Úvodní strana » O nás » Výroční zprávy » Výroční zpráva za rok 2011

Výroční zpráva za rok 2011

Zpráva o činnosti Kočičí naděje o.s. rok 2011
Leden
Dne 4.1.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum bílomourovatého kocourka Dionka z Náchoda, prvního ze skupiny bezprizorních koček, které žijí na sídlišti a lidem velice vadí.Dne 4.1. přijalo depozitum Daniely G. tři malá koťátka - tzv. Palmovčata, dva mourovaté kocourky Berena a Barnabáše a jedno černé - kočičku Bibinku.
Dne 5.1.2011 přijalo sezemické depozitum tři kočičky z Chrudimi, které musely opustit domov kvůli alergii dítěte. Do Sezemic přijel čtyřletý červenobílý Fiškus, asi šestiměsíční tříbarevná Myška a její sestřička černá
Dne 10.1.2011 přijalo sezemické depozitum černobílého kocoura Wolfíka, kterého zachránila paní, která s námi spolupracuje v Trutnově.
Dne 11.1.2011 přijalo sezemické depozitum mourovatou kočičku britského typu Týnku. Týnka se bohužel nesmířila s příchodem miminka a ze stresu začala být ve starém domově nečistotná.
Dne 12.1.2011 přijalo depozitum paní Hany B.v Novém Městě popáleného a ohořelého kocourka Plamínka. Na veterinu ho přinesly dvě děti utratit, veterinář však toto odmítl a požádal Kočičí naději, zda by se nešťastného kocourka neujala.
Dne 13.1.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum mourovatého kocourka z Náchoda, dalšího ze skupiny bezprizorních koček, které žijí na sídlišti a lidem velice vadí.Dne 16.1.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvanáctiletého perského kocourka Macíka. Nedávno mu zemřela panička a její děti se Macíka ujmout nemohly.
Dne 18.1.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum další chuděru ze skupiny náchodských bezprizorních koček, krásnou, asi roční černobílou kočičku . Vladanka opět velmi všem lidem na sídlišti překážela, proto se musela "odstěhovat" do Hradce Králové.
Dne 18.1.2011 přijala dvě depozita Kočičí naděje pejsky ze dvou karanténních stanic na Slovensku, kterým kromě špatné péče, pobytu ve venkovním kotci, hrozilo utracení. Do Sezemic přijela dvouměsíční štěňata Bea, Bela, Ela, Majka, Jano a Juro a asi sedmiměsíční fenka Honey. Depozitum LenkyS. přijalo maminku Page s týdenním miminkem Samsonem. Page měla miminek více, ale bohužel odjezdu se dožil pouze Samsonek.
Dne 28.1.2011 se do sezemického depozita vrátila ze svého umístění čtyřměsíční fenečka Lily
Dne 29.1.2011 připutoval do Hančina hradeckého depozita jeden ze zachráněných týraných pejsků z Kosova, asi dvouletý černý Mali neboli Mališa..
Dne 30.1.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum "staronového" kocourka Kulíška, který se po měsíci vrátil ze svého umístění. Kulíšek, ač byl umístěn se svým kamarádem Žloutkem, si v novém domově z nějakého důvodu nezvykl, neustále se tam bál a byl nešťastný.

Umístěné kočky – Modřenka, Ušáček, Miky, Modrásek, Vločka, Cézar, Prcek, Černuška, Kasandra, Damiánek, Zmrzlík, Spajky, Kuky, Čertík, Kikinka, Narciska, Cipísek, Janíček, Barnabášek, Polinka, Loránek, Jája, Tekla, Mour, Čoky, Goliáš, Zmrzlinka, Dádulka, Joffrey, Míša Kulička, Sněhurka, Uhlík, Tamarka, Marianka, Ginger, Černík, Fluffy, Proužek, Týnka, Hvězdička, Macík, Drahuška, Kája, Milánek, Matějíček a Jupík.
Umístění psi – Honey a Alinko.
V lednu bylo přijato 14 kočiček a 11 psů. Umístěno bylo 46 koček a 2 psi. Zemřela – Esmeralda (ledvinové selhání), Bradík, Michalka (FIP) a Zuzanka (příčinu neodhalila ani pitva).

Únor
Dne 1.2. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dalšího plašana z náchodské kolonie sídlištních bezprizorních koček, asi ročního černého . Hynek již jednou odchycen byl, ale protože se při očkování pokoušel rozbít celou veterinární ordinaci a přítomné lidi zabít :-)), byl vypuštěn zpět.
Dne 2.2. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dva sedmiměsíční krásné sourozence, rezatobílého Bobánka a tříbarevku Bobinku.
Dne 2.2.2011 přijalo depozitum LenkyS. u Police nad Metují štěňátko Kamilku. Kamilka byla nalezena v Moravské Třebové v zoufale plačící v popelnici.
Dne 4. 2. 2011 přijalo depozitum paní Hany B.v Novém Městě nového, asi dvouměsíčního rezatého mrňouska Jonáška.  Byl omrzlý, má zánět v ouškách a v jednom očičku, obrovské bříško, snad jen plné škrkavek, byl špinavý a unavený.
Dne 4.2.2011 přijalo pražské depozitum Markéty M. krásnou mourovatou kočičku Jezerku. Byla odebrána z opuštěného bytu v Praze 4 Nuslích, kde byla nejméně týden sama, bez přístupu k vodě, jídlu a záchodku.
Dne 4.2.2011 přijalo sezemické depozitum asi čtyřměsíční modrobílou kočičku Pomněnku. Pomněnku našla nálezkyně v jednom pardubickém paneláku.
Dne 7. 2. 2011 přijalo depozitum pan Hany B.v Novém Městě nové malé koťátko, asi dvouměsíční černou kočičku Jájinku.
Dne 8. 2. 2011 přijalo pražské depozitum Dáši M. dalšího ze zachráněných týraných pejsků z Kosova, asi osmiměsíční fenečku Klementinku. Nešťastná fenečka musela být urychleně odebrána z dosavadního depozita, kde se k ní lidé, kteří se přihlásili na depozitování, chovali velmi nevhodně.
Dne 8.2.2011 přijalo sezemické depozitum dva kocourky z Dašic, kterým se minulý týden při autonehodě zabila majitelka.
Dne 8.2.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum tři kočičky z jedné opuštěné zahrádkářské kolonie. Lidé si je v létě tam přinesli jako koťata a na podzim je ponechali osudu.
Dne 10.2.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum velkého černého kocourka Mojmírka z Náchoda. Uprostřed Náchoda se objevil prý už někdy před Vánocemi a ačkoliv byl zraněný, nikoho nezajímal a nikdo mu nepomohl.
Dne 12. 2. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum velkého nádherného kocourka Koulíka. Koulíkovi je asi osm let a přijel k nám až z Prahy. Stalo se to, co se stává často, Koulíčkovi zemřel páníček a neměl se o něj kdo postarat.
Dne 12.2.2011 přijalo sezemické depozitum pět štěňat z Vranova. Štěňátka vyrůstala se svojí maminkou v jedné firmě ve venkovní boudě.
Dne 14.2.2011 přijalo sezemické depozitum kočičku  z Pardubic. Kačenku přivezl majitel bytu s tím, že se nájemnice odstěhovala neznámo kam a kočičku nechala v bytě.
Dne 15. 2. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dalšího staršího kocourka, tentokrát černého Micourka z Jaroměře. Micourek je asi desetiletý kocourek, kterého nesmírně zbědovaného a nemocného našli hodní lidé a postarali se o jeho záchranu.
Dne 18. 2. 2011 přijalo depozitum paní Hany B.v Novém Městě další kočičku z náchodské kolonie bezprizorních koček, černé, asi čtyřměsíční koťátko Gizelku.
Dne 20. 2. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum čtyři roční kocourky, mourovaté polodlouhosrsté kočičí brášky Dixe, Čuchyho, Róna a Babu. Svá jména si kluci přinesli z původního domova, kde se narodili. U svých páníčků však již zůstat nemohli, protože se odstěhovali do nového bytu, kde kočičky být nesmějí.
Dne 21.2.2011 přijalo depozitum LenkyS. u Police nad Metují fenku Daisy a jejích sedm asi třítýdenních štěňátek. Daisy našli v areálu jedné firmy v Trnavě, kde porodila sedm štěňátek. V těchto mrazech neměli šanci na přežití. 
Dne 23. 2. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum těžce zraněného černého kocourka Peyraca. Kocourek se před časem s velkými ranami objevil ve stáji na vsi nedaleko Hradce Králové.
Dne 23. 2. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Novém Městě velkého, ale mladého  černého kocourka Datlíka. Byl nalezen na vysokém stromě v Novém Městě n/Metují, odkud nedokázal slézt a několik dní tam naříkal. Nakonec ho sundali hasiči pomocí odchytové tyče s okem a vyděšeného kocourka odvezli k nejbližšímu veterináři, aby ho utratil.
Dne 25.2.2011 přijalo sezemické depozitum šest pejsků z Trebišova – Foxe, Dagiho, Pipi, Fufa, Mišel a Chundelku.
Dne 28. 2. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Novém Městě další dvě malé kočičky. První je tříbarevné, asi tříměsíční koťátko Nožička, které prodělalo tři těžké operace. Druhým koťátkem je asi dvouměsíční malinká mourinka Jindřiška. Před několika dny ji kdosi hodil do jednoho z hradeckých paneláků a tam kotě asi tři dny bezradně pobíhalo a volalo o pomoc.
 
