Umístěné kočky 2011


30.11.-0001
Napsal: superadmin

obraz0335.jpg

25.3.2011odjela Stánička do nového domova. Bude bydlet v bytě v Praze u mladých milých lidí se stejně starou kočičí kamarádkou.
 
Dne 25.3.2011img_5219.jpg odjel do nového domova kocourek Puštíček. Bude bydlet v Hlinsku ještě se dvěma kocourky.
 
Dne 25.3.2011 odjelaimg_6247.jpg do nového domova v Praze kočička Kačenka. Bude bydlet v bytě u mladého páru a bude zvířecím jedináčkem.
 
S příchodem jara odešla do nového krásného domova i osmiletá čistokrevná turecká angora Haydé. louceni-s-hayde.jpgMoc jsem naši princeznu, kterou jsem zachránila z hrozných podmínek, milovala, ale měla jsem na ni málo času a ona toužila po kontaktu s lidmi. Tak, ač byla u nás devět měsíců, nakonec jsem uznala, že jí tam, kde se s ní bude někdo neustále zaobírat, bude lépe. Haydé bydlí v Jihlavě v rodině skvělých lidí, kteří se v ní jen vidí a velmi láskyplně se jí věnují. Je kočičím jedináčkem, nic jiného by ani nesnesla a zdá se, že je v novém domově velmi šťastna.
 
Dne 24.3.2011 Obrazekodjelyp1100782.jpg do nového domova kočičky Mili a Judy. Kočičky měly velké štěstí, že našly společný domov. Judy přišla do depozita jako malinké vylekané kotě a Mili se ji ujala a i když už byla po kastraci začala ji kojit a starat se o ni. Od té doby z nich byly kamarádky. Kočičky budou bydlet u sympatické slečny v pražském bytě.
Dne 24.3.2011 odjel do nového domova černý kocourek Pepíček.pepicek1.jpg Přijela si pro něj mladá paní s malým synem a odvezli si ho do bytu v Hradci Králové. V novém domově měl Pepíček již vše připravené a bude tam kočičím jedináčkem.
 
Nový krásný domov už získal i osmiletý kocourek Koulík z Prahy.koulik.jpg Měl veliké štěstí, protože se ho hned po jeho příjezdu z Prahy ujala naše skvělá paní doktorka a řídila jeho léčbu, operovala ho, starala se o něj, kupovala mu dietní krmivo a teď mu dala i trvalý domov. Koulík bude u ní opečovávaným a rozmazlovaným kočičím jedináčkem. Všichni máme velkou radost, protože Koulík paní doktorku miluje a myslím, že lepší domov  nemocný kocourek ani najít nemohl.  
 
Dne 20.3.2011 odjela do společného nového domova dvě koťátka od černé mámy Mišulky - Myšáček a Malenka.mysacek.jpg malenka.jpgKočičí dětičky si odvezla sympatická paní s dcerkou a budou bydlet v Praze - Kunraticích. Doma se koťátka ještě setkají s bráchou holčičky, želvou a morčetem.
 
Dne 20.3.2011 broskvicka.jpgodjela do nového domova v Chotěboři kočička Broskvička. Broskvička bude dělat společnost kočičce Sovičce, která pochází také z našeho depozita a byla umístěna asi před třemi týdny.
 
Dne 20.3.2011mandarinka3.jpg odjela do nového domova v Kolíně kočička Mandarinka. Bude bydlet pouze v bytě a jako společníky bude mít dva malé pejsky.
 
Dne 19.3.2011 odjely do nového domova dvě kočičky, rezatobílá úžasná Panenka Aluškapanenka-aluska-s-ocaskem.jpg s amputovaným ocáskem a mouratá Miládkanadherna-miladka.jpg. Obě kočičky si do svého domova v Neratovicích odvezl mladý muž se sedmiletým synkem. Kočičky budou bydlet v bytě a bude si s nimi hrát ještě desetiletý chlapec, brácha sedmiletého roztomilého Vítečka.
 
Dne 19.3.2011 odjela do nového domova desetiletá černá impozantní kočička Micinka Mňaukmnauka.jpg. Přišli si pro ni skvělí mladí lidé, kteří si ode mne před dvěma roky již adoptovali sedmiletého Mourečka. Na Micnku se doma moc těšila úžasná holčička Nelinka, která s Mourečkem vyrůstala, miminko a tři další kočičky. Micinka dlouho čekala, ale myslím, že lepší domov  najít nemohla. Micinka bude bydlet v Hradci Králové.
 
Dne 19.3.2011julda.jpg odjel do nového domova kocourek Julda. Jeho léčba byla velmi dlouhá a náročná. Nová panička byla trpělivá a jezdila během ní kocourka často do depozita navštěvovat. Julda v novém domově bude mít kámoše, staršího klidného kocourka a neustále nastavený klín na hačání a mazlení.
 
Dne 19.3.2011 img_6222.jpgodjela do nového domova v Heřmanově Městci kočička Terezka. V novém domově bude mít za společníka mladého kocourka.
 
Dne 19.3.2011vega.jpg odjela do nového domova v Kolíně kočička Vega. Bude bydlet v bytě a společnost jí budou dělat dva maltézáčci a tři kluci.
 
Dne 18. 3. bibinka4.jpgodjela do nového domova kočička Bibinka. Přijel si pro ni mladý sympatický pár z Prahy a Bibinka bude opečovávaným kočičím jedináčkem.
 
Dne 18.3.2011 odjel do nového domova v Borohrádku třínohý kocourek Peyracnadherny-trinohy-peyrac.jpg. Přijela si pro něj paní, která ho již u nás byla navštívt a zamluvila si ho hned, jak jsem o něm prvně napsala. Na černého Peyračka v novém domově čekali dva starší kocourci a čtyřletá kočička Čikina. S mladou paní jsme se domluvily, že pokud by si Peyrac do týdne u ní nezvykl nebo kdyby ho její kočičky nepřijaly, že se vrátí a už nikam jinam ode mne nepůjde.
 
Dne 18.3.2011borec.jpg odjel do nového domova v Chrudimi kocourek Borec. Bude bydlet v rodinném domku a jako společnost bude mít dvě holčičky a dalšího kocourka.
 
 Dne 13.3.2011 odjela do nového domova krásná, mazlivá a heboučká kočička Skvrnkaskvrnka.jpg. Bude bydlet v horském penzionu Klecanda v Krkonoších se svými novými skvělými páníčky, kocourkem Serafínkem a velkým hodným pejskem.
 
Dne 12.3.2011 img_5316.jpgodjela do nového domova kočička Frída. Bude bydlet u mladého páru v bytě v Pardubicích a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 12.3.2011img_5272.jpg odjela do nového domova kočička Myška. Bude bydlet v Prachovicích u mladého páru.
 
Dne 12.3.2011 img_4032.jpgodjel do nového domova v Trutnově kocourek Cibulka. Bude bydlet v bytě se svým majitelem a bude opečovávaným jedináčkem.
 
Dne 11.3.2011043.jpg odjel do nového domova v Praze kocourek Brouček a kočička img_4354.jpgLucinka. Budou bydlet v bytě se svojí majitelkou.
 
Dne 11.3. datlik_v_prepravce.jpgsi pro kocourka Datlíka přijeli jeho původní majitelé. Kocourek Datlík se jmenuje Čert a vrátil se do svého původního domova. Páníčci ho tři týdny hledali. Dnes se na ně usmálo štěstí. Čertík je hned poznal, krásně je přivítal a odjel s nimi domů.
 
Dne 9.3. si proObrazek Kvíčenku přijeli sympatičtí manželé a odvezli si ji do Nehvizd, kde na ni už čeká stejně stará kočičí kamarádka. Kvíčenka bude bydlet v bytě, ale až si zvykne, bude mít možnost se podívat i na zahrádku.
 
Dne 8.3.2011felix.jpg odjel do nového domova v Kolíně kocourek Felix. S novým páníčkem byl kocourek hned jedna tlapka. Po celou dobu návštěvy ho pán nepustil z náručí a Felix nevypadal, že by mu to vadilo. Zatím bude rozmazlovaným jedináčkem, ale kdoví?!
 
Dne 5.3.2011 odjel do nového domova černý kocourek Démantek,krasny-demantek.jpg bratříček Ebenky a Miládky. Do svého bytu v Pardubicích si ho odvezla sympatická paní, která ho chtěla i přesto, že se Démantek s ní nemazlil, naopak utíkal a schovával se. Nová panička však byla vyzbrojena zkušenostmi, láskou a trpělivostí. Černý překrásný Démantek u ní bude rozmazlovaným kočičím jedináčkem.
 
Dne 1.3.2011 img_5611.jpgodjela do nového domova kočička Sovička. Bude bydlet v bytě a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 28.2.2011 odešel do nového domova náš milovaný, ohořelý a velmi těžce zraněný kocourek Plamínek. plaminek_martinek.jpgVe velkém bytě v Hradci Králové, kam si ho odvezla nesmírně svědomitá slečna a naše kamarádka, si bude moci hrát s dalšími třemi kočičkami - desetiletým Matýskem, pětiletým Madlenkou a stejně starou, asi sedmiměsíční Markétkou.  Z Plamínka se vyklubal po uzdravení a odpadnutí ohořelých částí těla nádherný kocourek, ještě však potřebuje přibrat a až mu doroste i ohořelá srst, bude z něj krasavec. V novém domově dostal jméno Martínek.
 
Dne 28.2.2011 img_4975.jpgodjela do nového domova v Pardubicích kočička Andělka. Bude bydlet jenom doma v rodinném domku u starších manželů.
 
Dne 28.2.2011brumda.jpg odjela do nového domova u Prahy kočička Brumda. Jako společníka bude mít v novém domově pejska.
 
Dne 28.2.2011 img_5662.jpgodjela do nového domova u Holic kočička Pomněnka. Bude bydlet u "prověřených" majitelů a jako společníky bude mít dvě další kočičky.
 

Dne 26.2.2011 odešla do nového domova černá kočička Ebenka. ebenka-v-pelisku.jpgDo svého bytu v Hradci Králové si ji odnesli mladí lidé. V novém domově na malou Ebenku již netrpělivě čekal kocourek Matějíček, který nedávno ztratil svého kamaráda a samotnému mu bylo smutno. Moc si přeji, aby této dvojici kočiček už nové bydlení i kamarádství u skvělých lidí vydrželo napořád.

 
Dne 26.2.2011 se usmálo štěstí i na kocourka Vojtíška, vojtisek3.jpgpro kterého si přijela sympatická rodina z Kolína. Vojtíšek bude bydlet v rodinném domku  ještě s malým pejskem.
 
Dne 26.2.2011 odjel do nového domova maličký rezáček Jonášek. jonasek.jpgOdvezla si ho sympatická slečna do bytu v Praze, kde s ní bude Jonášek bydlet jako kočičí jedináček. Kdyby mu však bylo smutno, o patro výš bydlí kamarád slečny, má dva kocourky a Jonášek může být s nimi.
 
Dne 24.2.2011ferda1.jpg odjel do nového domova v Praze kocourek Ferda. Bude bydlet u mladého páru a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 24.2.2011 obraz0216.jpgodjel do nového domova kocourek Jáchymek. Jáchymek bude bydlet s dalšími třemi kočičími kamarády a malou hodnou holčičkou u mladé rodiny v bezpečném bytě v Praze- Kunraticích.
 
Druhé z "Palmovčat"img_0455.jpg kocourek Barnabáš našel trvalý domov u moc sympatické paní, která si ho vzala na vymazlení, ale kocourka si zamilovala a stane se součástí její rodiny. Bude bydlet se svými dvěma kočičími kamarády v Jesenici.
 
Dne 20. 2. 2011 bubina.jpgodjela do nového domova v Praze kočička Bubinka. Přijela si pro ni sympatická mladá slečna, velká milovnice zvířat. V novém domově jí bude dělat společnost i psí kamarád Mikulášek.
 
Dne 14.2.2011 img_4650.jpgodjela do nového domova v Hradci Králové kočička Sluníčko. Bude bydlet u mladého páru a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 14.2.2011 pict0073.jpgodjel do nového domova kocourek Princ. Bude bydlet v bytě v Praze s moc milou rodinou.Držíme mu palce, ať mu to napodruhé vyjde!!
 
Dne 14.2.2011Obrazek odjel do nového domova kocourek Pompo. Bude bydlet na  Praze 3. Jako kamarády bude mít 3 kočičky a pejska.
 
Dne 13.2.2011 paja.jpgodjela do nového domova v Trutnově kočička Pája. Bude dělat společnosti staršímu kocourkovi a malému pejskovi.
 
Dne 13.2. 2011 odjela do nového domova maličká kočička Mijuška. mijuska.jpgDo svého domova v Sudslavě u Chocně si ji odvezla sympatická rodina se čtrnáctiletou dcerkou. Mijuška bude bydlet společně s desetiletým kocourkem a půlročním pejskem a bude jen doma.
 
Dne 13.2. 2011 beren.jpgsi kocourka Berena odvezl sympatický mladý pár do Plzně.
 
