Panáček

Plemeno evropský
Barva srsti mouratý
Pohlaví samec
Datum přijetí: 5/2013
Datum narození: 2012
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění

Kocourka Panáčka jsem do svého depozita přijala společně s dalšími 21 kočkami již na jaře 2013. Kočičky do depozita postupně přicházely tak, jak jsem je ve starém domě postupně odchytávala. Vše byly kočičky od staré paní z Hradce Králové, která se musela ze svého domu v Nerudově ulici , kde se narodila a kde přes 80 let žila, vystěhovat, protože syn se rozhodl dům prodat.
Všechny kočičky  měly zahnisané oči,  rýmu a veliká neodčervená bříška. Žádná z nich nebyla vykastrovaná. Všechny byly v hrozném  stresu, schované. Vše byly původně kočky bezprizorní, o které se stará paní snažila ze svého důchodu postarat. Jenže nekastrovala a kočičky se množily mezi sebou a nemocné umíraly...Kocourka Panáčka jsem do svého depozita přijala společně s dalšími 21 kočkami již na jaře 2013. Kočičky do depozita postupně přicházely tak, jak jsem je ve starém domě zvládala odchytávat.

Vše byly kočičky od staré paní z Hradce Králové, která se musela ze svého domu v Nerudově ulici , kde se narodila a kde přes 80 let žila, vystěhovat, protože syn se rozhodl dům prodat.

Tyto kočičky jsou u mne již roky, z dospělých se podařilo  umístit pouze jednu, modrou, ostatní pro jejich plachost není téměř možné ani odchytit. Ale přece jen se tři z nich začaly ke mně postupně přibližovat. Jednou z nich je i krásný mouráček Panáček, kterého by eventuálně už bylo možné i umístit, pokud by o něj měl někdo zájem. Problém však je, že netuším, jak je starý, nevěděla to tehdy ani jeho původní panička, která mezitím zemřela...
Je však velmi milý, nechá se hladit a chodí mne při krmení vítat. Ale většinou zatím jen při krmení…

Panáček krasavec – kopie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panáček se olizuje – kopie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.