Úvodní strana » Jak nám můžete pomoci

Jak nám můžete pomoci

Materiálním darem

Chcete - li pomoci kočičkám v naší péči materiálním darem, uvítáme především kvalitní granule, konzervy, kapsičky a další potřeby pro kočky a psy – před koupí je dobré poradit se v depozitu, které chcete obdarovat, jaké krmivo nebo stelivo by se jim hodilo (viz kontakty).

Dále depozita uvítají uklízecí a dezinfekční prostředky, prášky na praní, velké plastové pytle, jednorázové papírové utěrky, jednorázové ochranné absorpční podložky.

Do aukcí a akcí budeme vděčné za dekorační a jiné předměty, které se vám již okoukaly, zbytky látek a vln.

Budeme také rádi za věci do aukcí.

Účastí v aukci

Na Facebooku "Akce pro Kočičí naději z.s." pořádáme několik aukcí měsíčně.

Sbíráme obalový materiál (obálky, bublinkové folie) - Sezemice, Ostrava

Sdílením

I sdílení pomáhá - prosíme o sdílení aukcí, akcí, kočiček k adopci atd.

Nákupem přes GIVT.cz, NÁKUPEM.cz a GIVENIO.cz

Podrobnější informace získáte na Facebooku. Nutná je registrace. Následně zvolíte e-shop, ve kterém chcete nakupovat a naši organizaci, které chcete přispět. Z Vašeho nákupu "dostaneme" určité % z hodnoty nákupu, Vaše částka se nenavýší.

Každodenním klikáním (lze nastavit upozornění na e-mail) - virtuální plnění mastičky granulemi Brit na www.clickandfeed.cz. Moc děkujeme organizátorům i účastníkům - každý měsíc se zúčastňuje jedno z našich depozit :-)

Click and feed
Přispěním 5Kč při vašem nákupu na www.vaschovatel.cz

V sekci Účet a výhody v záložce Pomoc útulkům Vy sami zvolíte naši organizaci, které e-shop pošle za každou objednávku 5Kč. (jen pro registrované zákazníky)

Dočasná péče

Hledáme laskavé lidi z východních a středních Čech a Prahy, kteří by byli ochotni u sebe doma dočasně opatrovat nalezená koťátka, dospělé kočky a psy - po dobu od jejich přijetí do umístění. Hledáme i dočaskáře, kteří u sebe nechají kočičku alespoň do úplného naočkování, aby pak mohla bezpečně přejít do většího kolektivu v depozitu.

Hledáme dobrovolníky

- Na pomoc s inzercí koček a propagací na internetu a na výpomoc s administrací spolku.

na pomoc s grafikou např. na placky atd.


Sháníme karanténní klece pro kočky

Najde se někdo, kdo by mohl darovat nebo levně prodat např. výstavní klec pro psy, raději větší velikost (do klece se musí vejít záchůdek, pelíšek a misky)? Klece budou použity pouze po dobu nezbytně nutné karantény.

Virtuální adopce

Nemůžete si vzít domů opuštěnou kočičku? Můžete některou virtuálně adoptovat a pomoci tak hradit její potřeby během pobytu v depozitu.

K virtuální adopci nabízíme kočičky handicapované zdravotně, věkem a nebo povahou, které jsou obtížně umístitelné a jejich pobyt v depozitu je často delší než u snáze umístitelných zvířat a především finančně náročnější. Proto po dobu jejich pobytu v depozitu uvítáme příspěvky na jejich péči.
Virtuální "majitel" jim po dobu jejich pobytu v depozitu bude hradit jejich potřeby, nebo jejich část - a bude od depozitářek dostávat pravidelné zprávy, jak se "jejich" kočičce daří, společně s aktuálními fotkami. Virtuální adopce je vhodná pro zájemce, kteří si z nejrůznějších důvodů nemohou dovolit vlastní zvířátko, ale chtěli by pomoci přímo konkrétní kočičce. Výše příspěvku je dobrovolná, velkou pomocí je každá stokoruna. Nemusíte se bát, že Vás virtuálně adoptovaná kočička bude stát několik tisíc měsíčně, výši příspěvku si určíte sami, podle Vašich možností.


 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.