Umístěné kočky – Krémík, Bobánek, Bobinka, Bártík, Had, Tom, Petrklíček, Mikeš, Emilek, Kapřík, Jájinka, Berena, Mijuška, Pája, Pompo, Princ, Sluníčko, Bubinka, Barnabáš, Jáchymek, Ferda, Jonášek, Vojtíšek, Ebenka, Pomněnka, Brumda, Andělka a Plamínek.
Umístění psi – Lily, Max, Eda, Abby, Aida, Ája a Akim.
V únoru bylo přijato – 25 koček a 21 psů. Umístěno bylo 28 koček a 7 psů. Zemřeli – Péťa, Skořepka, Víteček (FIP).
Březen
Dne 2.3. 2011 přijalo depozitum paní Dáši M. v Praze kočičku Anežku a její tři právě narozená koťátka..
Dne 4.3.2011 přijalo sezemické depozitum dvě mourovatá koťátka – Popelku a Bajaju, kteří byli vhozeni do zahrady jednoho domu blízko Dašic.
Dne 5. 3. 2011 přijel do Hančina hradeckého depozita dvouletý mouratobílý kocourek Amy. Přivezla ho jeho rodina s tím, že se včerejšího dne stal náhle, ač do této chvíle velmi přítulný, nepříjemným k jejich dvanáctiletému synovi.
Dne 6.3.2011 přijalo sezemické depozitum kocourka Šediváčka, který byl nalezený ve Svitavech. Šediváček má prasklý rohovkový vřed, takže léčíme.
Dne 11.3.2011 přijalo sezemické depozitum maličké koťátko jménem Kejchal, které bylo nalezeno na téže zahradě jako Popelka a Bajaja. Maličký má velikou rýmu a i je i celkově hodně zubožený.
Dne 14.3.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum asi půlroční černobílou kočičku Matyldu. Přinesly jí děti, které vyprávěly, že kočička asi měsíc běhala po královéhradeckém sídlišti a loudila o jídlo a slitování.
Dne 16.3.2011 přijalo depozitum LenkyS. dvě fenky – Babulku a Dogie. Obě fenky pocházejí ze Slovenska, odkud si je v listopadu vzala slečna z Hradce Králové. Bohužel se fenečkám nevěnovala a rozhodla se je dát pryč.
Dne 18.3.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum asi dvouletého šedobílého kocourka Hlaváčka. Přivezli ho lidé z nedalekých Holohlav s tím, že se Hlaváček u nich asi před třemi dny ubytoval a že oni si kočku nemohou dovolit.
Dne 20.3.2011 přijalo sezemické depozitum dvě štěňátka Amandu a Dolceho, kteří pocházejí ze Slovenska. Amanda je sestřičkou vranovských štěňátek, která jsou již všechna v nových domovech.
Dne 20.3.2011 přijalo pražské depozitum DádyŠ černou 4 letou kočičku Giny  Kočičku přinesla na umisťovací výstavu stará paní s tím, že jí mladí kočičku vyhazují a hledá pro ni nového majitele.
Dne 24. 3. přijalo depozitum U Tlapiček dvě asi půlroční koťata - černobílého kocourka Tima a kočičku Kiaru. Ve stávající rodině nemohla z vážných důvodů zůstat.
Dne 29.3.2011 přijalo sezemické depozitum kocourka Merlinka, který byl nalezený v Pardubicích v Trnové.
Dne 29.3.2011 přijalo sezemické depozitum zlatého kokršpaněla Poldíka, o něhož se jeho psychicky nemocný majitel špatně staral. Pejsek je velice zanedbaný a bude trvat delší čas, než se bude moci umístit.
Dne 30. 3. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Novém Městě mladého, asi sedmiměsíčního kocourka Arnoštka. Je to další kočička z kolonie sídlištních bezprizorních koček v Náchodě, které celou zimu naše dobrovolnice odchytává.
Dne 30.3.2011 přijalo pražské depozitum MarkétyM. malou cca 4 měsíční kotěcí holčičku. China za velkého deště doběhla k bezdomovcům do úkrytu a vzhledem k tomu, že ji krmili, tak se už od nich nehnula.
Dne 30.3.2011 přijalo pražské depozitum MarkétyM. mourovatého cca 8 měsíců starého kocourka. Je zatím trochu ostýchavý, ale zvídavý a mazlivý. Svůj krátký život prožil s bezdomovci na ulici, kteří ho našli v kontejneru jako malinkaté koťátko a velmi dobře se o něho starali.
 
Umístěné kočky – Sovička, Démantek, Felix, Kvíčenka, Datlík, Brouček, Lucinka, Cibulka, Myška, Frída, Skvrnka, Borec, Peyrac, Bibinka, Vega, Terezka, Julda, Micinka Mňauk, Panenka Aluška, Miládka, Mandarinka, Broskvička, Myšáček, Malenka, Koulík, Pepíček, Mili, Judy, Hayde, Kačenka, Puštíček a Stánička.
V březnu bylo do stávajících a nebo náhradních lokalit vypuštěno po kastraci 5 koček.
Umístění psi – Kamilka, Ajša, Chundelka, Page, Klementinka, Samík, Janko, Jura, Bea, Mišel, Bela, Pipi, Fox, Amanda a Don.
 
V březnu bylo přijato 18 kočiček a koťat a 5 psů. Umístěno bylo 32 koček a koťat a 15 psů. Zemřel Dionek (FIP) a Laděnka.
 
Za první čtvrtletí roku 2011 bylo přijato 57 koček a koťat a 37 psů. Takže se celkem Kočičí naděje o. s. postarala o 83 zvířat. Umístěno bylo 106 koček a koťat a 23 psů. Zemřelo 9 koček a koťat. Po kastraci bylo do stávajících a nebo náhradních lokalit vypuštěno 5 koček.
V depozitech Kočičí naděje se k 31.3.2011 nachází 200 koček a koťat a 20 psů.
Duben 
Dne 1.4.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. krásného a mazlivého kocourka Ferdu. Ferda byl asi týden v jednom dvoře na Žižkově.
Dne 2.4.2011 byly ve Vokovicích odchycené 3 plaché kočičky. Kočičky budou po kastraci a zotavení vypuštěny zpět na místo, kde žijí. 
Dne 6.4.2011 se do pražského depozita Lucie I. vrátily kočičky Mili a Judy. V novém domově se měly moc dobře, ale bohužel sestra slečny, která si je osvojila dostala silnou alergii.
Dne 6.4.2011 se do sezemického depozita vrátila umístěná fenka Pipi. Pokud to shrnu tak si paní prý vše představovala jinak :(.
Dne 6.4.2011 přijala Kočičí naděje dvě maminy se štěňátky - Lotynkuse dvěma holčičkami Kuldinkou a Eliškou a Dorotku se Deniskou a Diankou.Obě fenky pocházely od sociálně slabých občanů.
Dne 7. 4. 2011 se do Hančina hradeckého depozita vrátila skoro desetiletá kočička Micinka Mňauk.
Dne 8. 4. 2011 Hančino hradecké depozitum znovu přijalo před 4 dny k původním majitelům vráceného kocourka Amyho.
 