Dne 12.2.2011 odjela do nového domova v Hradci Králové malinká, neuvěřitelně pohodová kočička Jájinka. jajinka_si_hraje.jpgPřijeli si pro ni mladí lidé, kteří si ji odvezli do svého domova, kde na Jájinku čekala smutná kočička, které umřel kočičí kamarád, dva pejskové a maminka mladých, která je stále doma, takže Jájinka nikdy nebude sama. Jájinka se vlastně vrátila do míst, kde byla před nedávnem někým vyhozena...
 
Dne 12.2.2011 odjelokaprik.jpg do nového domova první "vánoční" koťátko, roztomilý Kapřík. Přijela si pro něj mladá paní s hodnou holčičkou a odvezly si ho do bytu v Hradci Králové. Kapřík bude kočičím jedináčkem.
 
KocourekObrazek Emílek zůstane na trvalo bydlet u paní, která ho hlídala.
 
Dne 12.2.2011 img_5649.jpgodjel do nového domova kocourek Mikeš. Bude bydlet u starší paní v domečku se zahrádkou v blízko Hlinska v Čechách.
 
Dne 12.2.2011img_3969.jpg odjel do nového domova kocourek Petrklíček. Bude bydlet v Brně a jako společníka bude mít malého chlapečka.
 
Dne 10.2.2011img_3477.jpg odjel do nového domova kocourek Tom. Bude bydlet v Moravské Třebové a bude zviřecím jedináčkem.
 
Dne 9.2.2011img_5633.jpg odešel do nového domova kocourek Had. Podařilo se mu najít domov v okruhu přátel jeho zesnulé majitelky.
 
Kocourek bartnaskrabadle.jpgBártík, poslední z koťátek z Pražského Povstání, zůstane bydlet u mladého páru, který si ho vzal do dočasné péče na vymazlení. Kocourka se v depozitu nedařilo ochočit ( bylo tu na něj moc kočiček a málo času) a tak si ho k sobě vzali osvojitelé jeho brášky Patrika, že se mu budou věnovat a po vymazlení mu budeme hledat nový domov. Kocourka si však zamilovali a rozhodli se mu dát domov trvalý. Bártík bydlí se svým bráškou Patrikem, kočičkou Miškou a burmilým koťátkem se kterými si moc rozumí.
 
Dne 6.2.2011 odjela do nového domova kočička Bobinka. bobinka-s-hrackou2.jpgDo svého bytu v Rychnově nad Kněžnou si ji odvezli mladí, velmi sympatičtí manželé. Bobinka v novém domově našla dva skvělé kamarády, kteří se do ní okamžitě zamilovali, malou holčičku Zuzanku a bílého kocourka Snížka.
 
Dne 5.2.2011 odejel do nového domova osmiměsíční kocourek Bobánek.krasny-bobanek2.jpg Bude bydlet se svou paničkou v bytě v Hradci Králové a bude milovaným kočičím jedináčkem.
 
Dne 2.2.2011 img_4026.jpgodjel do nového domova ve Kvasinách kocourek Krémík. V novém domově bude mít za společnici kočičku, které zemřel kočičí kamarád.
 
Dne 31.1.2011Obrazekodjel do nového domova kocourek Jupík. Jupík bude bydlet v Praze Holešovicích u mladé slečny,studentky, a jejích spolubydlících jako opečovávavaný jedináček.Kdyby mu bylo smutno má slíbeného kamaráda.
 
Dne 30.1.2011 odjel do nového domova malý mazlivý Matějíček. matejicek-vcera.jpgOdnesli si ho do svého bytu v Hradci Králové sympatičtí mladí lidé, kteří si před nedávnem již od nás adoptovali kocourka Žloutka. Matějíček je velký přítulka, tak doufáme, že si v novém domově, kde jsou jen dvě kočičky, mazlení do sytosti užije.
 

obraz0251.jpg

30.1.2011 odjel do nového domova v Mladé Boleslavi černobílý kocourek Milánek.Bude bydlet v bytě u starších manželů,kde na něj čekal modrý britský kocourek,kterému před nějakým časem zemřel rezatobílý perský kočičí kamarád a bylo mu moc smutno.
 
Kocourek kaja-1.jpgKája zůstane na trvalo bydlet u paní, která ho hlídala. Kája jí přirostl k srdci a rozhodla si ho nechat. Kájovi budou společnost dělat kočičky Mojše a Kostička, kterou si před časem paní, také z Kočičí naděje osvojila.
 
Dne 29.1.2011 odjela do nového domova kočička Drahuška. drahuska.jpgAdoptoval si ji starší pár a bude bydlet v bytě v Hradci Králové. Drahuška bude kočičím jedináčkem. 
 
Dne 29.1.2011macik-z-pardubic.jpg odjel do nového domova v Praze kocourek Macík. V novém domově bude mít za společníka malého chlapečka.
 
Dne 29.1.2011hvezdicka.jpg odjela do nové domova v Krucemburku kočička Hvězdička. V novém domově bude mít za společníka pejska.
 
Dne 29.1.2011 img_5424.jpgodjela do nového domova v Liberci kočička Týnka. Bude bydlet v rodinném domku ještě s jednou britskou kočičkou. Obě kočičky mají na zahradě volieru.
 
Dne 27.1.2011 img_5156.jpgodjel do nového domova u Hradce Králové kocourek Proužek. Vybrala si ho paní, které o víkendu po dlouhé těžké nemoci zemřel dvanáctiletý kocourek.
 
Dne 27.1.2011  img_4551.jpgodjel do nového domova v Dobrušce kocourek Fluffy. V novém domově bude mít za společnici roční siamkou kočičku.
 
Dne 27.1.2011 cernik.jpgodjel do nového domova v Olomouci kocourek Černík. Bude kočičím jedináčkem u slečny, která tam studuje a pracuje.
 
Dne 26.1.2011gingerinz.jpg odešla do nového domova v Praze 6 malá kočička Ginger. Vzal si jí mladý kočko a psomilný pár  :)  Mladý muž od mala vyrůstal s kočičí společností a zjistil, že bez kočičky být nemůže. Dokonce si vzal týdenní dovolenou, aby pomohl Ginger ve zvykání na nový život. Ginger byla asi zakletá, protože zájemců o ni bylo v průběhu času několik, ale ve finále se na ni nepřijeli ani podívat. Zato se nyní dočkala skvělého domova, kde má spoustu lásky, mazlení a papáníčka a kde jí společníka dělá pejsek.
 
Dne 26.1.2011 odešla do nového domova droboučká kočička Marianka.marianka-u-panicky.jpg Z téměř utrápené a nemocné kočičky se stala nádherná kočičí kráska.Tato neuvěřitelně mazlivá a statečná kočička zůstává bydlet v Hradci Králové  v bytě u mladé sympatické rodiny s malou holčičkou. Marianka, která přestála peklo, bude kočičím jedináčkem tak, jak si to vždy sama přála.
 
Dne 23.1.2011 odjela do nového domova mourovatá kočička Tamarka. tamarka_1.jpgBude bydlet se starším manželským párem v domečku v Kanici u Brna a bude opečovávaným kočičím jedináčkem.
 
Dne 22.1.2011 odjel do nového domova černý kocourek Uhlík. uhlik.jpgDo svého bytu v Praze si ho odvezli velmi sympatičtí manželé, u kterých bude Uhlíček rozmazlovaným jedináčkem.
 
Dne 22.1.2011 odjela do nového domova kočička misa-kulicka.jpgMíša Kulička a kočička img_4983.jpgSněhurka. Koťátka budou bydlet u staršího manželského páru v Pardubicích.
 
Dne 22.1.2011 odjelimg_3611.jpg do nového domova v Lysé nad Labem kocourek Joffrey. Společníka v novém domově mu bude dělat kocourek a dva pejskové.
 

Dne 22.1.2011 odjel img_4915.jpgdo nového domova v Praze kocourek Dádulka. Společníky v novém domově mu budou dělat dva pejsci také z útulku.

 
Kočička Zmrzlinka img_5054.jpgzůstává natrvalo v dočasném pardubickém depozitu. Jako společníka bude mít pětiletého kocoura Kocoura, který se do ní zamiloval a dělá jí tátu i mámu dohromady :).
 
Dne 20.1.2011 img_4843.jpgodjel do nového domova ve Velinách kocourek Goliáš. Jako společníka bude mít trpasličího pudlíka.
 
Dne 20.1.2011 img_5278.jpgodjela do nového domova u Hořic kočička Čoky. Bude bydlet v rodinném domku a jako společníka bude mít tříletého kocourka.
 
Dne 20.1.2011 img_4258.jpgodjel do nového domova v Praze kocourek Mour. Bude bydlet v rodinném domku a bude kočičím jedináčkem.
 
Dne 16.1.2011img_4390.jpg odjela do "staronového" domova v Srchu, ke své zachránkyni kočička Tekla. V novém domově bude mít za společníky celkem 4 kočičky.
 

Dne 16.1.2011jaja.jpg odjela do nového domova v Čelákovicích kočička Jája. V novém domově bude mít za společníka staršího kocourka Ferdu.

 
Dne 14.1.2011963775435.jpg byla umístěná Polinka a Loránek k lidem do Jaroměře. Noví páníkové už mají jednu kpolinecka.jpgočičku z útulku, Zuzanku.
 
Dne 14.1.2011 barnabasek.jpgodjel do nového domova kocourek Barnabášek. Bude bydlet v Praze 6, Ruzyni ještě s jedním kotětem u mladých lidí.
 

obraz0318.jpg

Dne 14.1.2011 odjel do nového domova kocourek Janíček. Zkouší štěstí už podruhé, protože poprvé byl vrácen. Snad se mu povedlo najít trvalý domov. Bude milovaný jedináček,  ale má slíbeného kamaráda v případě, že by mu bylo smutno.
 
Dne 13.1.2011 odjel do nového img_5027.jpgdomova kocourek Cipísek. Bude bydlet v Praze spolu se svojí sestřičkou Coco, která do nového domova odešla před 14 dny.
 
Dne 11.1.2011 odjela img_4573.jpgdo nového domova v Havlíčkově Brodě kočička Narciska. Bude bydlet u staršího páru a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 9.1.2011 kikina.jpgodjela do nového domova kočička Kikinka. Bude bydlet na Praze 5 a bude mít 2 chlupaté kamarádky.
 
Dne 9. 1. 2011 certik.jpgodjeli společně do nového domova hned tři kluci kočičí, sourozenci Spajky, Kuky a Čertík. Přijela si pro ně velice sympatická rodina s dětmi. Doma na ně čeká ještě jeden kočičí kamarád. Budou bydlet v domku, ale bez přístupspajky.jpgu vkuky.jpgen.  
 
Dne 8.1.2011 odjel do svého skutečného domova zachráněný kocourek Zmrzlík - Macík.zmrzlik-hlavicka.jpg Byl vysvobozen smiřickými hasiči z jezu na Labi, kde se zachytil a přimrzl. Týden se u mne léčil, nožičku se podařilo zachránit. A pak se stal zázrak a díky velmi vstřícnému přístupu představitelů města Smiřice se podařilo  majitele Macíčka vypátrat - a ti si ho s velkou radostí odvezli do jeho původního domova ve Smiřicích. Tam na něj již čekal smutný kocourek Mikeš, který svého kamaráda velmi postrádal. Shledání lidí a zvířátka bylo velmi dojemné a Macíčkovi přeji, aby ho již nikdy nic zlého nepotkalo. A moc děkuji paní tajemnici i dalším radním ze Smiřic. Kdyby se ke zvířátkům takto chovala i ostatní "města", všem by se nám žilo mnohem lépe.
 
Dne 8.1.2011 obraz0155.jpgodjel do nového domova kocourek Damiánek. Damiánek bude bydlet u příjemných mladých lidí v bytě v Praze-Letňanech jako milovaný kočičí jedináček.
 
Dne 8.1.2011 odjela kasandra.jpgdo nového domova v Pardubicích kočička Kasandra. Bude bydlet u mladých lidí a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 8.1.2011 odjela img_5007.jpgdo nového domova v Poděbradech kočička Černuška. Bude bydlet v rodinném domku, ale jenom doma.
 
Dne 7.1.2011 odjel doimg_3633.jpg nového domova u Kolína kocourek Prcek. Jako společníka v novém domově bude mít tříletou kouřovou kočičku.
 
Dne 6.1.2011 odjel do nového domova v Praze kocourek img_5031.jpgCézar. Bude bydlet v bytě a jako společníka bude mít menšího pejska.
 
Dne 5.1.2011 odjela do nového domova v Chrudimi kočička img_5161.jpgVločka. Vločka bude zvířecím jedináčkem, ale věřím tomu že společnosti a mazlení bude mít dostatek.
 
Dne 5.1.2011 odjel do nového domova v Pardubicíchimg_5133.jpg kocourek Modrásek. V novém domově bude mít za společníka kocourka Kulicha, který pochází také z našeho depozita a do nového domova odešel před dvěma lety.
 

Dne 5.1.2011 miki5mes.jpgodjel do nového domova kocourek Miki. Bude bydlet v pražském bytě . Za kamarády bude mít kocourka Montyho a kočičku Sáru.

