Janeček

Plemeno evropská
Barva srsti černá s bílými znaky
Pohlaví kocour
Datum přijetí: 20.9.2019
Datum narození: duben 2019
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění    

Asi pětiměsíční kocourek Janeček byl přijat do královéhradeckého depozita 20.9.2019. Jeho přijetí ale předcházelo drama - resp. boj o jeho život. Janeček byl nalezen jednou hodnou paní na Benešově třídě, ležel na vysoké zídce, kam by se sám nikdy nedostal, nehýbal se, oči měl v sloup, nereagoval, vypadal jako mrtvý. Paní naštěstí, na rozdíl od ostatních lidí, kteří ho míjeli, si došla pro přepravku a odvezla Janečka na veterinu do Tiché ulice. Zde byl několik dní hospitalizován, provedla se mu všechna možná vyšetření, ale Janeček se nezlepšoval, žil, ale jen ležel a když se ho doktor dotkl, jen slabě zanaříkal. Veterinář byl přesvědčen o otravě... Ale protože se občas zázraky dějí, tak Janeček přežil, po několika dnech se vzpamatoval a mohl být propuštěn domů. Jenže on žádné doma neměl, na tu zídku ho evidentně někdo položil s tím, že někdo jiný snad něco udělá... Podobný případ, jako před časem se skoro zabitou Bludičkou... A tak Janeček přijel ke mně. Dost dlouho bral ATB, bál se každého pohybu ruky, ale na druhou stranu se zdál velmi spokojený s bezpečným životem v klidu. Postupně se rád nechával opatrně hladit a začal pěkně hamat.

Po dobrání ATB Janeček absolvoval testování a další vyšetření a pak byl postupně nadstandardně naočkován a odčervován. A postupně se z něj stával mazel a přítula, ale pubertální rošťáček.

S velkou radostí říkám - Janečku, vítej zpět v životě a začínám mu hledat nový domov. Umístím ho jen domů, bez možnosti výběhu ven. Doma může být sám nebo s dalšími nedominantními zvířátky.

Janeček na vás čeká v Hradci Králové.

Janeček.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Janeček1.jpg

 

 

 

 

 

 

Janeček2.jpg

 

 

 

 

 

Janeček3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.