Úvodní strana » Kočky » Umístěné kočky » Umístěné kočky 2018

Umístěné kočky 2018

Dne 31.8.2018 našla trvalý nový domov nádherná tříbarevná kočička Jezinka z královéhradeckého depozita, vytažená a zachráněná z hradeckého jezu. Zůstává bydlet u paní, která jí původně chtěla poskytnout jen dočasnou péči.Jezinka.jpg


Dne 29.8.2018 našla úžasný nový domov jedenáctiletá kočička Vikinka z královéhradeckého depozita. U nás mezi tolika kočičkami byla nešťastná, nyní bydlí ve velkém bytě v Havlíčkově Brodě a svého páníčka má pouze pro sebe. Splnil se tak můj i její sen. Přeji tobě i tvému páníčkovi hodně dlouhé štěstí, Vikinko.

Vikina.jpg


Dne 25.8.2018 odjela do nového domova do Čáslavi kočička Sylvinka z ronovského depozita, bude bydlet v baráčku a bude kočičím jedináčkem :-)

40055298_2076700982343086_2552303046000377856_n.jpg


Dne 24.8.2018 odjel do nového domova šestiletý sphynx Mack z královéhradeckého depozita. Jeho nový domov je ve velkém bytě v Praze, kde na něj čekala rok a půl stará, stejně "nahatá" kočička Pinkie. Tak hodně štěstí, miláčku, ať už jsi stále jen spokojený.

Mack.jpg


Dne 15.8.2018 byla umístěna k paní do Chrudimi kočička Jiskra z pardubického depozita.

Jiskra.jpg


Dne 12.7.2018 odjeli do společného nového domova vrácení britští sourozenci z královéhradeckého depozita  - modrý Puk a překrásná černá Princeznička - Pepinka. Adoptovali si je mladí lidé a odvezli do svého velkého domu u Rakovníka. Oba sourozenci se rychle zabydleli a začali se seznamovat s dalším pěti kočičími kamarády.

Puk5.jpgPepinka2.jpg


Dne 3.7. 2018 se konečně dočkal nového domova i nádherný polobritský sedmiletý kocourek Alexandr z královéhradeckého depozita. K nám přijel před rokem i se svou modrou britskou maminkou. Oba se museli léčit, ale Alex byl nemocnější a jeho léčení bylo zdlouhavé. Konečně jsme však spolu zvítězili a Alex mohl začít hledat nový domov. Každému se líbil, ale přesto stále zůstával. Nyní ho však potkalo velké štěstí, protože si ho vybrala mladá rodina se dvěma hodnými dětmi a dvěma milými pejsky. Alexandr s nimi odejel do velkého rodinného domu v Praze, první noc se mu sice moc stýskalo, ale brzy si zvykl, s malou holčičkou spinká v posteli, miluje i jejího čtyřměsíčního bratříčka a zdá se, že jsou všichni velmi šťastni a mají se rádi. A já jsem za Alexe moc vděčná. Nový domov už nesmírně potřeboval.

Alexandr.jpg


Dne 28.6.2018 odešla do nového domova nádherná a statečná kočička Ruth, která se do královéhradeckého depozita dostala skoro mrtvá. Prodělala velmi těžkou operaci, měla sdrátovanou čelist, dva měsíce se léčila a musela být krmena ze stříkačky. bylo to velmi složité a těžké pro mne i pro Ruth, ale vše jsme spolu zvládly, Ruth se zcela uzdravila a přestěhovala se do bytu k mladé paní a její dceři. Bydlí v Hradci Králové, bude kočičím jedináčkem, ale se dvěma psími kamarádkami, které už začala vychovávat podobně, jako u nás vychovávase konečně dočkal nového domova i la kočičky.

Ruth2.jpg


Dne 12.6.2018 odjel do staronového domova nádherný ruský modrý kocourek Miloň. Přijel z Opočna, ale protože se po něm nálezcům moc začalo stýskat, po kastraci, naočkování a otestování se tam vrátil. Již však ne jako nalezenec, ale jako milovaný domácí kocourek.

Miloň.jpg


Dne 10.6.2018 odjel již po druhé do nového domova nádherný mainský kocourek Nanuk. I tentokrát jel velmi daleko, až do Plzně. Nyní bydlí s mladou paní a jejím pejskem naháčkem v třípokojovém bytě a snad již konečně bude mít domov, jaký si zaslouží.