 
 Dne 2.1.2011 odjelimg_4973.jpg do nového domova v Praze kocourek Ušáček. Bude bydlet v bytě a jako společníka bude mít starší kočičku.
 
Dne 2.1.2011 odjela do nového domova uimg_5146.jpg Kolína kočička Modřenka. Bude bydlet v rodinném domku s kocourkem, kterého si jeho majitelé přivezli až z dalekého Mexika.
Kotě Simbaimg_5935.jpg se umístila 30. 6. do rodiny penzistů, kteří žijí střídavě v bytě v Praze a v domečku se zahradou v Západních Čechách. Simba bude mít veškerou pozornost, v zimě bude v teplíčku v Praze a v létě se bude prohánět po zahradě.
 
Cipísek a Modrásek -img_5938.jpg umístěni 25.6. k mladému páru do bytu v Praze. Jeden z partnerů studuje, takže se micíkům může plně věnovat.
 

Samsonek - umístěnimg_5940.jpg 25.6. k mladému páru do bytu v Praze. Jeden z partnerů pracuje z domova, takže Samson bude mít o zábavu postaráno.

 

 
Dne 24.6.2011 img_7574.jpgodjel do nového domova v Poděbradech kocourek Kuliferda. Byl adoptován velice milou paní a v novém domově už na něj čekala kočičí smečka, většinou nalezených kočiček.
 
Dne 24.6.2011 macek-a-wolfik.jpgodjeli do nového domova v Karviné kocourci Wolfík a Macek. Původně si nový majitel přijel pouze pro Wolfíka, ale Macek se mu také velice líbil a dilema, kterého si vzít bylo vyřešeno adopcí obou kocourků.
 
Dne 23.6.2011 viki.jpgodešla do nového domova kočička Viki. Nová majitelka se o nás dozvěděla od našeho veterináře a jeho sestřičky. Viki odjela do bytu v Praze- Letňanech  snad jednou bude dobrou kamarádkou pro stávajícího kocourka, sedmikilového Playboye. ten byl 5 let rozmazlovaným jedináčkem a tak doufáme, že se novým přírůstkem do rodiny brzy smíří.
 
Dne 21.6.2011kotata-ze-zahradek.jpg odešla do nového domova kočička Ping. Odvezla si jí sympatická mladá maminka 2 malých dětí do s vého domečku v pražských Strašnicích. Nová panička plánuje, že by příští jaro(po kastraci) mohla Ping chodit i na zahrádku, tedy pokud o to bude stát.
 
Dne 20.6.2011 459320194.jpgodešla do nového domova kočička Mourí. Bude zatím jedináčkem u mladých lidí bydlících v Praze- Stodůlkách.Sestra mužské části tohoto páru má již z Kočičí naděje 2 kočičky o které je výborně postaráno, a to bylo příslibem, že i malá Mourí získala skvělý domov.
 
Dne 14.6.2011 img_5607.jpgodjel do nového domova v Pardubicích kocourek Míša. Bude bydlet v rodinném domku a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 12. 6. 2011 odešla do nového domova malinká překrásná klášterní schovanka, kočička Voršilkavykukuji2.jpg. Přišly si pro ni dvě krásné dámy, maminka s s devatenáctiletou dcerou a odnesly si ji do svého bytu v Hradci Králové. Voršilka bude kočičím jedináčkem, ale bude mít spousu rukou, které ji budou hladit, hrát si s ní, pečovat o ni a budou jen její. Hodně štěstí, miminečko!
 
Dne 12.6.2011 micurkaa.jpgodjela do nového domova kočička Micurka. Na nový domov v depozitu čekala přes deset měsíců a konečně se dočkala. Bude bydlet ve velkém rodinném domě s atriem, kde si bude moci šplhat po stromech a později až si zvykne bude mít k dispozici i velkou zahradu. Přijel si pro ní sympatický pán se slečnou. Micurka se k novým páníkům hned měla a nastavovala bříško k drbání. Dokonce si i sama vlezla do přepravky, i když normálně je dostat jí do přepravky velký boj. V novém domově na ní čekala početná zvířecí rodinka, nový kamarád kocourek Filípek, dvě jezevčice a 3 kobylky.
 

10.6.2011 pong.jpgodešel do nového domova k Mělníku malý černý Pong. Společnost mu bude dělat desetiletá slečna.

 
Dne 10. 6. 2011 odešel do nového domova kocourek z nejmazlivějších, pejsek v kočičí kůži, líbezný matej.jpgMatějíček. Do svého bytu si ho odnesla mladá hezká paní, která již doma dva kocourky měla. A tak se Matějíček nyní seznamuje s modrým briťákem Matyášem a černým Čendou. Jeho noví lidé si ho moc chválí, jak je úžasný a mtzlivý, teď jen záleží na tom, aby ho ještě přijali i ti dva jeho noví kamarádi. Matějíček za nimi prý stále běhá, ale kluci zatím trucují, syčí a vrčí...Kéž má již Matějíček domov trvalý, odkud ho nikdo nebude vyhazovat a kde ho všichni budou milovat.
 
Dne 9. 6. 2011 odjely do společného domova dvě kočičí holčičky,   dospělá tříbarevka Klaudinkaklaudinka2.jpg a maličká kočička Jiřinkajirinka_haja.jpg. Přišli si pro ně sympatičtí mladí lidé a odnesli si je do svého bytu v Hradci Králové. Hodně štěstí, milé mazlivé princezničky!
 
Dne 5.6.2011mysicka.jpg odjela do nového domova Myška - Micinka. Kočičku si osvojila maminka depozitářky u které kočička byla, takže zůstane v rodině :) Micinka bude bydlet v Plzni v bytě. Bude jediná kočička, ale její nová panička bude celé dny s ní doma a bude se jí věnovat. Podle prvních zpráv je z kočičky nadšená a Micinka je také šťastná, že má svoje doma a paničku, kterou má jen pro sebe.
 
Dne 3. 6. 2011 odjela do nového domova nádherná a mazlivá kočička Matyldičkamatylda-na-stolkua.jpg. Přijeli si pro ni z Prahy mladí lidé a odvezli si ji do svého zabezpečeného bytu. V novém domově na Matyldičku již netrpělivě čekala stejně hodná a přátelská černá kočička Kiara. Hodně štěstí, miláčku mazlivý!
 
Dne 2. 6. 2011 odešla do nového domova vrácená černá kočička Ebenkaebenka_papa.jpg. Adoptovali si ji mladí lidé a odnesli si ji do svého bytu v Hradci Králové. Ebenka bude kočičím jedináčkem a věříme, že milovaným a opečovávaným. Kéž je její nový domov trvalý a Ebenka, tak hodná, klidná a milá kočička, je v něm jen šťastná.
 
Dneolinka2.jpg 30.5.2011 konečně, po jedenácti měsících čekání, se usmálo štěstí i na Olinku. Přijel si pro ni moc příjemný pán od Nymburka. Bude bydlet v domečku se zahrádkou a bude zvířecím jedináčkem. Podle prvních zpráv z nového domova se Olinka začíná pomalu zabydlovat.
 
Dne 30.5.2011 jezerka.jpgodjela do nového domova kočička Jezerka. Vzala si jí velmi milá a sympatická paní, jako náhradu za svou nedávnou zemřelou kočičku. Jezerka bude jako solitérka v bytě a jednou za čas budou obě dámy víkendovat na chalupě  Přejeme jim oběma hodně vzájemné lásky a porozumění!
 
Dne 21.5.2011img_6861.jpg odjel do nového domova v Chotěboři kocourek Vašík. V novém domově na něho čeká kočička Broskvička, která pochází také z našeho depozita.
 
Dne 21.5.2011img_6636.jpg odjela do nového domova kočička Zuzanka. Bude bydlet u Čáslavi a jako kamaráda bude mít  černého kocourka Čerta, kterému nedávno umřel kamarád.
 
Dne 20.5.2011venuskainz.jpg odjela do nového domova kočička Venuška. bude bydlet na Šumavě v domečku se zahrádkou.
 
Dne 20.5.2011 byla zpět do původní lokality vypuštěná po vykastrovaní, plachá kočička Pusinka.
 
Dne 17.5.2011 mat.jpgodešel do nového domova kocourek Mat. Přijela si pro něj velmi sympatická slečna z Hradce Králové. Na kocourka čeká 10ti měsíční kočičí kamarád Diego.
 
Dne 14.5.2011img_7113.jpg odjel do nového domova v Pardubicích kocourek Ďáblík II - se svojí majitelkou bude bydlet v bytě.
 
Dne 13.5.2011 img_6746.jpgodjela do nového domova u Mladé Boleslavi kočička Pája. Bude bydlet v rodinném domku a jako společníka bude mít hodného německého ovčáka Rexe.
 
Dne 7.5.2011 untitled-1.jpgodjeli do nového domova u Jičína kočička Primulka a kocourek Mouja. Budou bydlet u manželského páru v rodinném domku.
 
Dne 4.5.2011 gini_002.jpgse usmálo štěstí na černou Ginušku a ta odjela do nového domova. Bude bydlet v bytě na Praze 4 a dvou mladých lidí. Společnost jí bude dělat také černá kočička Šestka.Podle zpráv je kočička Ginuška spokojená a obě kočičky jsou od sebe k nerozeznání.
 
Dne 2.5.2011 img_6213.jpgodjel do nového domova v Pardubicích kocourek Otík. Bude bydlet se svojí majitelkou v bytě a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 1.5.2011mates.jpg odjel do nového domova kocourek Matýsek. Přijela si pro něj sympatická rodinka, která si ho odvezla do svého bytu na Praze 9. Kocourek bude opečovávaný kočičí jedináček a bude mít k dispozici zasíťovaný balkón.
 
30.4.2011olda.jpg odjel do nového domova kocourek Oldík, zvaný Bezďák. Bude bydle v Praze 9 a bude mít za kámoše 2 pejsky.
 
Dne 30.4.2011 img_6724.jpgodjel do nového domova v Praze kocourek Fiškus. Bude bydlet v bytě a společnost mu bude dělat kočička.
 
Dne 30.4.2011img_4271.jpg odjel do nového domova v Rohovládově Bělé kocourek Lysáček. Bude bydlet u starších manželů v rodinném domku.
 
Dne 29.4.2011img_6661.jpg odešel do nového domova kocourek Ďáblík I. Bude bydlet v Sezemicích u velice zvířátkomilné rodiny.
 
Dne 28. 4. 2011 odjel do nového domova kocourek Papulka.papulka1.jpg Přijeli si pro něj starší manželé a odvezli si ho do svého domku v Broumově. Papulka bude opečovávaným kočičím jedináčkem a bude bydlet jen doma. 
 

Dne 28. 4. 2011 odjeli do společného nového domova mourovatý Michálekmichalek1.jpg a černá Danielka, dva velcí kamarádi. danielka4.jpg                     

Budou bydlet v Červeném Kostelci  u milé  rodiny s dětmi. Děti se nových mazlíků už nemohly dočkat.

 
Dne 22. 4. 2011majainz.jpg odešla do nového domova kočička Mája. Přijela si pro ni sympatická slečna a Mája bude rozmazlovaným kočičím jedináčkem.
 
Dne 22.4.2011 odjela do svého nového domova drobná,  ale nádherná milenka-mezi-prepravkami.jpgkočička Milenka. Na umístění čekala dlouho, od léta, zájemců bylo mnoho, ale protože byla plachá, vždy odešla místo ní kočička jiná. Milenku si do svého domova odvezla fantastická, nesmírně svědomitá paní, která si od nás postupně adoptovala již čtyři kočičky. Milenka bude bydlet s kočičkami Slaměnkou, Fionkou, Jarmilkou, Matýskem a Kačenkou a pejskem Bubetkou ve velkém bytě v Jaroměři a bude se mít úžasně. Lepší domov najít nemohla.
 
Dne 18.4.2011 img_3966.jpgodjel do nového domova kocourek Max. Bude bydlet u starších manželů ve Rtyni v Podkrkonoší a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 17.4.2011ferdik.jpg odjel do nového domova kocourek Ferda. Přijely si pro něj sympatická maminka s dcerou a odvezly si ho do rodiného domku u Berouna. Ferda bude opečovávaným jedináčkem.
 
Dne 15.4.2011 img_3644.jpgodjela do nového domova kočička Černička. Bude bydlet v bytě v Pardubicích a společnost jí bude dělat malá holčička.
 
12.4.2011cajny.jpg se vrátila ke svému původnímu pánečku nalezená China.
 
Dne 11.4.2011 odjela do nového domova maličká kočička Jindřiškajindriska3.jpg. Bude bydlet u pečlivé rodiny v Pardubicích, kteří si již z Kočičí naděje dvě kočičky adoptovali. Jedna z nich bohužel odešla za Duhový most, a tak na Jindřišku v novém domově čekal osamocený kocourek Kulich.
 
Dne 8.4.2011 img_6499.jpgodjela do nového domova v Praze kočička Buchtička. Bude bydlet zatím v bytě a společnost jí bude dělat kočička jménem Lilek a retríver Damián.
 
