Notička

Plemeno evropská
Barva srsti černá
Pohlaví kočička
Datum přijetí: 18.5.2020
Datum narození: 18.5.2020
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta Uskutečnění Výsledek
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění    

 

Neumístitelnou kočičku NOTIČKU virtuálně adoptovala laskavá paní LENKA KMENTOVÁ, bývalá virtuální panička naší milované RÉZINKY. Mnohokrát děkujeme.

Dne 18.5.2020 jsem do královéhradeckého depozita přijala mladou kočičku Natašku Novákovou a pět jejích čerstvě narozených koťátek. O kočičce jsem věděla od jedné slečny, která mi nedávno napsala, že na dvoře Novákových garáží se pod auty pohybuje vysoce březí kočička a že všichni mají strach, že ji něco přejede. Čekala jsem tedy, až ji odchytí, to se nedařilo, kočička pak zmizela - a právě v den, kdy Nataška v křoví porodila 5 koťátek, ji objevila paní ředitelka jedné školky poblíž. Hned mi volali, - a celá rodinka ještě ten den přijela ke mně.
Jednou z bývalých miminek je i nádherná černá kočička Notička. Již je samozřejmě  testovaná, odčervovaná a dvakrát nadstandardně naočkovaná. Na fotkách má na krku bílou roztřepenou mašličku, aby byla hned k rozeznání od stejně černého bráchy Netopýrka.
Stejně, jako všichni ostatní miláčkové je čistotná a hravá. S mazlivostí to Notička prozatím nepřehání, ale když si ji vezmu do náruče nebo na klín, mazlí se moc ráda. Jen je tady jedna z mnoha a na vymazlování prostě není moc čas...

Notičku bych sice velmi ráda umístila, ale s ní je to, bohužel tak, že ač je u nás již více než rok            (psáno 16.9.2021), je stále NESMÍRNĚ plachá, takže ji žádný zájemce ani nevidí... Vyrostla z ní nádherná kočička, ale co je to platné.

Proto ji chci, při čekání na zázrak adopce, nabídnout  k virtuální adopci, aby virtuální páníček ji měl rád alespoň na dálku a laskavě přispíval na její dobré papání, veterinu a stelivo...

Miminka od Natašky.jpg

 

Nataška Notička6.jpg

Nataška Notička 0.jpg

 

 

 

 

 

Notička a Netopýrek.jpg

Nataška Notička a Netopýrek2.jpg

Notička po kastraci.jpg

 

Notička po kastraci2.jpg

 

 

Notička po kastraci3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.