Jakoubek

Plemeno evropská
Barva srsti bílá
Pohlaví kocourek
Datum přijetí: 16.7.2020
Datum narození: říjen 2018
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta Provedení Výsledek
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění hluchý  

Hluchého ukřičeného kocourka Jakoubka virtuálně adoptovaly laskavé dámy MARTINA A VERONIKA VITOUCHOVY, bývalé virtuální maminky naší milované MICINKY PUSINKY a černé plaché Jolanky. Mnohokrát s kočičkami děkujeme.

Jakoubka si virtuálně adoptovala i skvělá mladá paní IVETA VÝBORNÁ, která si ho chtěla adoptovat i ve skutečnosti. A tak Jakub odjel do krásného bytu se dvěma staršími kočičkami a zasíťovaným balkonem - ale tak strašně tam plakal a volal, že se chce vrátit ke mně, že po dvou dnech musel přijet zpět. To mne přesvědčilo o tom, že Jakoubek opravdu nikam již odjíždět nemůže... IVETKO, MOC DĚKUJEME.

Mladý různooký hluchý dvouletý kocourek Jakoubek byl do depozita přijat i se svou devítiměsíční kamarádkou Bobinkou dne 16.7.2020.  Obě kočičky byly převzaty od bezdomovce, měsíc se zdálo, že si je paní, která je k nám přivezla, ponechá, ale nakonec vše dopadlo špatně a kočičky se musely opět stěhovat. Obě kočičky přijely s úporným průjmem, Bobinka navíc i s kalicivirozou, takže seznamování začalo tím nejhorším způsobem - intenzivním léčením...

Naštěstí jsme vše zvládli, ač to bylo těžké a obě kočičky jsou již zdravé, nadstandardně naočkované i vykastrované. 

Jakoubek je nesmírně hodný, něžný, skromný kocourek s  mazlivou povahou. Je však, bohužel, různooký, takže hluchý - a to přináší své výhody i nevýhody. Nebojí se neznámých zvuků, protože je neslyší, ale zase tím, že neslyší v depozitu ani ostatní kočky, velmi často se jich lekne a pak na ně skočí a pere se. 

Původně jsem, samozřejmě, plánovala, že ho umístím, měla jsem ho i v nabídce. Ale o hluchého kocourka nikdo zájem neměl, později jsme paničku našli, jenže se musel z nového domova vrátit... Stal se z něj takový závislák na mně - zřejmě proto, že jsem první, kdo se k němu chová hezky, že, pokud mne nevidí, hrozně ječí na celý dům... A tak ječel i v novém domově.

Takže prozatím Jakoubek zůstává ve virtuální adopci a hledá nějakého páníčka či paničku, která/který ho bude mít rád na dálku.

Jakoubek bydlí v Hradci Králové.

Jakoubek Jokie.jpg

Jakoubek Jokie3.jpg

 

Jakoubek Jokie4.jpg

Bobinka a Jakoubek.jpgBobinka a Jakoubek2.jpg

Jakoubek Jokie5.jpg

Jakoubek Jokie6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.