Dne 11.4.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. dvě černobílé kočičky kocourka Zora a kočičku Izi.
Dne 11.4.2011 přijalo sezemické depozitum březí kočičku Rozárku, která byla nalezena na rušné křižovatce.
Dne 12.4.2011 přijalo sezemické depozitum kočičku Zuzanku, která pochází také z Hradce Králové.
Dne 13.4.2011 přijalo depozitum paní Dáši M. v Praze tři maličká koťata z Libuše, která dostala jména Santiago, Antonio a Lucky Luciano.
Dne 18.4.2011 přijalo sezemické depozitum dva maličké kočičí kluky - pracovním jménem Ďáblíci, kteří se narodili své plaché mamince v jedné pardubické firmě.
Dne 20.4.2011 přijalo sezemické depozitum dvě "přebytečná" štěňátka z Vysoké nad Labem – pejska Bena a fenku Bessy.
Dne 24.4.2011 přijalo sezemické depozitum dva kocoury od paní, která se stěhovala do bytu, v němž nemohla mít domácí zvířata. Jedná se o bíločerného kocourka Vašíka a bílomourovatého Bobíka.
Dne 24.4.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum maličkou, sotva dvouměsíční kočičku Jiřinku. Jiřinka běhala pod auty na hlavní hradecké třídě, paní, které se připletla pod auto, ji k nám donesla.
Dne 24.4.2011 přijalo sezemické depozitum dvě kočičky z Heřmanova Městce. Je to bílomourovatá Pája a mourovatobílá Jája.
Dne 26.4.2011 přijalo nové pražské depozitum Aleny B. asi pětiměsíční kočičku Šárku. Šárka se potulovala po jedné zahradě na Praze 7, kde jí zřejmě někdo vyhodil.
Dne 26.4.2011 přijalo sezemické depozitum jedenáctiletou fenku bišonka Ailin. Její osmdesátiletá majitelka jí odvedla  na uspání na veterinární kliniku. 
V dubnu našly nový domov tyto kočičky – Micinka, Mojmírek, Zvoneček, Buchtička, Jindřiška, China, Černička, Ferda, Max, Milenka, Mája, Michálek, Danielka, Papulka, Ďáblík 1, Lysáček, Fiškus a Oldík.
Pejskové – Dusty, Ela, Dáda, Dita, Dagi, Eliška, Dick, Pipi, Dorotka, Majka, Kuldinka, Dolce, Deniska, Hectorek, Dianka a Bessy.
 
V dubnu bylo přijato 23 koček a koťat a 9 psů. Umístěno bylo 18 koček a 16 psů. Do původní nebo náhradní lokality bylo vypuštěno 7 koček a kocourů. Zemřelo – Hlaváček (akutní pneumonie), Blaženka (FIP), Josífek (FIP), Falco – Ferda (předávkování sedalinem).
 
Květen
Dne 2.5.2011 se Lotynce narodilo pět štěňátek – Mary, Matylda, Molly, Monty a Miki.
Dne 4. 5. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města krásnou mladou černobílou kočičku Květušku.
Dne 4.5.2011 přijalo sezemické depozitum dvouletého černého anglického kokršpaněla Benyho a malého křížence Luckyho a bíločerného Bojínka.
Dne 5. 5. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města krásnou tříbarevnou, zřejmě velmi mladou kočičku Klaudinku.
Dne 7.5.2011 přijalo sezemické depozitum kočičku Mirečku.Mirečce jsou minimálně tři měsíce, ale je velice maličká a vyhublá.
Dne 8.5.2011 porodila kočička Rozárka tři červené kluky a jednu tříbarevnou holčičku.
Dne 8.5.2011 byla odchycená na Břevnově kočička Pusinka a Mourinka a její čtyři koťátka. Pusinka bude po kastraci a zotavení vypuštěná zpět.
Dne 13. 5. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města krásného černobílého kocourka Nosíka.
Dne 13. 5. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum starší, dosti zdevastovanou kočičku Stázičku, kterou nálezci přivezli z Trutnova.
Dne 13.5.2011 přijalo pražské depozitum Markéty M. cca 14ti denní kočičí holčičku, kterou našli dva psi na zahradě, ukrytou v hromadě dřeva v Dolních Břežanech.
Dne 15.5.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar.Š mladého (cca 1 ročního) černého kocourka Ferdu nalezeného v Praze-Měcholupech.
Dne 17. 5. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města asi roční kočičku Anetku.
Dne 17. 5. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum nádherného černého kocourka Prince, pravděpodobně čistokrevného briťáka.
Dne 17.5.2011 přijalo sezemické depozitum pět kočiček z Hlinska, které zůstaly u domu po zemřelém nájemníkovi a majitel nemovitosti je tam již nechtěl.
Dne 18.5.2011 přijalo sezemické depozitu zhruba třítýdenní kočičku Rory, která byla nalezena na jednom hradeckém sídlišti.
Dne 18.5.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar.Š dvě 8 týdenní koťata.Koťátka pocházejí z Prahy 10, ze zahrádek, kde se o ně staraly hodné paní. Jejich maminka, velmi plachá kočička byla odchycena na kastraci a po zotavení bude vypuštěna zpět a krmena jako dosud.
Dne 21.5.2011 kolem poledne  v Hančině hradeckém depozitu porodila droboučká kočička Vajenka čtyři malinká miminka.
Dne 24.5.2011 přijala Kočičí naděje dva pejsky – Berry a Matýska - pocházející z nevhodných podmínek a fenku Lady s vrhem osmi malých štěňátek.
Dne 25.5.2011 přijalo pražské depozitum Markéty M. cca měsíc a půl starou kočičí holčičku Viki z Jižních Čech, kde ji od likvidace zachránila dlouholetá spolupracovnice tohoto depozita.
Dne 25. 5. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvě kočičky, které se vrátily ze společného umístění v novém domově. Černobílý Matějíček a antracitově černá Ebenka si nového domova moc dlouho neužívali.
Dne 27.5.2011 přijalo depozitum u Police nad Metují asi půlroční fenku Píďu. Fenku našla naše kamarádka uvázanou na půdě u sociálně slabé rodiny.
Dne 29. 5. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum modrou  kočičku Princeznu. Drobná kočička je asi šestiletá a na veterinu ji přinesli její majitelé s tím, že se jim vyčůrala do postele - a trvali na utracení.
Dne 31. 5. 2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města tři malé kočičí sirotky, které nálezci našli v krabici v hradeckém lese. Koťátka Vilík, Vajík a Valdík jsou asi pětitýdenní, ale malinká.
V květnu našly domov tyto kočičky – Matýsek, Otík, Ginuška, Primulka, Mouja, Pája,Ďáblík II, Mat, Venuška, Zuzanka, Vašík, Jezerka a Olinka.
Pejskové – Ben, Dorinka a Lucky.
 
V květnu bylo přijato 38 koček a koťat a 20 psů. Umístěno bylo 13 kočiček a 3 psi. Do stávajících nebo nových lokalit byly vypuštěny 3 kočky. Zemřeli – Malenka (FIP), Mirečka (megakolon), Arturek, Andíček, Adámek, Santiago a Antonio (panleukopenie).
 
Červen
Dne 2. 6. 2011 byl přijat do depozita paní Hany B. v Šonově u Nového Města  nový kocourek Jarmilek.
Dne 2.6.2011 přijalo nové pražské depozitum Daniely P. kočičku Myšičku.
Dne 3.6.2011 přijalo pražské depozitum Daniely P. cca desetiměsíčního polodlouhosrstého bílého kocourka s rezavým ocáskem a flíčkem na hlavičce Kokeška a jeho sestřičku, také polodlouhosrstou bílou kočičku s černými flíčky Kulíška se čtyřmi koťátky.
Dne 5.6.2011 přijalo depozitum Míly J. dvě malinká asi měsíční koťátka - holku a kluka.
Dne 5.6.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. mourovatou, 2 měsíce starou kočičí slečnu Pipi.Někdo jí vypustil v jednom pražském vnitrobloku.
Dne 6. 6. 2011 v noci v depozitu pí Hany B. v Šonově porodila mouratá kočička Anetka z Náchoda pět malinkých koťátek.
Dne 10. 6. 2011 přijalo depozitum U Tlapiček zpět již dříve umístěné koťátko Bibi. Bibinku si mladý pár, u kterého od března bydlela, již nechtěl dále nechat.
Dne 10.6.2011 přijalo sezemické depozitum kocourka Kuliferdu, který se procházel na jednom pardubickém kruhovém objezdu.
Dne 11. 6. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum maličkou, asi šestitýdenní černobílou dlouhosrstou kočičku Voršilku.
Dne 11. 6. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum starou, skoro mrtvou SLEPOU kočičku Gitulku.
Dne 15.6.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. mladého ( asi desetiměsíčního) černého kocourka Maxíka. Kocourek se vyskytoval na jednom dvoře na Palmovce, kde ho zřejmě někdo vyhodil.
Dne 17.6.2011 přijalo sezemické depozitum březí kočičku Fanynku, alias sezemického Fantoma :). Dále toto depozitum přijalo fenku Tess se šesti štěňátky.
Dne 17.6.2011 přijalo depozitum LenkyS. pět koťátek, která se narodila toulavé kočičce v seníku ve Velichovkách. Dále toto depozitum přijalo březí fenku Čivu, maličkého Špuntíka a fenku Akélu.
Dne 18.6.2011 přijalo sezemické depozitum tři tříměsíční sourozence fenky Šivu a Kálí a pejska Baliho.
Dne 19.6.2011 přijalo dočasné depozitum v Týnci malinkou kočičku Rozárku.
Dne 24.6.2011 přijalo sezemické depozitum asi britskou kočičku Leontýnku. Leontýnka se dva měsíce pohybovala v jedné chatové osadě.
Dne 24. 6. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvě dvaapůlměsíční tříbarevné kočičky - Světlanku a Sametku, které přijely z Havlíčkova Brodu.
Dne 24. 6. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum nádhernou osmiletou dlouhosrstou stříbrnou kočičku Čícu.
Dne 24.6.2011 přijalo sezemické depozitum čtyři asi čtyřtýdenní koťátka, která byla nalezena v lese u Pardubic - pracovním názvem Lesáčci.
Dne 24. 6. 2011 byla přijata do depozita paní Hany B. v Šonově u Nového Města dvě malinká koťátka, která byla nalezena v zavázané krabici v Hradci Králové.
Dne 25.6.2011 přijalo sezemické depozitum tři dvou až třítýdenní koťátka, která byla nalezena ve Vysokém Mýtě ve křoví, pracovním názvem Křováčci.
Dne 27.6.2011 porodila kočička Hathor tři koťátka. Dvě černobílá a jedno černé.
 
