Andulka

Plemeno evropská
Barva srsti černobílá
Pohlaví samice
Datum přijetí: 26.7. 2009
Datum narození: 3/2006
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění

Drobnou kočičku Andulku si virtuálně adoptovala laskavá paní Pavlína Winzigová s manželem..

Moc děkujeme.

Kočička Andulka byla přijata do našeho depozita již  26.7. 2009, kdy přijela z velmi nevyhovujících podmínek společně s dalšími 5 kočičkami. Přijala jsem dospělou černobílou kočičku Andulku, její malinkou holčičku Agátku a čtyři rezaté polodlouhosrsté kocourky. Všechny kočičky přijely z Prahy, kde žily u paní, která se již o ně nechtěla starat. Z  Prahy jsme si měli odvézt devět kočiček, kterým jsem ještě předtím, než jsem pro ně jela, zaplatila očkování, JENŽE - paní, u které kočičky žily, je hned po očkování vypustila ven a následky byly katastrofické. Překrásný mramorovaný kocourek se při návratu "domů" oběsil ve větračce, rezatá kočičí máma se ztratila. Jedno z koťat, dlouhosrstou tříbarevku, kterou jsme rovněž nechali naočkovat, paní bez našeho vědomí prodala. Dospělá Andulka byla navíc bohužel březí, všechny kočky byly velmi začervené a zpočátku i dost plaché.
Nešťastná Adulka rodila císařským řezem, jenže vzhledem k tomu, že jí předchozí "opatrovatelka" na radu kohosi dala Androcur, všechna její koťátka byla postižená a zemřela. Zůstala jí jen plachá dceruška Agátka, se kterou k nám přijela. 
Andulka byla velmi dlouho nemocná a já jsem již ztrácela naději, že nám zůstane. Ale nakonec se uzdravila. Sice u nás přibrala, ale i po těch letech letech je velmi droboučká, vypadá jako pětiměsíční kotě, její zdraví je dost chatrné - ale navzdory všemu se zdá být u nás velmi spokojená a šťastná. Vzhledem k jejímu zdraví si ji nikdo nechtěl adoptovat, i když je mazlivá a krásná, a tak zůstává u nás a hledá alespoň virtuálního páníčka.... 

Andulka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andulka,droboučká máma.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.