Dne 8.4.2011img_4716.jpg odjel do nového domova u Blanska kocourek Zvoneček. Bude bydlet v bytě u mladého pána, který na něj dva měsíce čekal a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 3.4.2011 se ke svým původním páníčkům vrátil nesmírně mazlivý kocourek Amyprekrasny-amy.jpg. Loučila jsem se s ním dost těžce, ale s původními majiteli jsme se domluvili, že budeme v kontaktu. Amy již bude bydlet v jiném bytě a nebude společně s chlapcem, kterého údajně pokousal. Dle všech se Amy po měsíci u mne změnil k nepoznání. Kromě toho, že odjížděl uzdravený, plně naočkovaný, odčervený a vykastrovaný, přibral kilo a moc mu to slušelo. Amy, hodně štěstí! 
 
 Dne 2.4.2011 odjel do nového domova kocourek nadherny-mojmirek.jpg s amputovaným ocáskem, náš přítulný Mojmírek. Přijel si pro něj sympatický pán, který má zkušenosti s kočičkami a i dostatek trpělivosti. Mojmírek s ním bude bydlet ve velkém bytě v Praze a bude kočičím jedináčkem. Moc Mojmírkovi přeji, aby si na nový domov rychle zvykl a mně odpustil "moji zradu", protože takovýto domov se mi zdá být pro Mojmírka ideálním.
 
Dne 1.4.2011 img_3704.jpgodjela do nového domova v Pardubicích kočička Micinka. V novém domově jí bude dělat společnost holčička.
Dne 30.9.2011 si nová rodina přijela pro malinkého rezatobílého Hanýska nadherny-hanysek.jpga odvezla si ho do svého domova. Neuvěřitelně mazlivý Hanýsek bude se svými lidmi  a s dvouletou britskou kočičkou Dolly bydlet v rodinném domku v Praze. Myslím, že našel ty nejsprávnější lidi, protože paní a dva dospívající synové se tady se všemi kočičkami mazlili přímo ukázkově. 
 
Dne 30.9.2011 kamilka-p9073630.jpgodjela do nového domova malinká černobílá kočička Kamilka. Bude bydlet v bytě nedaleko Říčan u Prahy. Doma na ní čekal šestiletý kocourek Majki.
 
Dne 30.9.2011lici.jpeg odjela do nového domova kočička Liči. Bude bydlet u sympatického mladého páru na Praze 10, kterému před časem umřel kocourek.
 
Dne 29.9.2011kocky_092-----kopie.jpg odjela do nového domova kočička Janča. Bude bydlet v Horoměřicích, u mladé paní s dvěma kluky, kteří by nejraději umazlili celé  depozitum
 
Dne 28.9.11 12092011003.jpgodjel do nového domova  kocourek Denísek. Bude bydlet v zabezpečeném bytě na Praze - Západ. Bude z něj rozmazlovaný jedináček.
 
Dne 28.9.2011img_9732.jpg odjel do nového domova v České Třebové kocourek Felda. Bude bydlet v rodinném domku a společnost mu budou dělat tři kluci.
 
Dne 28.9.2011kulisek-060.jpg odjel do nového domova kocourek Kulíšek. Bude bydlet na statku nedaleko Prahy, kde už našel domov pejsek Bak. Na statku se o kočičky moc hezky starají. Kocourek bude mít možnost lítat na velkem pozemku a vybít tak svojí energii.
 
Dne 28.9.2011 odjel do nového domova černý kocourek Arnoštekcistotny-arnostek.jpg. Bude bydlet jako kočičí jedináček se starším pánem v rodinném domku v Hronově a až si na nový domov zvykne, bude moci i chodit za dozoru ven. A po tom Arnoštek moc touží.
 
Dne 26.9.2011kacenkainz.jpg odjela do nového domova slepá kočička Kačenka ke své  sympatické staro-nové paničce, která ji vše před příchodem pečlivě připravila. Bude bydlet v zabezpečeném bytě v Praze. Za kamarádku bude mít kočičku Máju, která na ní už doma čekala. Snad si holky na sebe brzy zvyknou a skamarádí se. Podle prvních zpráv se Kačenka zabydlela v posteli a spokojeně spinká.
 
Dne 25.9.2011img_9847.jpg odjela do nového domova v Pardubicích kočička Barča. Bude bydlet v bytě se svojí majitelkou, která je již v důchodu.
 
Dne 24.9.2011 eman3inz.jpgodešel do nového domova poslední kocourek z éček Emánek. Šel k velmi milým lidem dělat společníka na lumpárny roční kočičce Milušce. Přejeme mu krásný život.
 
Dne 23.9.2011 odešla do nového domova téměř tříletá černá kočička Charlieprekrasna_charlie.jpg. Charlie ani nebyla v nabídce na umístění, protože byla stále dosti plachá, půl roku od jejího příjezdu jsem ji ani skoro neviděla... Sympatická rodina ze Sezemic, která si přijela pro úplně jinou kočičku, si nakonec odvezla Charlinku, protože kočička si je sama vybrala. Mazlila se s nimi, válela se před nimi, vrněla, prostě - chovala se k nim tak, jak se ke mně po celý rok, co tu se mnou žila, nechovala. Moc Charlince přeji nový domov, bude opečovávaným jedináčkem, tady ji už nevychovaní kocouři velmi rozčilovali.
 
Dne 22.9.2011lada-a-babetka.jpg odjel do nového domova kocourek Láďa a kočička Babetka. Budou bydlet v bytě v Košumberku.
 
Dne 22.9.2011matejinz.jpg odjel do nového domova kocourek Matěj. Bude bydlet v domečku na Praze 6 a za kamarádku bude mít siamskou kočičku.
 
Dne 21.9.2011img_9214.jpg odjela do nového domova u Jičína kočička Viktorka. Bude bydlet v rodinném domku, ale pouze doma a společnost jí bude dělat větší pejsek.
 
Dne 19.9.2011img_8578.jpg odjela do nového domova v Pardubicích kočička Tara. Bude bydlet v bytě a bude zvířecím jedináčkem, pokud se tedy nepočítají rybičky :D
 
Dne 19.9.2011madlenkainz.jpg odjela do nového domova kočička Madlenka. Bude bydlet v bytě v Praze na Žižkově. Za kamarádku bude mít britskou kočičku.
 
Dne 18.9.2011 odjel do nového domova maličký černý Žolíkzolicek-na-koberci.jpg. Přijeli si pro něj dva mladí lidé z Prahy a odvezli si ho do svého bytu, ač Žolíček, ke mně velmi mazlivý, k nim nechtěl vůbec jít... Mladí sympaťáci se však této překážky nelekli, vše, co by měli o Žolíkovi ještě vědět, sí pečlivě zapsali a Žolík odjel. Druhý den už přišla zpráva o tom, že se chlapeček mazlí a že i spinkal v posteli.
 
Dne 18.9.2011kryspinekinz.jpg odjel do nového domova u Říčan kocourek Kryšpín. Přijela si pro něj sympatická mladá paní. Kocourek bude mít za kamaráda 2 a půl letou holčičku a 14 letého pejska.
 
Dne 17.9.2011 luisa.jpgodešla do nového domova černočerná plašší kočička Luisa. Přišla si pro ní velmi milá paní s dvěmi velkými dcerami. Luisinka aspoň částečně zalepí ránu po černé osmileté kočiče, která odešla za Duhový most na totální selhání ledvin. Bude bydlet v bytě a stane se rozmazlovaným jedináčkem. Jsem šťastná, že se všechny dámy rozhodly právě pro Luisu, která ač černá a plachá, měla štěstí. Paní prohlásila, že je vidět, že má Luisa svoji hlavu, a to se jí na ní líbí. Držíme všem palečky!!!
 
Dne 15.9.2011img_9297.jpg odjel do nového domova u Prahy kocourek Harry. Bude bydlet v rodinném domku.
 
Dne 15.9.2011 rezi-a-maruska.jpgodjely do nového domova u Žamberku kočičky Maruška a Rézinka. Budou bydlet v rodinném domku.
 
Dne 14.9.2011 se konečně odchodu do nového domova dočkaly i dvě nádherné sestřičky, běloučká Světlanka a tříbarevná Sametkadve-krasavice.jpg. Přijela si pro ně jedna z nejlepších a nejpečlivějších paniček, které znám a odvezla si obě holčičky do svého bytu v Jaroměři. Tam na ně již čekalo několik kočičích kamarádů z našeho depozita a jeden psí nadšenec. Jsem moc šťastná, že holčičky získaly tak úžasný domov, dlouhé čekání se jim skutečně vyplatilo. Brzy je pojedu navštívit...
 
Dne 11.9.2011 odešla do nového domova jedna z nejkrásnějších a zárověň nejmazlivějších kočiček - úžasná Liška Bystrouškafotografie0293.jpg. Přišli si pro ni mladí manželé a odvezli si ji domů ke svému malému dvouletému synkovi. Bystrouška je v novém domově kočičím jedináčkem, ale malý mužíček je z ní nadšený, dívají se spolu na televizi a spinkají v jedné postýlce.
 
Dne 11.9.2011 našla nový domov také líbezná a velice mazlivá černá safirka-na-zadickach.jpgkočička Safírka. Do nového domova si ji jako společnici pro sebe i pro svou kočičku Míňu, která je rovněž z našeho depozita, odnesli mladí skvělí a pečliví manželé. Obě kočičí holky si velmi brzy padly do oka, spřátelily se a společně, jak mi nová panička nadšeně napsala, vymýšlejí ve dne v noci blbosti...
 
Dne 11.9.2011 img_6795.jpgodjela do nového domova v Pardubicích kočička Rozmarýnka. Bude bydlet v bytě a za kamarády bude mít další tři kočičky.
 
Dne 11.9.2011img_9465.jpg odjela do nového domova kočička Bobinka. Bude bydlet v okolí Holic a za kamarádku bude mít kočičku, které zemřela kamarádka a ona je moc smutná.
 
Dne 11.9.2011 punticek-a-miska.jpgodjel do nového domova kocourek Puntíček se svojí sestřičkou Miškou. Obě koťátka budou bydlet v Čáslavi v rodinném domku.
 
Dne 10.9.2011aziza2.jpg odjela do nového domova u Ústí nad Orlicí kočička Azíza. Bude bydlet v rodinném domku a jako společníka bude mít pudla.
 
Dne 9.9.2011 img_8565.jpgodjela do nového domova v Praze kočička Rozárka. Bude bydlet v bytě a jako společnost bude mít malého pejska.
 
 Dne 9.9.2011 odešel do nového domova bílý překrásný mrňoulínek Cvrčínekcvrcinek-krasavec.jpg. Bude bydlet v Kutné Hoře jako kočičí jedináček a společnicí pro hry i nezbednosti mu bude desetiletá holčička, která se ho už nemohla dočkat. 
 
Dne 8.9.2011 odešla do nového domova černá kočička Saténkasatenka-si-hraje.jpg. Odnesla si ji paní, která již má od nás kocourka Bobánka. Saténka bude se svou pečlivou paničkou a Bobánkem bydlet v bytě v Hradci Králové. Bobánek si Saténku zamiloval a  hned druhý den již spolu tvořili krásný nerozlučný pár.
 
Dne 4.9.2011sosonka-a-barevka.jpg odjely do nového domova v Praze kočičky Šošonka a Barevka. Budou bydlet v Praze v bytě u mladého páru.
 
Dne 2.9.2011 odjela kukacka.jpgdo nového domova koťátka Kukačka a Beruška. Budou bydlet v Poděbradech v rodinném domečku v rodině s malberuska.jpgými dětmi.
 
Kocourek max.jpgMax našel trvalý domov u dcery naší depozitářky, která se do něj zamilovala a rozhodla se kocourka si osvojit.
 
Dne 2.9.1011 snimek_13001.jpgodjela do nového domova kočička Micinka. Bude bydlet v rodinném domečku v Ústí nad Orlicí. Za zvířecí kamarády bude mít kocourka a fenku.
 
Dne 31.8.2011 si pro desetiletou černou Micinku Mňauk micinka-nadherna-na-kresle.jpgpřijela velice sympatická a milá paní a odvezla si ji do svého velkého domu u Prahy. Na Mňauku v novém domově čekal slepý hodný kocourek Quido a pejsek. Micinka byla u nás rok, již jednou byla umístěna, ale musela se k nám vrátit, protože ji v novém domově trápil kocour. Věřím, že tentokrát se přestěhovala k hodným a vstřícným kamarádům a že bude konečně šťastná. Vždyť její bývalá panička se jí před rokem zbavila jako devítileté a dál se o ni vůbec nezajímala... Micinko, buď šťastná, krásný život si zasloužíš. Jsi úžasná kočička.
 
Dne 30.8.2011xxxx.jpg odjely do nového domova v Kutné Hoře kočičky Lejdyna a Zuzanka. Budou bydlet u staršího manželského páru v bytě.td>
 
Dne 30.8.2011 eman_s_erikou.jpgodešla do nového domova Erika. Zatím bude bydlet s pejsky a 8mi letou kočičkou, ale za měsíc pojede s mladým páníčkem na studia. ten měl totiž obavy, že se mu bude po domácím zvěřinci stýskat a tak si koťátko bere sebou. Po zdárném ukončení studia se oba vrátí zpět domů.
 