Dne 28.6.2011 přijalo depozitum LenkyS. dvě koťátka zvaná Šediváčci. Někdo je nechal v krabici u jedné paní, která se nad nimi slitovala a kontaktovala nás.
Dne 30.6.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města tři malé kočičí sirotky, které někdo vyhodil do příkopu v lese u Borohrádku. 
Dne 30.6.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města tři malé kočičí holčičky, které lidé chtěli vyhodit do kravína, jak byli zvyklí. Ale zootechnik je vyhodil i s koťaty...
Dne 30.6.2011 přijalo pražské depozitum MarkétyM. krásnou dospělou kočičku Toničku po velmi složité operaci po havárii. 
V červnu našli nový domov – Ebenka, Matyldička, Myška, Klaudinka, Jiřinka, Matějíček, Pong, Micurka, Voršilka, Míša, Mí, Ping, Viki, Wolfík, Macek, Kuliferda, Samson, Cipísek, Modrásek,Simba
Psi – Berry, Ailin, Fufi, Daisy, Matylda, Timy, Kálí, Týna, Tobík, Tedy
 
V červnu bylo přijato 42 koček a koťat a 13 psů. Umístěno bylo 20 kočiček a 10 psů. Do stávajících nebo nových lokalit bylo vypuštěno 5 koček. Zemřeli – Divunka, Eliášek (FIP), Rarášek (herpes), Jarmilek (selhání ledvin), Bajaja, Popelka, Kejchal (FIP).
 
Za 2. čtvrtletí roku 2011 bylo přijato celkem 103 koček a koťat a 42 psů. Umístěno za toto období bylo 51 koček a koťat a 29 psů. Do stávajících nebo nových lokalit bylo po kastraci vypuštěno 15 koček a kocourů. Zemřelo celkem 18 koček.
 
V současné době se v péči depozit Kočičí naděje o.s. Nachází 218 koček a koťat a 33 psů (hlavně štěňat).
Červenec
Dne 9. 7. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dva čtyřleté kočičí sourozence, Josefínku a Tobíka, kteří se k Hance po čtyřletém umístění vrátili až ze Španělska. Po čtyři roky měli skvělý domov u skvělých lidí, ale nyní se rodina kvůli práci musí přestěhovat do bytu, kde je přísný zákaz všech zvířat. 
Dne 13.7.2011 přijalo sezemické depozitum kocourka Ječmínka, který se koncem zimy přitoulal k hodným lidem. Bohužel se nesnesl s jejich kočičkami a proto si ho nemohli nechat. 
Dne 13. 7. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum krásnou mladou, asi pětiměsíční černou kočičku Markétku, které říkáme Marča. Dostala se k nám od lidí, kterým ji prý někdo hodil přes plot. 
Dne 13. 7. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum překrásnou siamskou kočičku Bianku. Přijela do Hradce až z Prahy z míst, kde jí neustále hrozilo velké nebezpečí. 
Dne 14.7.2011 přijalo sezemické depozitum dvě štěňátka maďarské vyžly a labradora Badyho a Baka, jejichž majitel je chtěl v případě neumístění utratit. 
Dne 15.7.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I.  malinkého kocourka Cipíska. Cipísek je bíločerný asi šestitýdenní kocourek. 
Dne 15.7.2011 přijalo sezemické depozitum čtyři holčičky Motýlka, Kytičku, Berušku a Hvězdičku, které k nám přijely z Prahy. Jsou od kočiček, které se přistěhovaly k jedné rodině. 
Dne 17.7.2011 přijalo pražské depozitum MarkétyM. osm opravdu nádherných cca dvouměsíčních koťátek ze dvou vrhů, nalezených na jednom sídlišti na Královéhradecku. 
Dne 17.7.2011 přijalo sezemické depozitum dvě asi pětitýdenní koťátka, která někdo přehodil přes plot chrudimského útulku pro psy. 
Dne 18.7.2011 přijalo sezemické depozitum tři kocourky z Poličky, kteří žili na sídlišti a místní obyvatelka se obrátila na MP Polička se žádostí  o odchyt kocourků a buď následné umístění do útulku a nebo jejich utracení - podle ní byli na sídlišti zdravotní hrozbou pro obyvatele. 
Dne 18.7.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města maličkého, asi tříměsíčního černého chlapečka. Nálezci, kteří ho dovezli, ho pojmenovali Štístko. Kocourek pochází z trutnovského sídliště a schovával s v motorech aut. 
Dne 18. 7. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvě asi osmitýdenní koťátka, Kumříčka a Kumřinku. Obě koťátka prý někdo jisté paní přehodil přes plot.
Dne 18. 7. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinkou, asi pětitýdenní kočičku Silničku. 
Dne 18.7.2011 přijalo nové depozitum paní LudmilyR. čtyři koťátka, která byla zachráněná na ulici, silnici a u popelnice. 
Dne 21.7.2011 přijalo sezemické depozitum tři koťátka - asi půlročního šedomodrého kocourka Juklíka, dvouměsíční šedomodrou kočičku s bílými znaky Janinku  a černého kocourka Jaspíka.
Dne 22.7.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinkého, asi šestitýdenního černého kocourka Žolíka. Přinesli ho lidé s tím, že kocourek v keři na sídlišti nejméně dva dny neustále plakal. 
Dne 24.7.2011 přijalo sezemické depozitum křížence špice Míšu, který byl po necelé hodině v depozitu umístěn. 
Dne 24.7.2011 přijalo polické depozitum tři štěňátka a jednoho ročního pejska. 
Dne 24.7.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. malinkou, želvovinovou, dvouměsíční kočičku Čiči. Slečna, která bydlí v stejném paneláku jako toto depozitum kočičku našla opuštěnou v tašce na Smíchově. 
Dne 25.7.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum nádhernou čistokrevnou britskou kočičku Mícu. 
Dne 26.7.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinkou, asi šestitýdenní černou kočičku Cukřinku. Našli ji mladí lidé nedaleko jedné hradecké cukrárny.
Dne 27.7.2011 přijalo sezemické depozitum březí kočičku Lucinku. Lucinka se přitoulala k jedněm lidem, a ti se jí chtěli jakýmkoliv způsobem, třeba včetně utracení zbavit. 
Dne 27.7.2011 přijalo depozitum Míly J. dvě koťátka Bělínka a Micinku. Jsou z Nového Města nad Met.. Nálezci depozitum kontaktovali, že je mají na zahradě, asi jim je tam někdo hodil. 
Dne 28.7.2011 přijalo sezemické depozitu pět "ratlíkoidních" štěňátek ze Záchranného korábu - kluky Paula a Perryho a holčičky Polly, Penny a Peggy. Celá rodińka i s maminkou byla zachráněna z kanálu. 
Dne 28.7.2011 přijalo sezemické depozitum modrou kočičku Baronku i s její rodinkou. Kočička se již nějaký čas toulala v Třemošnici a nyní do místní drogerie přivedla i svá koťátka.
Dne 28.7.2011 přijalo sezemické depozitum pět koťátek, které toulavá kočička porodila ve firmě našeho dodavatele krmení.
Dne 28.7.2011 přijalo sezemické depozitum tři koťátka -stavebníčky, kteří byli nalezeni na jedné pardubické stavbě.
Dne 28.7.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. tříletého kastrovaného britského kocourka Maxe, který přijel do Prahy až z Chotěboře. 
Dne 29.7.2011 přijalo sezemické depozitum černého kocourka z Poličky, kteří žil na sídlišti s ostatními kocoury.
Dne 29.7.2011 přijalo sezemické depozitum dvouměsíční koťátko Martu von Windows. Marta nám byla vhozena do domu ventilačkou v okně. 
Dne 29.7.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum maličkou, asi dvouměsíční tříbarevnou dlouhosrstou kočičku Věrušku. 
Dne 30.7.2011 přijalo sezemické depozitum březí fenku Madlenku, která byla nalezena toulající se městem. 
Umístěny byly kočičky – dva Lesáčci, Izy, Ferda, Rozárka, Ríša, Rákosníček, Rumcajs, Číca, Šárka, Hvězdička, Ferdík, Filípek, Venda, Vanda, Zoro, Čuchy, Dix, Marča, Ferda, dva Lesáčkové,
Princ, Janinka, dvě Poldinky, Myšák, Evička, Bianka, Micinka a Nosík.
Nový domov dále našli pejskové – Monty, Mary, Tonča, Špuntík, Bak, Tess, Píďa, Míša, Molly a Šiva.
V červenci bylo přijato 57 koček a koťat a 14 psů. Nový domov našlo 31 kočiček a 10 psů. Vypuštěny byly 4 kočky. Zemřela Leontýnka (celkové selhání organismu), Micourek (selhání ledvin), Janinka (kaliciviroza), Pipi, Jožínek.