Nanuk3.jpg


Dne 10.6.2018 odjela do nového domova tříbarevná kočička Ivetka. Bydlí se svou kočičí kamarádkou ze stejného depozita v zabezpečeném bytě u mladé paní v Praze a je velmi šťastná - a nesmírně mazlivá. Paní si původně přijela jen pro jednu kočičku, ale Ivetka se rozhodla, že zkrátka odjede také.

Ivetka.jpg


Dne 10.6.2018 odjela do nového domova malinká kočička Erička. Bude bydlet se svou kočičí kamarádkou ze stejného depozita v zabezpečeném bytě u mladé paní v Praze a bude se mít moc dobře.

Erička.jpg


Dne 5.6.2018 odjel do nového domova  kocourek Merlin, kurilský bobtail s PP. Bude bydlet společně se svým bratrem Jurijem u mladé rodiny, která adopcí Merlinka udělala radost nejen sobě, ale hlavně oběma kočičím klukům. Merlinek v depozitu po Jurinkovi velmi tesknil a stále ho hledal. Nyní jsou již kluci opět spolu a jsou nerozluční.

merlin.jpg


Dne 1.6.2018 odjel do nového domova  kocourek Jurij, kurilský bobtail s PP. Bude bydlet nedaleko Hradce Králové s velmi pečlivou mladou rodinou a malými, dobře vychovanými dětmi. Jurinkovi se v novém domově moc líbí a celá rodina je jím nadšená.

jurij.jpg


Dne 1.6.2018 odjela do nového domova kočička Andrejka. Bude bydlet s mladou rodinou a malinkým pejskem v domečku v Hořicích, ale ven bez dozoru chodit nebude.

Andrejka.jpg


Dne 1.6.2018 odjela do nového domova kočička Simi.

simi.jpg


Dne 2.6.2018 odjel do nového domova kocourek Matěj.

matěj.jpg


Dne 29.5.2018 odjela do nového domova kočička Mourinka.  Bude bydlet jako kočičí jedináček,  a to jí bude vyhovovat, protože na další kočky není zvyklá a nesnáší je.


mourinka1.jpg


Dne 27.5.2018 odjela do nového domova kočička Míša.Již máme nové zprávy z domova a jsou velmi dobré :D

míša1.jpg


Dne 21.5.2018 odjela do nového domova kočička Linda.

Linda.jpg


Dne 21.5.2018 odjela do nového domova kočička Lada.

Lada.jpg


21.5.2018 odjela do nového domova v Heřmanově Městci kočička Dorotka. Se svojí majitelkou bude bydlet v bytě a bude zvířecím jedináčkem.

dorotka.jpg


Dne 11.5.2018 odjel do nového domova v Nasavrkách kocourek Jonášek. Se svojí majitelkou bude bydlet v rodinném domku.

jonášek.jpg


Dne 10.5.2018 odjela do nového domova kočička Amura.

amura.jpg


Dne 9.5.2018 odjela do nového domova v Pardubicích kočička Mourinka. Se svými majiteli bude bydlet v bytě a společnost jí bude dělat malá holčička.

mourinka1.jpg


Dne 7.5. 2018 odjel do nového domova nádherný dlouhosrstý kocourek Johánek. Do nového domova odjížděl už po druhé, když ho předchozí majitelé i s jeho kamarádem Zámečkem po dvou měsících vrátili, protože se už nechtěli starat. Nyní má úžasný, láskyplný domov u mladých lidí v bytě v Hradci Králové a novou kočičí kamarádku Agátku, se kterou se do sebe hned zamilovali, jak kdyby se znali odjakživa. Tak hodně štěstí, Johánku, kocourku venku skoro umučený...Johann.jpg

 


Dne​ 6.5. 2018 odešla do nového domova kočička Kopretina. Bude mít dvě kočičí kamarádky a milující domov. Hodně štěstí, sluníčko naše.Kopretina.jpg


Dne 3.5.2018 odjel do nového domova v Hořicích překrásný kocourek Toníček, kterého už jeho bývalá panička nechtěla. Adoptovala si ho úžasná slečna, která již roky zachraňuje kočičky. S ní a s jejím přítelem - a se dvěma kočičími černobílými kluky - bydlí Toníček v rodinném domě, kde má spoustu místa a dokonce i zasíťovaný balkon. Od první chvíle je v novém domově nesmírně spokojen.

Toníček doma.jpg


Dne 2.5.2018 odjel do nového domova až v Táboře mainský kocourek Nanuk. Mysleli jsme si, jak úžasný domov získal, noví majitelé ho milovali, Nanuk se však neshodl s kočičkou, která tam bydlela dřív, a tak se 5.6.2018 vrátil zpět do depozita.

