Sisinka

Plemeno evropská
Barva srsti černobílá
Pohlaví samice
Datum přijetí: 24.2.2014
Datum narození: 2/2010
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění    

Černobílá Sisinka ke mně přišla se svou sestrou Etinkou a svými třemi malými koťaty. Všech pět kočiček přijelo z Miletína, kde někdo k lidem, kteří je přivezli, hodil na podzim dvě koťata. Obě sestry - černobílá Sisi a želvička s bílými znaky Eti - vyrostly a Sisi porodila tři překrásná koťata. V prozatímním domově však zůstat již nemohly, a tak se jednoho dne všech 5 kočiček přestěhovalo do depozita Kočičí naděje do Hradce Králové. Na nový domov, veliký prostorný pokoj s velikou voliérkou si kočičky velice brzy zvykly.

Sisinka je líbezná, milá a vděčná kočička, nyní již nebojácná a hravá. Pouze první den po příjezdu se schovávala, ale zanedlouho již běhala po pokoji a po voliérce a mazlila se se mnou. Jediné, co jí vadí, je veliké množství koček. Je čistotná, kastrovaná, plně očkovaná a odčervená.

Dlouho jsem pro ni hledala domov, nikdo ji však nechtěl. Až pak jednou mohla odejít do nového domova se svou sestřičkou Etinkou, ale schovala se do voliéry a odmítla vylézt, a tak s Etinkou odjela  kočička jiná. Po druhé, za dlouhý čas, si ji vzali domů ještě s dalším kocourkem ze stejného pokoje úžasní manželé - u nich by měla Sisinka domov fantastický... jenže - ona tam být nechtěla. Plakala a plakala, schovávala se, nejedla - a tak jsem sama nabídla, aby Sisinku přivezli zpět a vybrali si opět jinou kočičku. A tak se taky stalo. Když Sisinka přijela, bylo vidět, jak je u nás šťastná, hned se se všemi kočičkami vítala, olizovala se s nimi - a já jsem se rozhodla, že tedy u nás už zůstane... Proto jí teď hledám jen páníčka virtuálního, který by ji měl rád na dálku...

Sisinka na koberci.jpg

 

 

 

 

 

Sisinka na okne.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

srnka@seznam.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.