Srpen
Dne 1. 8. 2011 se v depozitu U Tlapiček narodila mámě Číče 3 koťátka.
Dne 1. 8. 2011 se do Hančina hradeckého depozita vrátil velmi krátce umístěný kocurek Amy. 
Dne 2.8.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. bílomourovatou kočičku Kačenku. Kočička byla nalezena na Spořilově a je možné, že se před časem někomu ztratila, protože měla na krku obojek. 
Dne 3.8.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města vráceného rezatého kocourka Jonáška.
Dne 3.8.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. 2 černé kotěcí holčičky Luisu a Lotku, narozené 5.5.2011 plaché kočičce v jednom z pražských vnitrobloků. 
Dne 4.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvě malé, asi tříměsíční černé sestřičky Saténku a Safírku. Přinesli je starší manželé, kterým je prý někdo hodil přes plot. Dne 4.8.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města dvě nové kočičky, malinkou Dájinku z kolonie u nemocnice a černou Dominičku. 
Dne 5.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinkou, asi pětitýdenní želvovinovou kočičku Jůju. Přinesla ji paní, která ji prý našla v nějakém průjezdu u svého domu. 
Dne 5.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum krásnou mourovatou, asi sedmiletou kočičku Žofku. Žofince zemřela panička a bratr paní se kočičky ujal. Když však kočička začala mít průjem, přinesl ji na veterinu a žádal utracení. 
Dne 5.8.2011 přijalo pražské depozitum Markéty M. malinkou kočičku Ostružinku. Kočička byla nalezena ve křoví na Ládví. 
Dne 8.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dalšího nešťastného kocourka. Bílomourovatý Soběslávek byl viděn, jak se bezcílně pohybuje po hradeckém sídlišti s velkou mokvající ranou na noze. 
Dne 8.8.2011 porodila fenka Madlenka 11 štěňátek - nejrůznějších barev :). 
Dne 11.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum kočičí rodinku z Bělovse. Maminka Ida a její běloveská koťata přivezl pán, který příběh, jak se k němu kočičky dostaly, neustále měnil a ze všech sil mlžil. 
Dne 11.8.2011 přijalo sezemické depozitum asi šestitýdenní černobílou kočičku Poldinku. Poldinku našla a k nám přivezla sezemická městská policie. 
Dne 12.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malou, asi dvouměsíční tříbarevnou kočičku Lišku Bystroušku. Kočičku prý našli mladí lidé někdy v Bystřici a přivezli ji ke mně. 
Dne 12. 8. 2011 přijalo depozitum U Tlapiček dvě asi čtyřměsíční koťata - pivníky (byla přivezena v krabici od piva). Jejich dosavadní majitel se o ně nestaral a jejich osud mu byl lhostejný, takže koťata jsou ve velmi špatném stavu, podvyživená a zanedbaná.
Dne 12.8.2011 přijalo depozitum Pavly Č. v Jesenici 2 koťátka z Jílového. Mourovatou Elišku a černého Káju – Uhlíka. 
Dne 13.8.2011 porodila v sezemickém depozitu kočička Lucinka 4 koťátka s porodní váhou 60-70 gr, což je velmi málo. Dokrmuji, ale výhled není moc dobrý :(. 
Dne 14.8.2011 přijalo sezemické depozitum tři maličké holčičky - Bradičku, Štafličku a Špagetku. 
Dne 14.8.2011 přijalo pražské depozitum Dáši Š. další fenečku, která byla přivezena až ze Srbska. Mladá sedmiměsíční Maggie z Kosova byla z cesty hodně vystresovaná, lekala se každého hlasitého zvuku, měla pořád ocásek mezi nohama, na procházku ven ji Dáša musela nosit a stejně si venku většinou potřebu neudělala. 
Dne 15.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinkou, asi čtyřtýdenní želvovinovou kočičku Dádulku. Dádulinku někdo vyhodil v Hradci Králové na hlavní třídě poblíž jedné restaurace, Dádulka nešťastně běhala mezi hosty, kteří si stěžovali, že je kočka obtěžuje a vyháněli ji. 
Dne 15.8.2011 přijalo sezemické depozitum handicapovaného kocourka Mourka. Mourka našli jeho zachránci sraženého na silnici. 
Dne 15.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malého, asi dvouměsíčního rezatobílého kocourka Hanýska. Našly ho děti v křoví, kde plakal. 
Dne 16.8.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinké kočičí BROUČKY, asi čtyřtýdenní Berunku a stejně starého Cvrčínka. Přinesli je mladí lidé, kterým je prý někdo hodil před vrata. 
Dne 17.8.2011 přijalo sezemické depozitum šest koťátek z Nového Bydžova, které jejich plachá maminka porodila v jedné firmě a majitel firmy vyhrožoval kočkám likvidací. 
Dne 18.8.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. kocourka Kokeška a kočičku Kulíška s jejími třemi koťátky Kesy, Kety, Kely. 
Dne 21.8.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. krásného zrzavého  a mazlivého kocourka Ríšu. Přivezli ho mladí lidé, kteří mají z tohoto depozita kočičku Bludičku. 
Dne 22.8.2011 přijalo sezemické depozitum březí kočičku Soničku. Sonička přijela z Hlinska, z lokality odkud přijelo již dříve několik koček. 
Dne 20.8.2011 se do polického depozita paní LenkyS. vrátila již umístěná fenečka Daisy.
Dne 22.8.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města asi čtyřměsíčního krásného kocourka Bohouška. Byl nalezen jednou paní v Opatovicích, jak se zmateně motá u hlavní silnice.
Dne 25.8.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. asi tříměsíční kočičku Šárku. Nálezkyně ji našla pobíhat ráno po Legerové ulici.
Dne 26.8.2011 porodila Sonička tři koťátka – všechno kluci – mourovatý, bílomourovatý a bíločerný.
Dne 27.8.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. pět cca třídenních koťátek bez maminky. Koťata našel zaměstnanec třídírny odpadu mezi krabicemi přivezenými z kontajnerů. 
Dne 28.8.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. černou, drobounkou kočičku Kecku a její tři koťátka. 
Dne 29.8.2011 se do depozita Markéty M. vrátil kocourek Emánek. Emánek je  velký lumpík a noví páníčci se jeho řádění zalekli. 
Dne 30.8.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. polodlohosrstou želvovinovou kočičku Marušku. Marušku Lucce nabídla paní Petra z chýnského depozita Kočky SOS, jako kojící kočičku pro koťátka z třídírny odpadu.

Umístěny byly kočičky – Amálka, Emilek, Jonášek, Motýlek, Emička, Princezna, Sněhurka, Cipísek, Hvězdička, Kytička, Jůja, Cukřinka, Kim, Šumík, Tasos, Matýsek, Kessy, Kely, Bořek, Maxík, Ela, Ostružinka, Křemílek, Johny, Želvička, Kety, Růženka, Květuška, Nastěnka, Fanoušek, Kiara, Tim, Emánek, Eliška, Dájinka, Soběslávek, Hošek, Evička, Macík, Erika, Lejdyna, Zuzanka, Micinka Mňauk, Šediváček, Šedivka.
Umístění pejskové – Perry, Kiara, Paul, Betynka, Polly, Flaffy, Kika, Susan, Bradička, Štaflička, Špagetka, Cora, Penny, Lumpík a Sarah.

Celkem bylo v srpnu přijato 60 koček a koťat a 16 psů. Umístěno bylo 45 koček a koťat a 15 štěňat.
Vypuštěny byly 3 kočky. Zemřel Fénixek (nádor), Stinky (FIP), Věruška (podlehla zraněním), Šediváček, Garfield (FIP).