Dne 29.8.2011 odjel do nového domova překrásný třináctiletý peršan Macíkmacinek.jpg. Vybrali si ho mladí lidé z Poličky, zamilovali se do něj a moc o něj stáli. V novém domově však již na Macíka čekala jiná krásná kočička, pětiletá hodná peršanka Sárinka a pejsek. Protože Macínek je již starý děda, občas ke kočkám protivný a nerudný, ač k lidem velmi mazlivý a přítulný, bude teď záležet jen na něm, jak se se Sárinkou shodnou a zda se spřátelí. Bydlí však ve velkém domě, tak by tam svého prostoru měl mít víc než dost. První zprávy z nového domova jsou zatím velmi pozitivní. Macínku, stýská se nám, byl jsi u nás dost dlouho a měli jsme Tě rádi, ale nový domov a spoustu mazlících rukou Ti moc přejeme. 
 
Dne 29.8.2011 odjela do novéhevicka7.jpgo domova krásná trojbarevka Evička. Bude bydlet v pražském bytě u velmi milých mladých lidí a už se na ní těší i roční černý kocourek, kterému bylo samotnému smutno. Přejeme Evičce krásný život :-)
 
 
Dne 28.8.2011 img_8563.jpgodjel do nového domova kocourek Hošek. Bude bydlet v bytě v Havlíčkově Brodě a společnost mu bude dělat starší kočička.
 
Dne 27.8.2011 odjel do nového domova krásný a hodný kocourek Soběsláveksobeslavek-udiveny.jpg. Přijela si pro něj úžasná paní s dospělým synem a odvezla si ho do svého bytu v Praze. Mazlivý Soběslávek bude v novém domově kočičím jedináčkem. To jsem moc ráda, takový domov jsem si pro něj přála, protože u nás mezi tolika kočkami nebyl šťastný...
 
Dne 26.8.2011 odjela do nového domova malinká Dájinkadajinka_si_hraje.jpg. Přišla si pro ni celá velká rodina, dospělí i děti se krásně s kočičkami mazlili a mrňouska si odvezli do svého domova v České Skalici.
 
Dne 27.8.2011eman3-----kopie.jpg odešli do nového domova v Praze společně Emánek s Eliškou. Budou zvířecí jedináčci u velmi příjemných mladých lidí. Původně si slečna myslela na Elišku s Eričkou, ale Emánek se uměl lépe prodat  Jsme moc rádi, že odešli dva sourozenci spolu a budou si moct spolu hrát, když budou jejich páníčkové v práci...eliska2-----kopie.jpg
 
Dne 25.8.2011kiara_a_tim.jpg odjeli do nového, společného domova kočička Kiara a kocourek Tim. Přijel si pro ně sympatický mladý pár a odvezl si je do svého pražského bytu.
 
Dne 25.8.2011 img_8103.jpgodjel do nového domova v Kolíně kocourek Fanoušek. Společnost v novém domově mu budou dělat dvě kočičky Barborka a Stelinka, které obě pocházejí z našeho depozita.
 
Dne 25.8.2011 odjely do nového společného domova kočičky Květuškakvetuska.jpg, naše úžasná náhradní máma, která nakojila a postarala se o spoustu koťátek bez maminky a Nastěnkanastenka.jpg, nechtěné kotě z kravína. Přijela si pro ně velmi sympatická paní a odvezla si je do svého domova. Kočičky budou bydlet na Hvězdě u Dvora Králové a až se rozkoukají, budou si moci i chodit na bezpečném místě ven na zahradu.
 
Dne 25.8.2011 ruzenka3.jpgodjela do nového domova kočička Růženka. Bude bydlet v domečku na Vysočině ještě s jedním koťátkem.
 
Dne 25.8.2011 kety.jpgodjela do nového domova kočička Kety. Přijel si pro ní  sympatický mladý pár a odvezl si ji do svého domečku nedaleko Říčan. Kety bude mít za kamaráda dvouletého šarpeje Montyho.
 
Dne 24.8.2011img_4373.jpg odjela do nového domova kočička Želvička. Bude bydlet v bytě v Pardubicích a společnost jí bude dělat starší kocourek a fenka gordonsetra.
 
Dne 23.8.2011 img_8138.jpgodjel do nového domova kocourek Johny. Bude bydlet v Praze v bytě a společnost mu budou dělat dva malí kluci - dvojčata.
 
Dne 23.8.2011 img_6141.jpgodjel do nového domova kocourek Křemílek. Bude bydlet v bytě v Praze.
 

Dne 22.8.2011p7251992.jpg odjela do nového domova u Břeclavi želvička Ostružinka. Bude bydlet v domečku (později s možností chodit ven) s další nalezenou kočičkou a s dvěma nalezenými pejsky. Mladá paní s přítelem byli moc milí a Ostružinka se jim moc líbila. Paní by si nejraději odvezla všechna koťátka z našeho depozita  Podle prvních zpráv se Ostružinka hned dobře zorientovala a bez problémů se seznamuje s novými kamaráda.

 

 
Dne 22.8.2011  ela5.jpgodjela do nového domova v Praze - Nových Butovicích malinká kočičí slečna Ela. Bude bydlet v bytě u sympatické paní, která má od nás už kočičku Hvězdičku a ještě 2 nalezené kočičky, takže Ele určitě nebude smutno a bude si mít s kým hrát.
 
Dne 21.8.2011maxikinz.jpg odjel do nového domova kocourek Maxík. Přijela si pro něj milá a sympatická slečna a odvezla si do svého bytu na Praze 5. Podle prvních zpráv se kocourek rychle zabydlel a je velmi spokojený.
 
Dne 21.8.2011 snimek_13018.jpgodjel do nového domova kocourek Bořek. Bude bydlet na Kramolně, kousek od Náchoda. v novém domově bude mít psí kamarádky a kočičku a bydlet bude v domečku.
 
Dne 21.8.2011kely.jpg odjela do nového domova kočička Kely. Bude bydlet u sympatické rodinky v bytě na Praze 4.
 

Dne 21.8.2011kesyinz.jpg odjela do nového domova kočička Kesy. Přijela si pro ní sympatická slečna a odvezla si jí do svého bytu v Příbrami.

 
20.8.2011 pict0524.jpgŠediváček odešel do nového domova . Bydlí tady v Machově, v domku se zahrádkou.
 
Dne 19.8.2011matysek.jpg odjel do nového domova kocourek Matýsek. Bude bydlet v bytě na Praze 6.
 
Dne 19.8.2011tasos.jpg odjel do nového domova kocourek Tasos. Bude bydlet v rodiném domku nedaleko Prahy.
 

Dne 19.8.2011 sumikinz.jpgodjel do nového domova kocourek Šumík. bude bydlet v Praze. V novém domově bude mít za kamarády 2 kočičky.

 
Dne 17.8.2011 kim2.jpgkocourek Kim odjel do nového domova. Přijeli pro něj moc sympatičtí mladí lidé, mají čtyřletou holčičku a šestitýdenního chlapečka , dalšího kocoura, pejska, dvě morčata a rybičky ( z těch bude mít jistě kocourek největší radost).
 
Dne 14.8.2011 odjely do společného domova dvě malinké kočičí holčičky, skřítek Jůjajuja-krasna.jpg a Cukřinkacukrinka.jpg.                                        Přišla si pro ně velice sympatická mladá paní s třináctiletým synem, který byl velmi milý a s koťátky se nádherně mazlil. Holčičky s nimi odjely do jejich  bytu v Hradci Králové. Miminka, přeji Vám jen samé štěstí!
 
Dne 14.8.2011img_8288.jpg odjely do nového domova u Pardubic kočičky Hvězdička a Kytička. Budou bydlet v rodinném domku a jako společníka budou mít jezevčíka.img_8286.jpg
 
Dne 13.8.2011p7197091.jpg odjel do nového domova malinký kocourek Cipísek. Bude bydlet v bytě v Praze - Nuslích.
 
Dne 12.8.2011snehurka.jpg odjela do nového domova  maličká kočička Sněhurka.
 
Dne 12.8.2011 odjela do nového domova barmská kočička Princeznaprincezna.jpg. Za slečnou, která již byla dříve Princeznu navštívit, kočičku až do vzdáleného Jeseníku odvezl náš pan doktor z veteriny. Velmi těžko jsem se s vypiplanou týranou Princeznou loučila, protože trvalo skoro tři měsíce, než jsme si na sebe zvykly a zamilovaly se do sebe, ale kočička potřebuje být kočičím jednáčkem a to u nás nebylo možné. Nyní bude mít svou paničku i její byt jen pro sebe. Buď šťastná, Princezno milovaná, kéž už Tě nikdy nic netrápí.
 

Dne 11.8.2011ema2.jpg odešla do nového domova v Milovicích koťátko Emička - nyní Baruška. Baruška bude bydlet v bytě se čtyřčlennou kočičí smečkou a jedním pejskem u velmi milé paní, kterou si Emička - Barča sama vybrala tím, že jí u nás vlezla do přepravky. Myslím, že lepší domov si snad ani vybrat nemohla, posuďte sami z prvních zpráv z nového domova:

Dobré ráno, Markéto, mám pocit, že když se za námi zavřely dveře od výtahu, Vy jste si radostně mnula ruce ... S výjimkou kocoura jsou/byly u mě všechny kočky od kotěte, ale takové "vlezlé", jako je Emička, jsem ještě nepotkala. V noci mi lezla do nosu, uší, očí, pusy, předla jak motorák, šlapala, cucala noční košili, jenom moc nespala ... Měla jsem obavy, jestli se nebude bát těch vysokých škrábacích stromů (přece jen 275 cm), ale hned večer po nich suverénně lezla. Záchůdky jsem jí ukázala, bez problémů tam byla. S jídlem je to trochu horší, moje kuře s rýží jí zřejmě moc nejede. Uvidíme. Moje smečka ještě občas syčí, ale myslím, že to se srovná. Pes by hrozně chtěl kamarádit, ale zatím nedostal příležitost. O víkendu snad udělám nějaké fotky.
Zdraví Helena, Barča a celá smečka

 
Dne 11.8.2011 motylek.jpgodjela do nového domova malinká kočička Motýlek. Bude bydlet v bytě v Litomyšli.
 
Dne 10. 8. 2011 odjel do nového domova nádherný kocourek Jonášekjonasek2.jpg. Přijela si pro něj mladá rodina se dvěma dvouletými holčičkami a odvezla si ho do svého domova v Podbřezí u Dobrušky. Jonášek bude kočičím jedináčkem a společníky mu budou lidská veselá dvojčata.
 
Dne 7.8.2011 emil8.jpgodjel do nového domova kocourek Emílek. Přijela si pro něj slečna, která si ze stejného depozita adoptovala v dubnu kocourka Oldu - bezďáka. kocourkovi bylo samotnému smutno a tak se rozhodla mu pořídit kámoše.
 
Dne 7.8.2011224446_1759881091364_1669144869_1221323_1817467_n.jpg odjela do nového domova kočička Amálka. Jela s Eliškou, jejím přítelem Martinem a synem Kubíčkem do Tábora, už se na ní všichni moc těšili :).
 
Dne 31.7.2011 odjel do nového domova kocourek Nosíknosik.jpg. Přišli si pro něj mladí lidé a odnesli si ho do svého bytu v Novém Městě. Nosík bude opečovávaným jedináčkem, což mu vyhovuje, protože to je velký mazlík.
 
Dne 30.7.2011 img_3679.jpgodjela do nového domova u Pardubic kočička Micinka. Bude bydlet u starší paní v létě na chalupě a v zimě v bytě.
 
Dne 24.7. 2011 odjela do nového domova nádherná siamka Biankabianka-haja.jpg. Ač její umístění ještě nebylo plánované, kočička si nového páníčka sama vybrala, třela se k němu, mazlila se s ním a vrněla. Mladí lidé, kteří si ji odvezli, s ní budou bydlet v bytě v Kladně.
 
Dne 24.7.2011evickasez.jpg odjela do nového domova v Maršově kočička Evička. Bude bydlet v rodinném domku.
 
Dne 24.7.2011img_8374.jpg odjel do nového domova ve Světlé nad Sázavou kocourek Myšák. Bude bydlet v rodinném domku, pouze doma a společnost mu bude dělat pejsek.
 
Dne 23.7.2011 263686_10150238367442393_269748252392_7287014_3634644_n.jpgodjely do nového domova u Chrudimi dvě bíločerné Poldinky. Budou bydlet v rodinném domku se spoustou dalších zvířat - psi, morčata, králíčci. A venku  i poník.
 
Dne 23.7.2011 img_8365.jpgodjela do nového domova v Pardubicích kočička Janinka. Bude bydlet v bytě a jako společníka bude mít malého chlapečka.
 
