se dvěma dětmi.  
25.12.09Obrazek do nového domova v Praze odešla Briketka k velmi milým lidem. 
Dne 25.12.09Obrazek odešla do nového domova z přeloučského depozita milovaná,neskutečně mazlivá Sněhurka. Bude bydlet v bytě u mladé paní a malé holčičky, Sněhurka je kočička, po které se místo jen tak nezaplní, věřím, že bude spokojená a hýčkaná......
Dne 27.12.2009 odjela do nObrazekového domova v Šestajovicích kočička Lotty. Bude bydlet u starší paní a bude zvířecím jedináčkem, ale společnost své majitelky bude mít takřka nepřetržitou. 
27.12.Obrazek byl umístěn kocourek Ječmínek,bráška Sněhurky,osvojili si ho manželé,kteří mají doma ragdollku a bylo jí smutno....manželé k osvojení přistupují velmi zodpovědně, Ječmínka si hned oblíbili,nepochybuji,že u nich nalezl skvělý domov. 

Dne 27.12.2009 Obrazekodjel do nového domova do rodinného domečku v Kostelci kocourek Knoflíček, kde bude opečovávaným jedináčkem. 

27.12.09Obrazek odešli spolu do nového domova k úžasným mladým manželům, kteří se zodpovědně připravili na příchod novObrazekých členů rodiny Nugetka a Moureček nejmenší. V novém domově na ně už čekalo škrabadlo, fontánka, spousta hraček a milující páníčkové. Budou bydlet ve velkém bytě v Praze.  
Dne 28.12.2009 Obrazekodjeli do nového domova ve Rtyni kocourek Zdenda a kočička Mourinka. Zdenda byl sice už jednou umístěn, ale v novém domově se bez své sestřičky moc bál, takže se vrátil do depozita a byl umisťován znovu s podmínkou, že nepůjde sám, ale se svojí sestřičkou. Zprávy  z nového domova jsou pozitivní.
28.12.09Obrazek odjela do nového domova kočička Klárka. Bude bydlet v Novém Městě a má velkou zvířecí rodinu.Mají ještě jednu kočku,dva psi a hospodářská zvířata.Moc se jí tam líbí. 
Dne 28.12.Obrazekodešel do nového domova kocourek Denísek,bude bydlet v novém domečku u rodiny,kde mají dvě dospívající slečny.Denísek nám doma poskytl ujištění,že naše práce má smysl,jsme moc rádi,že tu s námi byl,dělal nás šťastnými,věřím,že tomu v novém domově nebude jinak.   
28.12.09Obrazek odešla jako jedináček do nového domova, kde jí bude opečovávat její nová majitelka kočička Prtě. 
28.12. odešel Obrazekdo nového domova kocourek Štěpán. Bude bydlet u Pardubic a společnost mu bude dělat 12 letá slečna a celá její rodina .
 Dne 30.12.2009 Obrazekodešla do nového domova kočička Míša - další hrošátko. Bude bydlet v domku v Pardubicích a jako společnici bude mít malou holčičku.
30.12Obrazek. odjela do nového domova nádherná tříbarevná kočička Cicuš. Bude bydlet v Kosmonosech a bude opečovávaným jedináčkem a miláčkem celé rodiny. 
Tři bratřiObrazek Šediváček, Červenáček a Bělásek zůstanou bydlet v Čáslavi u paní, která je hlídala než najdou nový domov.Rozhodla se ale, že už u ní všichni zůstanou, jsou na sebe zvyklí a mají velký dům. Budou se mít jak prasátka v žitě už napořád.