Září
Dne 1.9.2011 přijalo pražské depozitum Markéty M.tři asi šestitýdenní koťátka. Jsou to tři holčičky, 2 černé a jedna želvinka. Koťata přivezl pán, kterému se objevila na zahradě.
Dne 1.9.2011 přijalo sezemické depozitum asi šestitýdenní černé koťátko – kočičku Viktorku. Byla nalezena před hradeckým Tescem. 
Dne 1.9.2011 přijalo pražské depozitum Dáši M. asi tříletého kocourka Kubu. 
Dne 2.9.2011 přijalo sezemické depozitum  sedm koťátek z Poličky. Koťátka přivezla městská policie Polička. Koťátka pocházejí z lokality toulavých koček. 
Dne 3.9.2011 přijalo dočasné depozitum Lucie K. malinkou, asi tříměsíční kočičku Sisinku. Sisinka se ze začátku trošku bála, ale už je z ní mazel. 
Dne 7.9.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinké kočičí děti, zhruba čtyřtýdenní miminka  Míšenku a Terinku.
Dne 7.9.2011 přijalo sezemické depozitum želvovinovou kočičku Mínu a její koťátko, neobvykle zbarvenou asi dvouměsíční holčičku Bobinku.
Dne 7.9.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města sotva dvouměsíčního krásného kocourka  Míšu. Mrňousek byl vykoupen, jako mnozí před ním, z jednoho nechvalně známého Zverimexu, kde neustále, přes veškerá upozornění, zákazy a sliby, prodávají maličká koťata. 
Dne 8.9.2011 se vrátil do Hančina hradeckého depozita krásný peršan Macík, skoro třináctiletý kocourek. V novém domově byl jen týden a půl, páníčkové si ho moc chválili, ale bohužel jejich perská kočička Sárinka se s "vetřelcem" nesmířila a nepřijala ho.  
Dne 8.9.2011 přijalo pražské depozitum Dáši M. malinkou asi dvouměsíční kočičku Cofi. Nálezkyně, která má z tohoto depozita osvojenou kočičku, jí našla v autobuse, kde prý dva dny jezdila schovaná v motoru. 
Dne 10.9.2011 přijalo sezemické depozitum šestiletého maltézského psíka Andyho. Andy pochází z nevyhovujících podmínek a hrozilo mu usmrcení majitelem.
Dne 10.9.2011 přijalo polické depozitum březí fenku Boney, která pochází z nechvalně známého "útulku" paní HŠ.
Dne 10 .9.2011 se do Hančina hradeckého depozita vrátila nádherná barmička Princezna. 
Dne 11.9.2011 přijalo depozitum Míly J.  kocourka  Mourka, přivezli ho lidé z Náchoda, kde se objevil v kolonii venkovních koček.
Dne 11. 9. 2011 přijalo depozitum U Tlapiček asi pětiměsíčního kocourka Kubíčka. Pohublý Kubíček se potuloval po pražských Vršovicích a snažil se na sebe upozornit hlasitým mňoukáním.
Dne 12.9.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města  šest malinkýcj kočičích mimin, pravděpodobně 5 holčiček a jednoho kluka. Přivezla je paní od Dobřenic, která koťata našla na své zahradě. 
Dne 12.9.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malinkou, asi pětitýdenní kočičí holčičku  Denisku. Přivezla ji z nedalekých Dobřenic jedna hodná paní, která ji našla na své zahradě, někdo jí kotě hodil přes plot. 
Dne 13.9.2011 přijalo polické depozitum kočičku s pěti koťátky - čtyři kluci (pointové zbarvení) a černou holčičku. Maminka svá miminka porodila v jednom poloopušteném kravíně mezi balíky slámy. Žili tam ve tmě a vlhku a bylo nebezpečí, že až pracovníci kravína budou přesunovat balíky, koťátka zemřou. Z téže lokality pochází ještě asi 4měsíční mourovatá holčička. 
Dne 16.9.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města malinké kočičí miminko, stěží čtrnáctidenníhoLudvíčka. Chlapeček byl nalezen v přístřešcích na tržnici, několik dní tam zoufale naříkal, pak pro něj ochotný pán vlezl a paní se ho snažila krmit kravským mlékem.  
Dne 18.9.2011 přijala Kočičí naděje dvě opuštěné  fenky Simbu a Honey. 
Dne 19.9.2011 přijalo depozitum Lenky S. v Polici šest maličkých nádherných, dlouhosrstých koťátek. Koťátka byla nalezena v zavázané krabici, kterou nějaký "člověk" položil na koleje, aby koťata rozjel vlak. 
Dne 19.9.2011 přijalo hradecké depozitum Hanky S.velkého rezatého, asi desetiletého kocourka  Garfielda. Kocourek  se velmi vyhublý potuloval po Opatovicích a žebral u školní jídelny. 
Dne 20.9.2011 přijalo hradecké depozitum Hanky S. velkého černého, velmi zdevastovaného kocourka  Olega. Olega přivezla paní z Prahy. Kocourek se  dlouho potuloval a žebral o pomoc, ale nikdo nepomohl, naopak, kdekdo mu ublížil a odehnal.  
Dne 21.9.2011 přijalo sezemické depozitum asi tříměsíčního kocourka Leonka. Leonek se přitoulal k hodným lidem v Brozanech, ale vzhledem k tomu, že jejich kočičky špatně nesly jeho přítomnosti, tak ho přivezli k nám. 
Dne 21.9.2011 přijalo sezemické depozitum tříměsíční koťátka, která byla nalezena v Hradci Králové v krabici. 
Dne 22.9.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum čtyřletou nádhernou perskou kočičku Katynku. Katynce umřela panička, nikdo však o tom nevěděl a Katynka strávila v bytě bez jídla a pití týden. 
Dne 24.9.2011 přijalo sezemické depozitum asi čtyřměsíční mourovatou kočičku Kuliočku, která se přitoulala k nálezcům v jedné vesnici u Litomyšle. 
Dne 24.9.2011 se fence Boney narodilo pět štěňátek.
Dne 25.9.2011 přijalo sezemické depozitum mourovatou kočičku Brigitku, která se přitoulala k nálezcům v jedné vesnici u Pardubic. Brigitka byla březí a k nám přijela v počáteční fázi porodu - zatím máme 4 mourovatá koťátka. 
Dne 28.9.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města malinkou mourovatou kočičí holčičku Bublinu. Potulovala se kolem obchodu, kde prodává jedna naše známá.
Dne 28.9.2011 přijalo sezemické depozitum asi roční kočičku Josefku z Nového Města nad Metují.
Dne 29.9.2011 se do depozita Markety M. vrátil kocourek Matěj. Kocourek si bohužel v novém nesedl s kočičkou. 
Dne 30.9.2011 přijalo pražské depozitum Dáši M. asi čtyřměsíčního bílého, polodlouhosrstého hluchého kocourka, kterému budeme říkat Jerome. K paní Dáše ho přivezli lidé, kterým se nastěhoval do chalupy.
Dne 30.9.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města malého, asi čtyřměsíčního rezatého kocourka Jeronýma. Potuloval se v Náchodě kolem pivovaru a hledal, kdo by mu pomohl. 
Umístěny byly kočičky – Micinka, Max, Kukačka, Beruška, Šošonka, Barevka, Saténka, Cvrčínek, Rozárka, Azíza, Puntíček, Miška, Bobinka, Rozmarýnka, Liška Bystrouška, Safírka, Světlanka, Sametka, Maruška, Rézinka, Harry, Luisa, Kryšpín, Žolík, Madlenka, Tara, Viktorka, Matěj, Láďa, Babetka, Charlie, Emánek, Barča, Kačenka, Arnoštek, Kulíšek, Felda, Denísek, Janča. Liči, Hanýsek.
Umístěni byli pejskové – Bady, Sandy, Bali, Sisi, Sheila, Lady, Peggy 
Celkem bylo v srpnu přijato 62 koček a koťat a 9 psů. Umístěno bylo 41 koček a koťat a 7 psů. Vypuštěny byly 2 kočky. Zemřel Amy, Máša, James (všichni FIP), Míšenka, Terinka (panleukopenie), Ludvíček, Deniska (panleukopenie), Agátka (FIP), Garfield (ledvinové selhání).