Dne 23.7.2011 odjel do nového domova nádherný britský kocourek Princ britskýnadherny-princ.jpg, který byl nalezen při hledání Mojmírka. Z Lanškrouna si pro něj přijeli velmi sympatičtí manželé s dlouhodobými zkušenostmi s kočičkami a odvezli si ho do svého bytu, kde na Prince již čekali dva kočičí kamarádi - osmiletý bílý britský kocourek a roční kočička ragdollka. Milovaný Princi, přeji Ti, aby ses měl vždy už jen dobře a již nikdy Tě nepotkalo nic strašného. Už sis těch špatných věcí užil dost.
 
Dne 22.7.2011img_7980.jpg odjeli do nového domova v Chrudimi poslední dva Lesáčkové. Budou bydlet u starších manželů v bytě a léto s nimi budou trávit na chatě.
 
 Dne 22.7.2011img_8077.jpg odjel do nového domova v Praze kocourek Ferda. Bude bydlet v Praze v rodinném domku a jako společníky bude mít další tři kočičky.
 
Dne 20.7.2011 odjela do nového domova miloučká a upovídaná kočička Markétka-Marčamarca-na-skrabadle-a.jpg. Přijela si pro ni velmi sympatická  rodina a Marču si odvezla do svého bytu v Jaroměři-Josefově. Během 14 dnů by k ní měl přibýt stejně starý kočičí kamarád. Podle prvních zpráv se Marča zdá být v novém domově velmi spokojená. 
 

Dne 20.7.2011 odjeli do nového domova dva překrásní a neuvěřitelně mazliví bráchové a nerozluční kamarádi, kocourci Čuchy a Dixcuchy-uchvatny.jpg.

Odvezla dix-nadherny.jpgsi je do svého bytu slečna, která je pečlivá, má s kočičkami zkušenosti a navíc ji již delší dobu znám. Kluci budou bydlet v bytě v Hradci Králové a první zprávy jsou - že jsou k neumazlení. Kéž je to již jejich trvalý domov a miláčkové jsou už jen šťastni! Těch bolestí mají za sebou již dost!

 
Dne 19.7.2011 odjel zoro.jpgdo nového domova kocourek Zoro. Jeho nová panička si před nedávnem od nás osvojila jeho sestřičku Izi, ale kocourek ještě nebyl úplně zdráv, tak musel na odchod na nového domova počkat. Nyní už je v pořádku a mohl se v novém domově se svojí sestřičkou shledat. Kocourek dostal jméno Lazy a bude bydlet v Praze u sympatické paní, která si ho vzala i když je možné, že se jeho problémy s močovým měchýřem můžou vracet. Kocourek i kočička měli velké štěstí, že našli takový domov a mohli zůstat spolu, jak byli od mala zvyklí.
 
Dne 16.7.2011 snimek_12667.jpgodjeli do nového domova koťatka Venda a Vanda. Budou bydlet v Šonově a za kamarádku budou mít tříletou kočičku Čumáčka.img_0515.jpg
 
Dne 16.7.2011 filipek.jpgodjel do nového domova kocourek Filípek. Bude bydlet v domečku se zahrádkou v Machově. Prozatím bude zvířecím jedináčkem, do budoucna mu chce jeho nová rodina pořídit kamaráda pejska.
 
Dne 15.7.2011 ferdik.jpgodjel do nového domova kocourek Ferdík. Bude bydlet v domečku se zahrádkou v Hronově. Podle prvních zpráv se zabydlel a dostal nové jméno Piškotek.
 
Dne 15.7.2011 odjela do nového domova v Praze kočička Hvězdičkahvezdicka.jpg, vánoční koťátko. Odvezla si ji paní, která s námi velmi úzce spolupracuje, takže víme, že Hvězdička bude v těch nejlepších rukách. V novém domově Hvězdička bydlí ještě s černou kočičkou Uhlinkou a černým kocourkem Mackem.
 
Dne 14.7.2011sarka.jpg odjela do nového domova kočička Šárka. bude bydlet v pražském bytě a za kamarádku bude mít malou kočičku Hatsu.
 
Dne 13.7.2011 odjela do nového domova překrásná osmiletá kočičkatak-kde-jsi.jpg Číca. Z Prahy si pro ni přijela velmi milá paní, která si ji zamilovala hned při prvním spatření její fotografie a odvezla si ji do svého domova. Na Čícu doma čekala celá rodina a stejně krásná desetiletá kočička Micinka. Dle prvních zpráv si Číca zvyká dobře a s novou paničkou se již mazlí. Přeji jí, aby již byla ve svém životě jen šťastná a aby ji už nikdo nezklamal. 
 
Dne 7.7.2011 untitled-1.jpgodjeli do nového domova v Praze kocourci Rákosníček a Rumcajs. Budou bydlet v bytě a společnost jim bude dělat fenka mopse Anežka.
 
Dne 4.7.2011 img_4849.jpgodjel do nového domova u Pardubic kocourek Ríša. Na nový domov čekal skoro dva roky, ale svoji novou majitelku si vybral zcela sám. Při všech třech jejích návštěvách, se s ní, on veliký nemazlivec, mazlil jako o život :). Bude bydlet v rodinném domku u mladého páru a jako společnost bude mít kočičku a kocourka. A možná přibyde i pejsek :).
 
Dne 3.7.2011rozarka_001.jpg odjela do nového domova malinká kočička Rozárka. Bude bydlet v bytě u mladého páru v Praze - Horních Počernicích. Zatím bude jedináček, ale možná časem si nový páníkové pořídí ještě jedno koťátko.
 

Dne 2.7.2011ferda.jpg odjel do nového domova kocourek Ferda. Ferdík šel k starším manželům do Žehušic u Kolína. Bude mít kamarádku kočičku a pejska. 

 
Dne 2.7.2011p1010038.jpg odjela do nového domova kočička Izi. Do svého bytu na Praze 4 si ji odvezla sympatická paní, která ji už předtím byla navštívit. Izinka už měla doma vše připravené. Zatím bude v novém domově jedináček, ale né na dlouho. Nová panička se, ale rozhodla, že si vezme i jejího bratříčka Zora s kterým od mala vyrůstala. Zoro je zatím bohužel v léčení, ale snad bude brzy v pořádku, aby mohl do nového, krásného domova odejít za Izi.
 
Dne 1.7.2011lesnacci.jpg odjeli do nového domova v Praze dva Lesáčci. Jejich nová majitelka pracuje z domu a bude mít čas si kluky dovypiplat.
Dne 30.12.2011rozarkainz.jpg odjela do nového domova kočička Rozárka. Přijela si pro ní sympatická slečna a odvezla si ji do svého bytu na Praze 4. Rozárka bude mít za kamaráda ročního kocourka Olivera.
 
Dne 29.12.2011sisinka-a-zelvicka.jpg odjely do nového domova kočičky Sisinka a Želvička. Budou bydlet v Pardubicích u mladého páru v bytě a společnost jim budou dělat dvě potkaní slečny.
 
Dne 27.12.2011img_9288.jpg odjel do nového domova v Chrudimi kocourek Kryštof. Bude bydlet v bytě a společnost mu budou dělat další tři kočičky, z nichž dvě pocházejí též z našeho depozita.
 
Dne 27.12.2011 img_1992.jpgodjela do nového domova u Prahy kočička Gladys. Bude bydlet v rodinném domku a společnost jí budou dělat další dvě chlupaté kočičky.
 
Dne 26.12.2011 si přijeli noví páníčci pro nádhernou bílou kočičku Rolničku, jsem-prekrasna.jpgaby s nimi putovala do  nového domova v Olomouci. Rolnička bude se svou velmi sympatickou a perfektně na bydlení s kočičkou připravenou paničkou bydlet v bytě a bude kočičím jedináčkem. Doufám, že si rychle zvykne a bude svou paničku milovat, protože odjíždět se jí moc nechtělo, ač ta spousta koček u nás ji hodně rozčilovala... Hodně štěstí, Rolničko, ať se máš lépe než u svých předchozích páníčků, kteří se Tě chtěli za každou cenu zbavit.
 
Dne 25.12.2011 odjeli do společného nového domova dva bráchové, Vajík a Valdík.vajinek.jpg valdik4.jpgBudou bydlet se svou novou paničkou v Jaroměři. Paní je do nich zamilovaná, ač se kluci zatím chovají jako demoliční četa.
 
Dne 24.12.2011 v poledne odjel kocourek Taxík taxik.jpgdo Mnětic u Pardubic. Noví majitelé mají doma ještě jednoho kocourka a pejska. Vybírali co nejživější kotě, aby bylo veselo a to se jim povedlo. Depozitářka mu říkala "černý ďáblík".
 
Dne 24.12.2011 odjela do nového domova kočička Nataškanataska.jpg. Bude bydlet ve Spytě u České Skalice a v novém domově na ni čekal pejsek boloňáček. Za půl hodiny po jejím odjezdu volala paní, že už jsou s pejskem největší kamarádi a Nataška je od něho celá umytá. Její nový páníček doufá, že jí pomůže ulovit myšky v jeho nové dílně. Zatím bude jen doma, ale když bude chtít na jaře ven, nebudou jí bránit. Nataška se k nim od první chvíle tulila, vybrala si je
 
Dne 24.12.2011 oklarka.jpgdjela do nového domova v Polici nad Metují kočička Klárka. Bude bydlet v domečku s přístupem ven.
 
Dne 24.12.2011 img_2003.jpgodjela do nového domova kočička Mildred. Bude bydlet u Turnova a bude zvířecím jedináčkem u paní, která je pořád doma.
 
Dne 23.12.2011 svetluska.jpgodjela do nového domova v Chrudimi kočička Světluška. Bude bydlet v bytě a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 23.12.2011 sarka.jpgodjela do nového domova kočička Šárka, Přijel si pro ní mladý pár a odvezl si ji do svého bytu v Praze.
 
Dne 22.12.2011 si skvělá nová panička přijela pro neuvěřitelně mazlivou a přítulnou kočičku nadherna-jirinka.jpgJiřinku, která byla po prvním umístění i s Claudinkou vrácená... Jiřinka si hned novou paničku oblíbila, držela ji kolem krku a dávala jí pusinky. S paničkou si pro Jiřinku přijel i její nový kamarád, černý poloslepý kocourek Bízáček. Moc Jiřince přeji, že získala konečně krásný a trvalý domov, dle posledních z práv se s novým kamarádem shodne a s paničkou se mají moc rády.
 
Dne 22.12.2011 odjeli do společného domova dva vrácení sourozenci, čtyřletí "Španělé" Josefínka a Tobíkv_objeti.jpg. Budou bydlet v Jaroměři u té nejlepší paničky pod sluncem. V novém domově na ně již čekalo několik kočičích kamarádů a jeden natěšený pejsek. Obě kočičky se v novém domově schovávaly jen asi čtvrt hodiny, pak se začaly s obrovskou chutí a vervou s novou paničkou mazlit a pokračují v tom denně. Jsem nesmírně šťastná, že jsem obě kočičí děti, které se tak milují, nemusela rozdělit. 
 
Dne 22.12.2011 img_2019.jpgodjela do nového domova kočička Julinka. Bude bydlet u Pardubic a společnost jí budou dělat dvě malé děti.
 
Dne 22.12.2011dafne.jpg odjela do nového domova v Praze kočička Dafne. Společnost jí bude dělat roční peršanka.
 
Dne 21.12.2011 odjela do nového domova v Jaroměři - Josefově vrácená kočička Claudinkamarca.jpg. Bude bydlet u skvělých lidí společně s černou kamarádkou Marčou, také z našeho depozita. Měla jsem trochu strach, jak se holky srovnají, protože Marča je dost dominantní, ale vše dopadlo dobře, Marča se s "vetřelcem" smířila a Claudinka se od první chvíle se svými perfektními páníčky mazlí a hraje si s nimi.
 
Dne 20.12.2011 se usmálo štěstí na nádherného obrovského kocourka kulisek_01.jpgKulíška, již jednou umístěného a zanedlouho vráceného, protože si pro něj přijeli skvělí páníčci a odvezli si ho do svého velkého domu za Mnichovo Hradiště. Na Kulíška v novém domově čekal kamarád Baba od nás z depozita, černý kocourek Čert a tři milí pejsci. Hodně štěstí, krasavče, rychle si zvykni a užívej si prostoru a hladících rukou, které budou jen pro Tebe. Měla jsem tě moc ráda.
 
Dne 17.12.2011 odejel do nového domova i roztomilý kocourek Tomíktomik.jpg. Bude bydlet v Červeném Kostelci a jeho kamarády budou hezounká milá holčička a pejsek.
 
Dne 17.12.2011 odjela do nového domova maličká kočička Klementinkaklementinka.jpg. Bude bydlet v Náchodě a kromě sympatických rodičů s ní budou bydlet ještě dvě děti a dva kocourci, tříletý a roční. Máme zprávy, že hned první noc spinkaly všechny tři kočičky v jednom pelíšku.
 
Dne 15.12.2011 amalkainz.jpgodjela do nového domova kočička Amálka. Přijel si pro ní sympatický manželský pár a odvezli si ji do svého domečku na Praze 5.
 

Dne 13.12.2011img_0893.jpg odjela do nového domova u Hlinska kočička Demi černá. Bude bydlet v rodinném domku a společnost jí bude dělat kocourek.