Nanuk2.jpg----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 1.5.2018 odjela do nového domova kočička Namura. Bude hýčkaným jedináčkem.

namura1.jpg


Dne 1.5.2018 odjel do nového domova v Chrudimi kocourek Felix. Se svými majiteli bude bydlet v bytě a společnost mu budou dělat další kočičky a dvě malé holčičky.

Felix.jpg


Dne 28.4.2018 odjel do nového domova v Praze třínohý kocourek Dominik. Se svojí majitelkou bude bydlet v bytě a společnost mu bude dělat slepá černá kočička. Paní měla již z našeho depozita kocourka, který měl nádor v tlamičce a u ní strávil rok šťastného života.

Dominik.jpg


Dne 27.4.2018 odjela do nového domova kočička Majda. Bude hýčkaným jedináčkem.

majdalenka.jpg


Dne 24.4.2018 odjel do nového domova kocourek Matýsek. Bude hýčkaným jedináčkem.

matýsek.jpg


Dne 22.4.2018 odjela do nového domova v Hrochově Týnci kočička Bambulka, Se svojí majitelkou bude bydlet v rodinném domku, jenom doma a společnost jí bude dělat roční nalezený kocourek Alfons.

Bambulka.jpg


Dne 14.4.2018 odjela do nového domova nádherná britská princezna s PP, kočička Geisha. Bude i nadále  bydlet v Hradci Králové v zabezpečeném bytě a získala ten nejlepší domov pod sluncem - starostlivé, přepečlivé a láskyplné páníčky a dva kočičí kamarády, britského Terence a mouratobílého Ferdíčka, oba ze stejného depozita. při takovém umístění jsem zcela bez starosti a mám obrovskou radost.

Geisha.jpg----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 14.4.2018 odjel do nového domova v Mladé Boleslavi kocourek Sally. Uvidíme jak kocourek zvládne spolubydlícího. Z minulého domova (také v Mladé Boleslavi ) odejel protože se nesnesl s místním kocourkem. U nás se jako agresor neprojevoval, asi si proti tolika kočičkám netroufal.

sally.jpg


Dne 9.4.2018 odjel do nového domova maličký černobílý kocourek Zbyněček z Hančina královéhradeckého depozita. Přestěhoval se do zabezpečeného bytu v Praze k mladým lidem, kteří si ho hýčkají coby kočičího jedináčka. Zdá se, že se kluk rychle a dobře zabydlel a že je velmi spokojený. Tak ať ti to vydrží, miláčku maličký, mazlivý...a ať se ti moc nestýská...

Zbyněček.jpg

Dne 8.4.2018 odjel do nového domova v Litomyšli kocourek Black. Se svými majiteli bude bydlet v bytě a společnost mu budou dělat dvě kočičky.

black.jpg


Dne 8.4.2018 odjela do nového domova kočička Mia. Se svými mladými majiteli bude bydlet v bytě v Praze a společnost jí bude dělat černá kočička Balů.

mia.jpg


Dne 3.4.2018 odjeli společně do nového domova do Rakouska kočičky Pavlíček a Janička. Bydlet budou v domečku a budou mít psího kamaráda a dvě děti jako společníky.

pavlíček.jpgjanička.jpg


Dne 2.4.2018 odjela do nového domova kočička Eli. Původně měla odjet kočička Bibi, ale ta se dětí moc bála, zatímco Eli do dětí ducala a vynucovala si hlazení. 

eli.jpg


Dne 24.3. odjel z Hančina královéhradeckého depozita do nového domova v Praze malý černý Zdeněček, nyní již Mikeš. Do svého bytu v Praze si ho odvezli velmi sympatičtí manželé a doma na Zdeněčka čekala dvouletá kočička, starší kocourek a malý pejsek. 

Zdeněček.jpg


Dne 19.2.2018 odejel do svého nového domova i třínohý kocourek Packa z Hančina královéhradeckého depozita. 
Packu ke mně přivezli příbuzní starého pána, který ho před lety zraněného našel. Kocourek se pravděpodobně chytil do želez, odkud se vykousal. Když byl nalezen, ukousnutou pacičku měl v hrozném stavu a již plnou červů. Starý pán ho dal jakž takž do pořádku, jenže za čas onemocněl a o Packu se neměl kdo starat. A tak kocourek měl být utracen, protože – kdo by chtěl třínohého, obyčejného mourovatého kocoura, navíc se spoustou strupů v kožíšku?
Packu si adoptovala milá slečna s bohatou zkušeností s kočičkami a odvezla si ho do svého bytu v Praze. Po dvou dnech se Packa zabydlel a v novém domově je moc šťastný.

