Amálka

Plemeno evropská
Barva srsti tříbarevná
Pohlaví kočička
Datum přijetí: 27.12.2019
Datum narození: 2015
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta Provedení Výsledek
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění    

Na sklonku starého roku, dne 27.12.2019, byla královéhradeckým depozitem přijata tříbarevná kočička Amálka. Kočička žila tři roky venku nedaleko náchodské ubytovny, kde ji kdysi zřejmě někdo opustil. Zpočátku velmi plachá a vyděšená kočička se postupně ochočovala díky hodné paní krmičce. Teprve letos však byla ochočená tak, že by se nechala odchytit. Paní, která Amálku denně krmila, ji měla moc ráda, ale domů si ji již opravdu vzít nemohla. Trvalý domov však nikdo nenabídl, a tak jsem slíbila, že si Amálku vezmu do depozita. Jenže ani tady paní nebyla rozhodnuta, protože věděla, jak moc se jí po kočičce bude stýskat. Jenže najednou přišel den, kdy se vše rozhodlo... Paní šla Amálku krmit, nikde ji nemohla najít, to bylo divné, protože ona denně přibíhala - až najednou uslyšela kočičí pláč. Šla po hlase a nešťastnou Amálku objevila zavřenou v kontejneru, kam ji nějaký zřejmě velký milovník zvířat vhodil. Naštěstí vše dopadlo dobře, paní plačící kočičku vytáhla a Amálka hned druhý den přijela ke mně. Naštěstí... Protože v kontejneru by byla zcela jistě, při vývozu odpadu, přišla o život.

Zpočátku Amálka nepapala, i když se nezdálo, že by se něčeho bála. Ale od chvíle, kdy se vše zlepšilo, Amálka papá moc pěkně, při krmení dokonce za mnou běhá a pobízí mne, aby si k její mističce pospíšila. Je to nesmírně mazlivá a líbezná kočička a zaslouží si ten nejúžasnější domov.

Nyní je již Amálka důkladně veterinárně vyšetřena, testována, odčervena, vykastrovaná i nadstandardně naočkována, a tak může hledat nový domov.

Umístím ji jen domů, bez možnosti výběhu ven, protože po špatné zkušenosti Amálka ani ven chodit nechce.

Amálka na vás čeká v Hradci Kálové. 

Amálka aa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Amálka a.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amálka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.