 
378504_10150428647852393_269748252392_8430883_1614203013_n.jpgDne 12.12.2011 odjela do nového domova u Přelouče kočička Fifinka. Bude bydlet na statku a za kamaráda bude mít kocourka.
 
Dne 12.12.2011kecka-2inz_upr.jpg odjela do nového domova v Lysé nad Labem kočička Kecka. Přijel si pro ní sympatický, mladý pár a odvezli si ji do svého bytu. Kočička bude mít 2 rok a půl staré kočičí kamarády,Tondu a Matěje.
 
Dne 12.12.2011fifi.jpg odjela do nového domova u Přelouče kočička Fifinka. Bude bydlet na statku a za kamaráda bude mít kocourka.
 
Dne 10.12.2011 odjela do nového domova malinká kočička Filipkafilipka_si_hraje.jpg. Do svého domova v Radvanicích si ji odvezli sympatičtí mladí lidé. Doma na ni již čekal kocourek Majky, s kterým se Filipka hned spřátelila.
 
Dne 10.12.2011 img_2046.jpgodjela do nového domova v Hlinsku kočička Tečka. Bude bydlet v bytě a společnost jí bude dělat chlapeček Honzík.
 
Dne 10.12.2011 hata.jpgodjel do nového domova kocourek Háta. Bude bydlet v Náchodě a bude mít za kamarádku kočičku. Novým majitelům přeji co nejméně láskyplných kousanců :D.
 
Dne 8.12.2011img_0890.jpg odjela do nového domova u Kladna kočička Micinka. Bude bydlet v rodinném domku s dalšími kočičkami.
 
Dne 8.12.2011img_1090.jpg odjel do nového domova v Pardubicích kocourek Kubík. Bude bydlet v bytě a společnost mu bude dělat pejsek a tři malé děti.
 
Dne 7. 12. 2011 odjel do nového domova maličký Mušketýrek Áthosekathosek-nadherny.jpg. Přijela si pro něj sympatická paní z Brna, která ho měla dlouho zamluveného. Áthosek s ní a s její maminkou bude bydlet v rodinném domku a bude kočičím jedináčkem. První zprávy z nového domova jsou úžasné, hned první noc spal Áthosek s paní v posteli a ráno ji budíl jemným čechráním vlasů.
 
Dne 6. 12. 2011 odjela do nového domova v Milovicích naše malinká statečná kočička Anežkatohle-jsem-ulovila.jpg. Již je zcela zdravá, po perfektním zásahu našich skvělých veterinářů se její těžce zraněné nožičky uzdravily a Anežka v novém domově už prý lítá a skáče jako čertík. Domů si ji odvezla úžasná paní, která již z našich depozit adoptovala pět kočiček.  Na Anežku v novém domově čekalo několik kočičích spolubydlících a dva pejsci. Hodně štěstí, statečný miláčku!
 
Dne 5. 12. 2011 kubicek-----kopie.jpgodjel do nového domova kocourek Kubíček. Přijel si pro něj velmi sympatický mladý muž. Na Kubíčka čekal v novém domově kocourek Homér, tak doufejme, že se oba brzy skamarádí.
 
Dne 4.12.2011385954_10150411447692393_269748252392_8379394_1179331135_n.jpg odjel do nového domova u Prahy kocourek Puntík. Bude bydlet v rodinném domku a společnost mu bude dělat menší pejsek.
 
Dne 3.12.2011 odjela do nového domova kočička Naděnkanadenka.jpg, která v novém domově dostala jméno Neferet. Naděnka byla dlouho zamluvená, slečna se svým přítelem si dávali do pořádku byt, aby Naděnka přišla do hotového. Všichni budou bydlet v Praze a Naděnku doma ještě čekal kocourek Flíček. Prý se již spolu kamarádí. 
 
Dne 2.12.2011 se konečně usmálo štěstí i na  krásnou modrou kočičku Idu iduska-.jpga přišlo za Iduškou v podobě milé a starostlivé paničky, která si Idušku odvezla do svého nového bytu. Iduška zůstává bydlet v Hradci Králové a bude rozmazlovaným kočičím jedináčkem - myslím, že tak si to vždy přála. Moc Ti Tvé štěstí přeji, milovaná a hodná Iduško!
 
Dne 2.12.2011 odjel do nového domova maličký kocourek Fandorekfandorek.jpg. Přijela pro něho slečna s přítelem. Doma ho čekla smutná kočička. Odstěhovala se s paničkou od rodičů a navíc jí zemřel kamarád kocourek. Dřív si s ním hrála a teď je pořád smutná. Všichni budou bydlet v Doubravici u Rychnovka v domku. V zimě budou doma a na jaře můžou ven.
 
 
Dne 27.11.2011 fan.jpgodešel do nového domova v Janských Lázních kocourek Fanfán. Bude bydlet v bytečku a bude opečovávaným jedináčkem.
 
Dne 27.11.2011 kok.jpgodjel do nového domova v Rudné u Vrchlabí kocourek Kokešek. Bude bydlet se svojí rodinou v bytečku a společnost mu bude dělat tříletá holčička a dva pískomilové. Dostal jméno Balů.
 
Dne 27.11.2011 se vrátila do svého původního domova ztracená a zatoulaná želvovinová peršanka, dnes už víme, že se jmenuje Slintapanikovi-jsem-rozhazela-papiry.jpg. U nás si velmi rychle zvykla, nechala se vyčesat a dokonce i vystříhat. Její majitelé ji hledali a našli díky letáčkům, které jsme v místě nálezu kočičky rozvěsili. Panička i celá rodina byla velmi šťastná, kočičku mají rádi, adoptovali si ji také z útulku. Hodně štěstí, krásná Slinto - a už neutíkej! 
 
Dne 27.11.2011pida-a-sazicka.jpg odjela do nového domova koťátka Píďa a Sazička. Budou bydlet u Moravské Třebové v rodinném domku, ale pouze doma. Je plánovaná i stavba kočičí voliery.
 
Dne 26.11.2011 odjel do nového domova v Osečnici u Skuhrova nad Bělou maličký kocourek inzerce.jpgTygřík, který pocházel z Vysokého Mýta. Doma na maličké kotě již čekal kocourek Malíček, také z našeho depozita, dvě hodné děti a ještě hodnější děda. Pro Tygříka  si přijeli jen rodiče, děti tentokrát zůstaly doma, nové kotě je pro ně překvapením. Jsem ráda, že chlapeček mohl jít zrovna tam.
 
 
Dne 26.11.2011 tom.jpgodjel do nového domova kocourek Tomík. Přijeli si pro něj sympatičtí manželé a odvezli si ho do svého domečku na Praze 4. Tomík bude mít za kamaráda dvouletého kocourka Chipa.
 
Dne 25.11.2011amalka.jpg odjela do nového domova kočička Amálka. Bude bydlet v rodinném domku u Pardubic.
 
Dnes 25.11.2011375315_10150394359432393_269748252392_8329833_889471627_n.jpg z Ronovskeho depozita odjeli společně do noveho domova Tonik a Ríša,odvezla si je Miša a Pavel a kamaradku budou mít 4 letou Viktorku,kotatka budou bydlet v byte v Přelouči.Kocourkum přeji hodne a milujici paničky a spoustu krasnych lumparniček.
 
Dne 22.11.2011plaminek.jpg odjela do nového domova kočička Plamínek. Bude bydlet v rodinném domku se svými dvěma majitelkami.
 
Dne 20.11.2011terezka-2.jpg odjela do nového domova malinká kočička Terezka. Bude bydlet v bytě na Praze 4 a za kamarádku bude mít tříletou  britskou kočičku Bessinku.
 
Dne 20.11.2011 se usmálo štěstí na plachého kocourka Zdenduzdenda-v-pelisku.jpg, který byl před čtrnácti dny nalezen  panem Zdeňkem a přinesen na veterinu. Zdenda byl zřejmě vyhozen a měl na těle několik polozhojených ran... U mne se ještě brouček ani nestačil zabydlet, ač hladit se již nechal, když mi zavolali rodiče pana Zdeňka a dnes si kocourka odvezli do svého bytu k dalším dvěma kočičkám. Pan Zdeněk i jeho sympatičtí rodiče na mne udělali ten nejlepší dojem, proto jsem moc ráda, že je Zdenda u nich.
 
Dne 19.11.2011 odešel do nového domova se svou novou paničkou malinký, neuvěřitelně mazlivý kocourek hanysek-v-naruci.jpgHanýsek. S paničkou bude bydlet v jejím bytě v Hradci Králové, nedaleko od nás. Je to Hanýskovo druhé umístění, z prvního se vrátil již za dva dny proto, že byl příliš mazlivý a paní si stěžovala, že je kvůli jeho předení  nevyspalá... Věřím, že tento druhý domov již je trvalý a skutečně láskyplný. Paní mi každý den o Hanýskovi sděluje telefonicky zprávy a zatím se zdá, že mu snáší modré z nebe.
 
Dne 19.11.2011 filipekinz.jpgodjel do nového domova mourovatý kocourek Filípek. Přijeli si pro něj sympatičtí mladí lidé a odvezli si ho do svého bytu na Praze 2. Filípek bude kočičí jedináček. Podle prvních zpráv se Filípek hned zabydlel, prošel si celý byt a začal se mazlit a vrnět.
 
Dne 18.11.2011sa.jpg odjela do nového domova v Praze kočička Sára. Bude bydlet v bytě a společnost jí bude dělat roční kocourek.
 
Dne 17.11.2011 odjeli do nového domova dva bráchové, dlouhosrstý Rónron.jpg a žlutooký Baba, poslední ze čtyř kočičích bratříčků. Na nový domov u mne čekali skoro rok, také hlavně proto, že to byli plašánci a kamarádit se se mnou začali až po půl roce, s cizími se nekamarádili doteď. Ale když přijeli noví páníčkové, Rón se sice hned schoval, ale Babababa.jpg se okamžitě do pána zamiloval, mazlil se s ním, koulel se před ním a olizoval mu ruku. Kluci se sympatickými manželi odjeli až za Mnichovo Hradiště, kde budou žít ve velkém rodinném domě ještě společně s dalším vypiplaným nalezencem, nádherným černým kocourkem Čertem a třemi hodnými psy.
 
Dne 15.11.2011leonek-a-karlik.jpg odjeli do nového domova v Praze kocourci Leonek a Karlík. Se svojí majitelkou budou bydlet v  bytě v Praze.
 
Dne 12.11.11 anickainz.jpgodjela do nového domova malinká kočička Anička. Přijel si pro ní mladý sympatický pár a odvezli si ji do svého bytu na Praze 10. Kočička bude rozmazlovaným jedináčkem.
 
Dne 12.11.2011 img_1375.jpgodjel do nového domova kocourek Mourek. Bude bydlet v bytě u Havlíčkova Brodu a jako společníka bude mít toy pudla.
 
Dne 11.11.2011 smudlik2.jpgodjel do nového domova kocourek Šmudlík. Bude bydlet v Praze u mladého páru a za kamarády bude mít psa, kocoura a kralika.
 
Dne 6.11.2011 tim6inz.jpgodjel do nového domova kocourek Tim. Přijely si pro něj dvě sympatické slečny a odvezly si ho do svého bytu v Praze Vysočanech. Doma na něj už  čekala jeho nová kamarádka půlroční kočička Amálka a šestiletý pejsek whipet.
 
Dne 6.11.2011rozarkahk.jpg odjela do nového domova u Uherského Hradiště kočička Rozárka. Bude bydlet v rodinném domku a společnost jí budou dělat tři velcí hafani - bodygárdi :).
 
Dne 6.11.2011img_1543.jpg odjela do nového domova u Pardubic kočička Žofinka. Bude bydlet v rodinném domku ve společnosti dalších kočiček a pejsků.
 
Dne 6.11.2011img_0595.jpg odjel do nového domova v Přelouči kocourek Vigo. Bude bydlet v bytě a společnost mu bude dělat holčička Anetka.
 
Dne 5.11.2011 odcestoval do nového domova kocoureček Kumříkkumricek-napapany-a-pripraveny-odcestovat.jpg. Se svými novými páníčky, mladým mužem a jeho maminkou, se vydal na dalekou cestu vlakem až do Českého Těšína. Noví páníčkové po Kumříčkovi tak toužili, že za ním neváhali cestovat 5 hodin. Kumřík bude bydlet v rodinném domku a bude kočičím jedináčkem. Hodně štěstí, chlapečku!
 
Dne 5.11.2011 odjela do nového domova nádherná a nadmíru mazlivá kočička Liška Bystrouška, bystrouska-v-perinkach.jpgkterá byla z prvního umístění vrácena kvůli alergii dítěte. Pro Bystroušku - nyní Elišku - si přijely dvě nesmírně sympatické dámy, maminka s dcerou, se kterými Bystrouška odcestovala. Nejprve si prohlédla bydlení maminky v Chocni a seznámila se s jejími zvířecími spolubydlícími a pak jela se svou mladou paničkou do Prahy. Bude s ní bydlet v jejím bytě a bude kočičím jedináčkem. Miláčku, moc Ti přeji, ať Ti je tento nový domov už domovem trvalým.
 
