Micinka Pusinka

Plemeno evropská
Barva srsti tříbarevná
Pohlaví samice
Datum přijetí: 2/2008
Datum narození: 1999
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění

Micinku Puisinku si virtuálně adoptovala paní MARTINA VITOUCHOVÁ

Tříbarevnou, tehdy devítiletou kočičku Micinku jsem přijala i s její dcerkou Rézinkou v únoru 2008. Obě kočičky se ke mně přistěhovaly poté, když se musely vystěhovat ze zrušeného zemědělského objektu. Právě tak, jako její dcera, již byla Micinka březí, ale u mě si  obě kočičky v klidu počkaly na porod a když přišel jejich čas, každá z nich porodila 5 nádherných koťátek.
Micinka, protože byla již dosti stará, rodila s potížemi, při porodu jí vydatně pomáhala moje dcera, tehdy ještě medička. Čtyři koťata se podařilo porodit doma, ale na porod pátého již Micinka sílu neměla. Sice jsme čekali, radili se s veterinářem, ale nakonec jsem stejně musela v noci s Micinkou a jejími čtyřmi novorozeňaty vyrazit na veterinární pohotovost, kde byl Micince proveden císařský řez, ze kterého se narodila malinká Benjamínka.
Micinčiny dětičky byly nádherné a celkem bez problémů všechny našly nový domov. Micince jsem však slíbila, že jako zasloužilá máma – od paní, která se o ni předtím starala, jsem slyšela, že má za sebou porod více než 60 koťat – už nový domov hledat nebude a zůstane u nás. A tak Micinka, protože má předkus, takže druhým jménem Pusinka, si šťastně žije u nás, spinká u radiátoru a když je pěkně, chodí si hrát na zahradu. Stala se z ní veliká tlustá spokojená kočka, která ráda papá, ale je i velmi mlsná. Pokud nedostane vařené masíčko, tak drží hladovku, sedí na lednic a křičí na nás, že má velký hlad.
Vypadá nádherně, všichni návštěvníci obdivují její lesklý kožíšek a mazlivou povahu. Po ŠESTI letech pobytu u nás našla i virtuální paničku, která jí přispívá na papání.

Micina Pusina.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Micina Pusina a narozeninový dort2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Micinka těhulka v modrém2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.