Za třetí čtvrtletí roku 2011 bylo přijato celkem 179 koček a koťat a 39 psů. Takže se Kočičí naděje postarala celkem o 218 bezprizorných zvířat. Umístěno bylo 117 koček a koťat a 32 psů. Vypuštěno bylo 8 koček. Zemřelo 19 koček a koťat.
Momentálně se v depozitech Kočičí naděje nachází 253 koček a koťat a 40 psů.
Říjen
Dne 1. 10.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města staronového kocourka  Arnoštka, který se vrátil po třech dnech umístění.
Dne 1.10. 2011 přijalo depozitum U Tlapiček kocourka Mikeše. Mikeš je toulavý kocour, který neměl stálý domov, ale potuloval se po okolí od domu k domu a vždy někde dostal najíst.
Dne 2. 10.2011 se do Hančina hradeckého depozita vrátil z jednodenního umístění dvouměsíční, neuvěřitelně mazlivý kocurek Hanýsek. Jedním z důvodu vrácení bylo, že Hanýsek dostal po odčervení trochu průjem, ale hlavně to byla Hanýskova nadměrná mazlivost, při které prý zapomínal zatahovat drápky, paní se tím cítila velmi poškozena.
Dne 3.10.2011 přijalo ronovské depozitum dvě koťátka Lucinku a Týnku, silně podvyživené a začervené.Někdo je v 5 tydnech sebral od mámy a vyhodil na sidliště.
Dne 5. 10. 2011 přijalo Hančino hradecké depozitum devítiletého obrovského čistokrevného modrého britského kocourka, který má v PP své šlechtické jméno Carlos Cashmere Falling Star.
Dne 7.10.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. mourovatou kočičku Pištu. Již několik dní se potulovala kolem jednoho z domů na bohnickém sidlišti. Hodní lidé jí krmili a sháněli pro ní ns zimu lepší bydlo než lepenkovou krabici.
Dne 7.10.2011 se do depozita Rity K. vratila kočička Sněhurka. Důvodem vrácení bylo, že kočička je příliš živá a rušila paní, když přišla z práce a když chtěla spát. Kotě mělo jen hodně energie, protože bylo celý den doma samo :(  .
Dne 9.10.2011 přijalo sezemické depozitum asi tříměsíční kočičku Perličku. která se přidala k nálezkyni na procházce ve Dvoře Králové.
Dne 9.10.11 přijalo pražské depozitum Lucie Š. tříbarevnou kočičku Madlenku.
Dne 10.10.2011 přijalo sezemické depozitum 3 asi pěti-šestitýdenní koťátka s pracovním názvem mrňata, která se narodila plaché kočičce u Luže.
Dne 10.10.2011 přijalo sezemické depozitum černého kocoura  Uhlíka, který se k nálezcům přitoulal u Čáslavi.
Dne 10.10.2011 přijalo sezemické depozitum asi tříměsičního modrého kocourka Dráčka, který pochází z lokality plachých koček v Trutnově.
Dne 13.10.2011 přijalo sezemické depozitum želvovinovou mourinku Světlušku , která se hladová potulovala po ulicích Sezemic a všude loudila jídlo.
Dne 11.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvě starší kočičky,  Majdalenku a Žuldu. Jedenáctiletá nádherná mazlivá tříbarevka Majdalenka je mámou desetileté černobílé Žudlinky. Přivezla mi je stará paní, když mi volala, velmi do telefonu plakala nad svými kočičkami. Příběh, který mi vyprávěla, se velmi podobal mnoha jiným. Paní zemřel manžel, dědicové dům zabrali, ji nastěhovali do domova důchodců a kočičky vyhodili před dům.
Dne 15. 10.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města čtyři maličká koťátka, která byla nalezena v krabici uprostřed sídliště ve Vysokém Mýtě.
Dne 17.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum dvě mladé tříbarevné kočičky, desetiměsíční Claudinku - Amy a devítiměsíční Jiřinku - Anii.  Claudinka a Jiřinka byly společně umístěné v červnu k mladým lidem, ti se však nyní rozešli a kočičky nikdo z nich nechtěl.
Dne 18.10.2011 přijalo sezemické depozitum první várku koťat z kravína z Vysoké nad Labem.. Dnes přijelo 8 koťat a ještě dvanáct jích tam zbývá. Koťata se v kravíně nenarodila, ale byla tam v posledním týdnu vyhozena ....
Dne 18.10.2011 přijalo sezemické depozitum asi ročního mourovatého kocoura  Filípka. Filípka včera přinesli majitelé na veterinu na uspání. A pan doktor ho dnes přivezl k nám ...
Dne 21.10.2011 přijalo dočasné pražské depozitum Jarky V. do dočasné péče malinké černé koťátko. Koťátko patří k rodince ( maminka a další tři koťátka ), která nějakou dobu žila na sídlišti na Jižním Městě.
Dne 21.10.2011 rozšířila počet chlupáčku v Hančině hradeckém depozitu malinká černá kočička Anežka.. Její další osud je však nejistý, protože byla nalezena na jedné hradecké zastávce těžce zraněná.
Dne 22.10.2011 byly do depozita Jarky V. přijata další dvě koťátka z jihoměstské rodinky.
Dne 22. 10.2011 se do Hančina hradeckého depozita vrátila z nového domova, kde strávila pouze měsíc, maličká kočička Liška Bystrouška. Důvodem vrácení byla alergie dítěte.
Dne 22.10.2011 přijalo ronovské depozitum tři asi čtyřtýdenní koťátka, které někdo odložil na samotě na stavbě.
Dne 23. 10.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města dvě malinká, asi šestitýdenní koťátka, mourovatou Filipku a černého Fandorka. Přivezla je k ní paní, které koťata někdo hodil přes plot.
Dne 23.10.2011 přijalo sezemické depozitum kočičku  Micinku,  které zemřela panička. A její vnučka si kočičku nemohla nechat, protože má 4 psy, které kočky nemají rádi.
Dne 24.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum tři nové kočičky, mámu a dvě asi dvouměsíční koťátka. Máma  Nina a její holčičky Hořičky přijely od Hořic.
Dne 24.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum malou, asi čtyřměsíční kočičku Venďu,  která pobíhala několik dní na rušné křižovatce mezi auty a snažila se najít něco u popelnic.
Dne 24.10.2011 přijalo sezemické depozitum dvě půlroční kočičky - Demi mourovatou a Demi černou. Maminka koťátek se nastěhovala k nálezcům na chalupě.
Dne 25.10.2011 přijalo sezemické depozitum asi ročního kocourka Mramorka, který byl nalezen v Hradci Králové.
Dne 25.10.2011 bylo do depozita Jarky V. přijato poslední z jihoměstských koťátek. Venku zůstala ještě mamina, kterou se pokusíme také co nejdříve dostat do tepla. 
Dne 25.10.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. kočičí rodinku z Radějovic Mourovatou maminku Radunku, a 5 koťátek - Amálku, Anežku, Aničku, Andulku aFilípka. Kočička se před časem přitoulala se svými koťátky na zahradu k jedné paní.
Dne 26.10.2011 byla přijata do depozita Jarky V. i mourovatá maminka Micinka od jihoměstských koťátek a celá rodinka je tak pohromadě a konečně v teple.
Dne 26.10.2011 přijalo sezemické depozitum kocourka Kubíka , který byl prokřehlý nalezený na ulici v Sezemicích.
Dne 28.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum nádherného modrohnědého kocourka s bílými znaky  Christiana. Byl nalezen v noci mladými lidmi v Trutnově, jeho srst byla zcela zplstnatělá, navíc plná klíšťat a parazitů.
Dne 29.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum krásnou dvouletou bílou kočičku Rolničku – Kuliočko. Přivezli ji její původní mladí majitelé s tím, že je kočička u nich v bytě nešťastná, ale že ji mají rádi natolik, že ji na zimu ven na ulici vyhodit nechtějí..
Dne 29.10.2011 přijalo Hančino hradecké depozitum překrásného modrého, asi půlročního britského kocourka Garsona . Byla nalezen v obci nedaleko Hradce Králové.
Dne 29. 10. 2011 přijalo depozitum U Tlapiček kočičku Micku. Micka byla zřejmě vyhozena ven, protože se domáhala mazlení a vůbec kontaktu s člověkem.
Dne 30. 10.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města vráceného kocourka Kapříka z vánočních koťátek. Jeho panička ho vrátila s tím, že ztratila práci, musí si najít jiný byt a až bude vše v pořádku, že si ho snad zase vezme.
Dne 30.10.2011 přijalo Hančino královéhradecké depozitum tři maličká koťátka z Jičína -tři mušketárky – Athoska, Portoska a Aramiska. Jejich maminka je porodila u jednoho starého dědy v Jičíně, ten je nechtěl, ale s jeho vnučkou jsem se domluvila už při jejich narození tak, že jak je kočička odkojí, koťátka si vezmu a kočičku dáme kastrovat.
Dne 30.10.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. Jedenáctiletou kočičku Mamušu , která se před lety jako mladá kočička přitoulala a spokojeně žila u jejich chalupy.
Umístěny byly kočičky – Amirka, Čiči, Kasandra, Felix, Tom, Kája- Uhlík, Míca, Julinka, Trampík, Baronka, Mína, Míla, Roxy, Atilka, Megy, Šárka, Eliška, Jolča, Murinka, Fifi, Julča, Danuška, Perlička, Kulíšek, Rumburak, Xenie, Fantomas, Dráček, Pat, Mat, Sazička, Kominíček, Kokešek, Kulíšek, Majka, Pomněnka, Flíček, Carlos Kashmere Falling Star, Hathor, Katynka, Maxík, Márl, Kasper, Elinka, Stelinka a Kubíček.
Umístění byli psi – Maggie, Simba, Mary, Andy, Honey a  Amy.