Packa2.jpg


Dne 16.2.2018 odjel do nového domova úžasný kocourek Zámeček z Hančina královéhradeckého depozita. Než přijel do depozita, tak v Náchodě, vyhozen a zraněn a nemocný téměř zemřel. Pro Zámečka si přijeli si páníčci od Johánka a i s ním odjeli do Přelouče..., aby ho za dva měsíce zradili.

Zámeček5.jpg


 Dne 15.2.2018 odejel do nového domova nádherný a NESMÍRNĚ hodný, vděčný a bezproblémový kocourek Johann z Hančina královéhradeckého depozita. Než se ke mně dostal, byl téměř utýrán...Adoptovali si ho starší manželé, kteří vypadali velmi důvěryhodně a se kterými Johánek odjel do velkého bytu v Přelouči. V novém domově se cítil hned jako doma... Netušil, že za dva měsíce bude zrazen...

 Dne 3.2.2018 odešla do nového domova maličká pětiměsíční kočička Hruštička z Hančina královéhradeckého depozita. Přijela si pro ni úžasná a vstřícná mladá rodina až z Kladna a Hruštičku, které nejmladší člen rodiny vymyslel krásné jméno Lilinka, se s ní vydala na dlouhou cestu. Doma se Hruštičce - Lilince kromě celé rodiny a maličkého pejska Spika hned začal věnovat i 18-tiletý kocourek Matýsek, takový kočičí táta-máma, se kterým se asi Hruštička cítí být velmi šťastná.


Hruštička.jpg


Dne 2.2.2018 odešli do nového společného domova dva polobritští sourozenci, koťátka modrý Puk a černá Pepinka z Hančina královéhradeckého depozita.
Modrý Puk a černá Pepinka byli nerozluční a když odešly do nových domovů jejich dvě sestřičky, přimkli se k sobě ještě víc. 
Miláčky si adoptovala mladá rodina se třemi natěšenými dětmi - a odvezla si je do svého bytu k Nechanicím u Hradce Králové. 

Pepřík.jpg


Dne 2.2.2018 odešli do nového společného domova dva polobritští sourozenci, koťátka modrý Puk a černá Pepinka z Hančina královéhradeckého depozita.
Modrý Puk a černá Pepinka byli nerozluční a když odešly do nových domovů jejich dvě sestřičky, přimkli se k sobě ještě víc. 
Miláčky si adoptovala mladá rodina se třemi natěšenými dětmi - a odvezla si je do svého bytu k Nechanicím u Hradce Králové. 

Puk.jpg


Dne 20.1.2018 odjel do nového domova nádherný kříženec mainského mývalího, půlroční Patrik z Hančina královéhradeckého depozita. Bude bydlet se svou novou paničkou a její dcerou v krásném domečku v Přelouči. 

Patrik.jpg


Dne 19.1.2018 odjela do nového domova maličká zvláštně mourovatá polobritská kočička Paprička z Hančina královéhradeckého depozita. Bude bydlet s mladou paní a s tříletou hodnou kočičkou Piňďou v bytě v Chrudimi.  Z obou holek jsou již kamarádky a celý den si hrají a řádí spolu.

Paprička.jpg


Dne 19.1.2018 odjela do nového domova maličká modrá Pomněnka z Hančina královéhradeckého depozita. Bude bydlet s mladou dvojicí a rok a půl starou hodnou kočičkou Adélkou v novém domečku v Rychnově n/Kněžnou. Pomněnka se okamžitě zabydlela a se svou starší kamarádkou je moc šťastná.

Pomněnka.jpg


Dne 7.1.2018 odejel domů nádherný a mazlivý kocourek Miky z Hančina královéhradeckého depozita. 
Bude bydlet v bytě v Hradci Králové a až si zvykne, bude moci moci chodit se svou paničkou, která ho miluje, i na soukromou zahradu.

Miky2.jpg


Dne 2.1.2018 odjela do nového domova jedna z našich nejmilejších depozitních kočiček, bělostná Victoria Regia. K nám přišla i se svými čtyřmi maličkými koťátky, když se jich jejich majitelka rozhodla zbavit.
Milovaná Victoria odjela s milou paní, která ji měla dlouho zamluvenou a bude s ní, s mladým kocourkem Bobešem a maličkým pejskem Mikešem bydlet v Liberci v bytě. 

Victoria Regia.jpg
 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

2100566086/2010

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

srnka@seznam.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

2100566086/2010

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.