Čertík mainský

Plemeno mainská mývalí
Barva srsti černá
Pohlaví kocourek
Datum přijetí: 21.6.2021
Datum narození: červen 2019
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta Provedení Výsledek
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění    

Dvouletého mainského kocourka Čertíka jsem do svého depozita přijala dne 21.6. 2021. Přivezli ho ke mně lidé, kteří se ho prý ujali, když se měl kdesi velmi špatně, měli ho u sebe  půl roku, teď se však stěhují a kocourka si prý s sebou vzít nemohou. A ani prý nemají peníze na péči o něj.

Čertík byl velice smutný smutný i velmi plachý. Schovával se ve voliérce ve škrabadle, do pokoje vůbec nešel, když jsem se přiblížila, zběsile utíkal, několik dní nejedl.

Přijel nevykastrovaný,  nenaočkovaný, neodčervený, vypelichaný, zbytky srsti měl samý dred. Bylo mi ho moc líto, protože je to další nesmírně zklamaná kočičí dušička.

Nesmírně mne vždy mrzí, když poslouchám od lidí, kteří se chtějí kočky zbavit, pohádky o tom, proč ji už nemohou mít... Ale ty příběhy jsou stále stejné, stále se opakují... A pak odejdou, kočičku nechají bez rozloučení v depozitu, smějí se a jsou spokojeni. A na to, že se třeba v příštích dnech zeptají na to, jak se kočička má a zda si zvykla, čekám marně...

Čertík si zvykal pomalu a dlouho, stále se schovával, ale jednou jsem se v noci probudila a on ležel vedle mne v posteli. A od té doby bylo vše stále lepší a lepší...

Nyní je již kocourek vykastrovaný, odčervený, testovaný, nadstandardně naočkovaný. A protože, bohužel, přijel také hrozně zadredovaný,  musela jsem ho nechat ostříhat. Ale již pomalu zarůstá a je stále hezčí. Jen na ten ocásek, který bude jednou velmi huňatý, si ještě musíme počkat. Nakonec i na přiložených fotkách je pokrok vidět...

Myslím, že je Čertíček u nás velmi šťastný a spokojený, přesto mu však hledám nový domov, ve kterém není tolik koček jako tady.

Doma může být sám nebo s další bezproblémovou kočičkou, s kocourkem raději ne. Není problémový, ale s velkými kocoury se prostě nesnáší.

Umístím ho do zabezpečeného prostorného domova, tzn.sítě v oknech i na balkoně, tady má k dispozici celý dům a obrovskou voliéru.

Čertík na vás čeká v Hradci Králové.Čertík mainský2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Čertík mainský3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Čertík mainský4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čertík mainský6.jpg

 

 

 

 

 

 

Čertík mainský.jpg

Čertík mainský7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čertík mainský8.jpg

 

 

 

 

 

 

Čertík mainský9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.