V říjnu bylo přijato 69 koček a koťat a jeden pes. Umístěno bylo 46 koček a koťat a 6 psů. Zemřela Maruška , Filípek (FIP), Bělinka (selhání ledvin).

Listopad
Dne 1.11.2011 přijalo sezemické depozitum šestpoloplachých kočiček, které zbyly u domku po zemřelé paní. Kočičky pocházejí z vesnice u Hradce Králové.
Dne 1.11.2011 přijalo sezemické depozitum tři koťata, které někdo minulý týden odložil před veterinární klinikou v Gayerových kasárnách.
Dne 1. 11. 2011 přijala paní Dáša M.do svého depozita dalšího pejska ze Srbska, osmiměsíční  Lunu..
Dne 3.11.2011 přijalo sezemické depozitum mourovatou kočičku Žofinku, která běhala u hlavní silnice v Sezemicích.
Dne 3.11.2011 přijalo Hančino královéhradecké depozitum malého, asi čtyřměsíčního kocourka Hubertka. Přinesl ho v pozdních večerních hodinách mladý muž, který ho našel, jak běhá ve středu města po rušné křižovatce.
Dne 4.11.2011 přijalo sezemické depozitum asi půlročního kocourka Karlíka, který byl odchycen, když v Polabinách po přechodu pro chodce přecházel silnici.
Dne 4.11.2011 přijalo Hančino královéhradecké depozitum malou, asi půlroční černobílou kočičku Adélku. Přivezla ji slečna, která Adélku našla těžce zraněnou, když ji srazilo auto.
Dne 7. 11.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města asi pětiměsíčního rezatobílého kocourka Zrzounka – Drzounka. Paní Hana si ho přivezla z Náchoda, kde, dle sdělení lidí, již nejméně týden běhal po frekventované silnici.
Dne 8.11.2011 přijalo Hančino královéhradecké depozitum krásného mladého mohutného černobílého kocourka Zdendu, asi sedmiměsíčního. Na veterinu ho přinesl pán 5.11. s tím, že ho nalezl u budovy hradeckého soudu, kde Zdenda celý den ležel na kanále a hřál se.Dne 11.11. 2011 přijala paní Dáša M. ve svém pražském depozitu asi osmiměsíčního kocourka Mártyho.
Dne 13.11.2011 přijalo sezemické depozitum osm asi šestitýdenních štěněcích mimin, která prý někdo nálezkyni přehodil přes plot.
Dne 14.11.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. tři kočičky. Dvě osmiměsíční koťata - mourovatého kocourka s bílými packami a čumáčkem Klučíka a jeho želvovinovou sestřičku, která má jmeno Maličká. Třetí kočička je jejich asi dvouletá, černá a velmi mazlivá maminka Čertík.
Dne 14.11.2011 přijalo depozitum Míly J. kočičku Rézinku z Náchoda. Všímavá paní ji potkala při cestě na nákup. Kočička ji nebyla lhostejná a měla strach, aby ji nezajelo auto. Kočička prosila o jídlo, nechala se hladit a pobíhala po silnici. Hrozilo přejetí autem, kočička byla vstřícná, běhala za každým kdo prošel kolem. Po dohodě přivezli kočičku k nám.Dne 15.11.2011 přijalo sezemické depozitum asi čtyřměsíční fenečku Dášenku. Dášenka byla zachráněna z nevhodných podmínek - její majitelka tvrdila, že jí už má dost a že s ní praští :(.
Dne 16.11.2011 přijalo sezemické depozitum další tři koťátka z kravína ve Vysoké nad Labem. Rezatého Píďu, černobílou Sazičku a bíločernou Amálku.
Dne 16.11.2011 přijalo sezemické depozitum asi dvouměsíční kočičí holčičku Plamínka, která byla nalezena v Pardubicích.
Dne 18.11.2011 přijalo pražské depozitum Dagmar Š. černého kocourka ve velmi špatném zdravotním stavu. Do depozita ho přivezla z Liberce naše obětavá spolupracovnice, která pro něj jela autobusem naotočku z Prahy .
Dne 23.11.2011 přijalo sezemické depozitum kočičí rodinku od majitele, který se dostal do existenčních potíží. Je to polodlouhosrstá černá kočička Shimaco (maminka), její polodlouhosrstá asi půlroční dcera Lukrecia Borgia  a tři asi dvouměsíční také černé a polodlouhosrsté kočičky - Mildred, Gladys a Dafne.
Dne 23.11.2011 přijalo sezemické depozitum kočku Smoke, která byla nalezena u silnice v Polabinách. Kočička se snažila jít za lidmi a vyžebrat něco k jídlu.
Dne 24.11.2011 přijalo sezemické depozitum dvě koťátka, která byla nalezena před jedním domem v Pardubicích - Rosicích. Jsou to obě holčičky – Julinka a Fany.
Dne 24. 11.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města malou, asi dvouměsíční kočičku Klementinku. Potulovala se po Náchodě a vypadala jako ztracené kotě.
Dne 25.11.2011 se vrátila do sezemického depozita fenka Ketynka (dříve Betynka). Důvodem vrácení byla alergie přítele majitelky.
Dne 25. 11.2011 přijalo depozitum paní Hany B. v Šonově u Nového Města asi čtyřměsíční kočičku Kačenku. Přivezl ji z Doudleb starý pán a vyprávěl, že jim Kačenku někdo hodil přes plot a protože už jsou s manželkou moc staří a mají své tři kočky, bojí se si mladou kočičku nechat.
Dne 25.11.2011 přijalo sezemické depozitum dvě koťátka, která se potulovala u jednoho domu v Polabinách. Paní nejdříve oslovila městský útulkek, tam jí odkázali na městskou policii, která sdělila, že oni kočky neodchytávají a dala jí moje číslo.
Dne 26.11.2011 se do Hančina královéhradeckého depozita po třech a půl letech vrátila nádherná tříbarevná dlouhosrstá kočička Cindy. Přijela z Olomouce, kde přes tři roky žila se starší paní. Nyní však paní onemocněla a kočičku si už dál nechat nemohla.
Dne 27.11.2011 přijalo pražské depozitum Lucie I. malinkou, mourovatou dvouměsíční kočičku Cecilku. Kočičku našli nálezci opuštěnou na nádraží, ujali se jí, vzali jí na veterinu, ale nemohli si ji nechat na stálo.
Dne 29.11.2011 přijalo depozitum LenkyS. tři koťátka ze zahrádkářské kolonie.
Dne 30.11.2011 přijalo Hančino královéhradecké depozitum želvovinovou perskou kočičku. Zřejmě zatoulaná peršanka se potulovala po Hradci Králové a žebrala u obchodu o něco k jídlu.
Umístěny byly kočičky – Garson, Garfield, Pinďa, Toby, Teddy, Ríša, Karlík, Bruník, Lotynka, Anežka, Andulka, Sazík, Liška Bystrouška, Kumřík, Vigo, Žofinka, Rozárka, Tim, Šmudlík, Mourek, Anička, Leonek, Karlík, Ron, Baba, Sára, Filípek, Hanýsek, Zdenda, Terezka, Plamínek, Toník, Ríša, Amálka, Tomík, Tygřík, Píďa, Sazička, Slinta, Kokešek, Fanfán.
Umístěni byli psi – Meggie, Merlin, Missy, Moris, Monty, Remy, Romy, Luke, Lucy, Rafík, Riki.
V listopadu  bylo přijato 43 koček a koťat a 11 psů. Umístěno bylo 41 koček a koťat a 11 psů. Zemřel Edík (selhání ledvin), Jerome (FIP), Portosek, Aramisek (oba panleukopenie), Teodorek (FIP), Darinka (FIP), Žofinka, Berunka (FIP), Dádulka (FIP) a  Mikešek Stázička.

Prosinec
Dne 2.12.2011 přijalo sezemické depozitum fenku Mimi, jejíž majitelé se jí vzdali poté co vážně onemocněla a musela být hospitalizována na veterinární klinice. Po doléčení a vakcinaci bude nabídnuta k adopci.
Dne 2.12.2011 přijalo polické depozitum nádhernou velikou kočičku Sáru. Několik dní se potulovala po náměstí v Machově. Zřejmě ji tam někdo vyhodil.
Dne 4.12.2011 přijalo polické depozitum fenečku Sunny se čtyřmi asi třítýdenními štěňátky. Byli v DO v Brně, kde ale nemohli zůstat. Sunny je mladá maminka, není jí ještě ani rok. Miminka jsou tři holky a černý kluk.
Dne 5.1

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.