Dne 5.11.2011 se sazik_na_boudicce.jpgkonečně dočkal nového domova i černý kocourek Sazík. Přijeli si pro něj sympatičtí manželé a odvezli si ho do svého rodinného domu. Sazíček bude bydlet v Borovičkách u Dvora Králové a bude kočičím jedináčkem.
 
Dne 4.11.11aa.jpeg odjely společně do nového domova sestřičky Anežka a Andulka. Budou bydlet v rodiném domečku v Černošicích.
 
Dne 4.11.2011 lotty.jpgodjela do nového domova na pražském Proseku malinká kočička Lottynka. Bude kočičí jedináček u velmi milých starších lidí. Pro kočičku si přijela paní se svým dospělým synem. Lottynka nezaváhala, vlezla mu sama pod bundu a dělala, že tam není :o)!
 
Dne 4.11.2011 brunik.jpgodjel do nového domova v Chrudimi kocourek Bruník. Bude bydlet v bytě a společnost mu bude dělat třínohá Angelika (umístěná cca před rokem) a starší slepá kočička.
 
Dne 3.10.2011 karlik.jpgodjel do nového domova u Lysé nad Labem kocourek Karlík. Bude bydlet se svou rodinou v bytečku a za kamarádku bude mít fenečku.
 
Dne 3.11.2011kocky_025.jpg odjel do nového domova kocourek Ríša. Bude bydlet v bytě u paní, která je skoro celý den doma, takže mu nebude smutno i když bude zatím jedináček. Kocourek si prožil ošklivé časy na statku, kde se o něj nestarali a nedali mu najíst ani když měl zlomenou nožičku. Teď se konečně dočkal domova, kde se bude mít dobře.
 
Dne 3.11.2011 odjeli do nového domova kocourci Tobby a Teddy. Přijela si pro ně symtt.jpegpatická slečna a odvezla si je do svého nového bytu v Kladně. Se svým přítelem kocourkům doma předem vše připravili. Podle nových zpráv se kocourci hned po příchodu napapali a začali prozkoumavat byt.
 
Dne 2.11.2011pinda.jpg odjel do nového domova v Machově kocourek Pinďa. Bude bydlet v bytečku a za kamarádku bude mít fenečku Megie, kterou si od nás pánečci vezmou o víkendu.
 
Dne 2. 11. 2011 garfield2.jpgodjel do nového domova kocourek Garfield. Společnost mu budou dělat hned tři kočičky. Doufejme, že Garfield brzy zapadne do smečky.
 
Dne 1.11.2011 se garsonek-na-posteli.jpgvrátil do svého původního domova  překrásný britský kocourek Garson, vlastním jménem Mikeš. Jeho páníčka jsme díky letákům s fotkami vypátrali a on si pro něj přijel. Přímo od nás jel na veterinu nechat Garsonka - Mikeše načipovat. Miláčku, jsi úžasný, přeji Ti jen samé štěstí. A už neutíkej, prosím Tě, vždy by to takto dobře nemuselo dopadnout. Víš, jak moc jsi se venku bál...
 
Dne 31.10.2011 img_9453.jpgodjel do nového domova kocourek Kubíček.  Bude bydlet v domku u Prahy, u  mladé rodiny s ročním klukem a dvěma psy, zahradou.
 
Dne 30.10.2011 stel.jpgodjela kočička Stelinka. Po vychování koťátek a kastraci se vrátila do svého předchozího působiště ve Dvoře Králové.
 
Dne 30. 10. 2011 elinka2.jpgodjela do nového domova kočička Elinka. Přijel si pro ni mladý sympatický pár a podle prvních zpráv se Elinka, teď už Malvínka, v novém domově rychle zabydluje.
 
Dne 30.10.2011 odjel mk.jpgdo nového domova kocourek Kaspr.  Kaspr bude bydlet se svou rodinou u Mladé Boleslavi, v rodinném domku ještě s kocourkem a dvěma pejsky.
 
Dne 30.10.2011 mk.jpgodjel do nového domova kocourek Márly. Márly bude bydlet u mladého páru v Hostinném, v bytě ještě s roční kočičkou.
 
Dne 30.10.2011 max.jpgodjel do nového domova kocourek Maxík. Přijeli si pro něj sympatičtí lidé a odvezli si ho sebou do Mladé Boleslavi.
 
Dne 29.10.2011 katynka-prekrasna.jpgodjela do nového domova nádherná perská činčila Katynka. Přijela si pro ni sympatická rodina až z veliké dálky a krásnou kočičku si odvezla do svého bytu v Janovicích nad Úhlavou. Katynka  zaujme místečko po zemřelé třináctileté činčile a bude opečovávaným kočičím jedináčkem. Jediným zvířecím kamarádem jí bude čtyřleté morče Barunka.
 
Dne 29.10.2011hator.jpg odjela do nového domova v Pardubicích kočička Hathor. Se svojí majitelkou bude bydlet v zimě v bytě v Pardubicích a v létě na chalupě. 
 
Dne 29.10.2011 odjelo do nového domova jeho Veličenstvo Carlos Kashmere Falling Stardva-carloskove.jpg. Přijeli si pro něj nesmírně sympatičtí manželé, jejichž syn už kocourka ode mne má. Carlosek bude bydlet v prostorném bytě obklopen láskou a péči svých nových páníčků a domov bude sdílet se stejně velikým a krásným modrým britským kocourkem Fandou. Jsem moc ráda, že je u tak skvělých lidí, zůstává v Hradci Králové a bude v případě potřeby navštěvovat i naši skvělou veterinu. Vaše Veličenstvo, budu Vás chodit navštěvovat, mám Vás moc ráda.
 
Dne 28.10.2011flicek-a-pomnenka.jpg odjela do nového domova kočička Pomněnka spolu s kocourkem Flíčkem. Budou bydlet v domku s přístupem ven. V nové rodině budou mít i dva pejsky a koníky.
 
Dne 28.10.2011 img_0426.jpgodjela do nového domova v Pardubicích kočička Majka. Bude bydlet v bytě u dvou slečen.
 
Dne 23.10.2011 odjelikokes--4------kopie.jpg do nového domova kocourek Kokešek a jeho sestra Kulíšek.  Přijela si pro ně sympatická mladá paní a odnesla si je do svého patrového bytu nedaleko Prahy. Doma na kočičky už čekal bulterier Elvisek, který byl z příchodu kočiček nadšený. Doufejme, že se všichni tři brzy skamarádi.kulisek--6-.jpg
 
Dne 23.10.2011kom.jpg odjel do nového domova kocourek Kominíček. Bude bydlet se svojí paničkou v bytě v Praze.
 
Dne 23.10.2011 stazicka.jpgodjela do nového domova kočička Sazička. Bude bydlet v Hronově u rodiny, která si u nás brala už kocourka Ferdíka (nyní Piškotka).
 
Dne 23.10.2011 pm.jpgodjeli do nového domova v Praze bratříčkové Pat a Mat. Budou bydlet v bytě v Praze ještě s jednou kočičkou, které zemřela kamarádka.
 
Dne 23.10.2011 pic_1076--1-.jpgodjel do nového domova do Mostu kocourek Dráček. Bude bydlet v bytě a společnost mu bude dělat britský kocourek.
 
Dne 19.10.2011xenie-a-spol.jpg odjela do nového domova v Pardubicích koťátka Rumburak, Fantomas a Xenie. Budou bydlet v bytě u manželského páru.
 
Dne 18.10.2011 300006_10150340750922393_269748252392_8083712_131423660_n.jpgodjel do nového domova kocourek Kulíšek. Bude bydlet v bytě a bude opečovávaným jedináčkem.
 
Dne 18.10.2011 img_0263.jpgodjela do nového domova v Hlinsku kočička Perlička. Bude bydlet v rodinném domku a jako společnici bude mít starší kočičku.
 
Dne 17.10.2011 odjela do nového domova malinká kočička Danuškadanuska.jpg, první ze šesti mrňavých sourozenců. Přijela si pro ni velmi sympatická paní z Opočna. Danuška bude mít v novém domově kočičího kamaráda - ročního jednookého kocourka, který si se svou paničkou pro Danušku také přijel a okamžitě ji láskyplně přijal.
 
Dne 15.10.2011 kocky_086.jpgodjela do nového domova kočička Julča. Odjela za svoji sestřičkou Jolčou, kterou si její nová pánička z depozita odvezla před několika dny.
 
Dne 15.10.2011 img_9734.jpgodjela do nového domova v Holicích kočička Fifi. Bude bydlet v bytě a společnost jí budou dělat dvouletá dvojčata.
 
Dne 14.10.2011 img_9275.jpgodjela do nového domova u Kladna kočička Murinka. Bude bydlet se svojí majitelkou v rodinném domku, ale pouze doma.
 
Dne 13.10.2011 kocky_092.jpgodjela do nového domova malá kočička Jolča. Bude bydlet v Praze u mladé slečny jako ZATÍM kočičí jedináček. Přejeme ji mnoho štěstí.
 
Dne 12.10.2011 283430_1657623578740_1781662033_1029469_6462826_n.jpgodjela do nového domova Eliška,ktera bude bydlet u mladého paru v bytě v Pardubicich,bude tam jako jedinaček
 
Dne 12.10.2011 sarkainz3.jpgodjela do nového domova mourovatá kočička Šárka. Přijela si pro ní sympatická mladá rodinka i s ročním klučíkem Jardou a odvezli si ji do svého bytu na Praze 4. Doma už na Šárku čekala její nová kočičí kamarádka, dvouletá mourinka Bella. 
 
Dne 9.10.2011 odjely do společného domova až ve vzdáleném Německu dvě siamské kočičky, tříměsíční Atilkaatila3.jpg a pětiměsíční Megymegy.jpg. Přijeli si pro ně sympatičtí manželé a obě holčičky si láskyplně odvezli do svého velkého bytu.
 
Dne 9.10.2011 img_9246.jpgodjela do nového domova v Chrudimi kočička Roxy. Bude bydlet se svojí majitelkou v bytě a bude zvířecím jedináčkem.
 
Dne 8.10.2011 krabice-hk.jpgodjely do nového domova v Praze dvě kotěcí sestřičky Míla a Mína. Budou bydlet v bytě u mladého páru.
 
Dne 8.10.2011 img_9268.jpgodjela do nového domova v Heřmanově Městci kočička Baronka. Bude bydlet v bytě a společnost jí bude dělat devítiletý kocour.
 
Dne 7.10.2011 img_9241.jpgodjel do nového domova v Pardubicích kocourek Trampík. Bude bydlet u mladého páru v bytě.
 
Dne 6.10.2011 julinka.jpgodjela do nového domova kočička Julinka.Bude bydlet u Prahy v domečku ještě se dvěma jinými kočičkami.
 
Dne 6.10.2011 se usmálo štěstí i na nádhernou čistokrevnou britskou kočičku Mícu mica.jpga konečně si pro ni přijeli takoví "noví rodiče", jaké jsem si pro ni vysnila. Míca bude bydlet v bytě v Lázních Bohdaneč u velmi sympatických mladých lidí, kteří si zařídili samostatné bydlení. Bezvadné na tom však je to, že se již delší dobu známe, protože rodiče slečny si adoptovali před dvěma roky kočičku také od nás. Micinka bude rozmazlovaným postelovým jedináčkem a mazlíčkem celé rodiny. Měj se krásně, miláčku, ať jsi už jen šťastná.
 
Kája - Uhlík kaja-uhlik3.jpgzůstane bydlet u rodiny, která ho měla v dočasné péči, ale do kocourka se zamilovali a nechají si ho nastálo. Kocourek tak našel moc hezký domov.
 
Dne 5.10.2011283829_1657592177955_1781662033_1029414_2977746_n.jpg odjel kocourek Tom do nového domova v Lysé nad Labem. Vzali si ho velmi hodní lidé a bude mít kamarádku kočičku jménem Princezna :) Tomulkovi přeji hodně štěstička a novým majitelům, aby jim Tomulka dělal jen a jen samou radost!
 
Dne 4.10.2011img_9736.jpg odjel do nového domova kocourek Felix. Bude bydlet v Pardubicích v bytě jako společníka bude mít roční labradorku.
 
Dne 2.10.2011 kassandrainz.jpgodjela do nového domova kouřová kočička Kassandra. Přijel si pro ní sympatický mladý pár a odnesl si jí do svého bytu v Praze - Karlíně.
 

Dne 1.10.2011ciciinz2.jpg odjela do nového domova milounká a mazlivá kočička Čiči. Přijela si pro ní sympatická slečna a odnesla si jí do svého bytu na Praze 10. V bytě bydlí ještě se dvěma spolubydlícíma, kteří se na kočičku těšili a podle prvních zpráv obdivovali jaká je to krasavice. Čiči tak bude mít pořád někoho doma, aby ji nebylo smutno.  

 

Dne 1.10.2011 img_8362.jpgodjel do nového domova kocourek Juklík.Bude bydlet v bytě v Praze a bude mít kočičího kamaráda.

 
 Dne 1. 10. 2011 odjela do nového domova malinká překrásná siamka Amirkaamira.jpg. Bude bydlet v bytě nedaleko Hlinska a bude opečovávaným jedináčkem