Uhlík

Plemeno kříženec s modrou ruskou
Barva srsti černý
Pohlaví samec
Datum přijetí: 7/2014
Datum narození: 5/2014
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění

Neumístitelného plachého kocourka UHLÍKA

virtuálně adoptovaly laskavé dámy MARTINA A VERONIKA VITOUCHOVY, bývalé virtuální maminky naší milované MICINKY PUSINKY. Mnohokrát s kočičkami děkujeme.

Nádherný černočerný Uhlík k nám přijel v létě 2014 se svými dvěma černými bratry a s modrou mámou Miní z Trutnova, kde kočku i s koťaty zanechali bez pomoci nezodpovědní lidé a odstěhovali se. Sousedům tam rodinka vadila, a tak mi ji přivezli. Bohužel celá rodinka přijela nemocná, dlouho se v karanténě všichni léčili, ale vše dopadlo dobře a máma i koťata jsou již zcela v pořádku.
Kluci se zpočátku báli, Uhlík, jediný s troškou bílých chloupků na krku, byl však od začátku nejvstřícnější, nejodvážnější a během času se občas i pomazlil. 

Je skutečně to překrásný kocourek s úžasně lesklou srstí a nádhernýma očima. Je samozřejmě plně očkovaný, odčervený, je absolutně čistotný, ale domov bez možnosti výběhu ven již čtvrtým rokem hledá marně. Bohužel, jak jde čas, Uhlík zřejmě ztrácí trpělivost a opět se z něj stal plachý kocourek, ač se mu u nás nikdy nic zlého nepřihodilo... 

Nový domov by nejraději našel tam, kde by měl nějakého kočičího kamaráda, ale rád půjde všude, bude mít láskyplnou péči a trpělivost. Čeká na Vás v bytě v Hradci Králové.

Uhlík je u nás už spoustu let, ale zájemce žádného stále nenašel. Proto bych byla ráda, kdyby si ho někdo adoptoval alespoň virtuálně...

Uhlík.jpg

 

Uhlík2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.