Matýsek chromý

Plemeno evropský
Barva srsti bílomouratý
Pohlaví samec
Datum přijetí: 2.11.2013
Datum narození: 9/2013
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta    
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV    
Prodělaná závažná onemocnění

Neumístitelný Matýsek našel virtuální maminku, paní LINDU DONATHOVOU, která ho finančně velmi podporuje. Skvělá paní Linda si z našeho depozita  osvojila další handicapovanou kočičku, jednookou Johanku.

Maličkého, asi dvouměsíčního kocourka Matýska jsem přijala dne 2.11.2013. Pojmenovala si ho paní, která večer před Matýskovým příchodem se s přítelem vypravila na romantickou večeři, bohužel u hradeckého muzea si všimla kocourka se zraněnou nožičkou, jak hledá v odpadcích něco k jídlu. Kocourek se bál, nechtěl se nechat odchytit, ale paní byla vytrvalá a s pomocí přítele, dalších dvou lidí a nakonec i MP kocourka chytili. Z romantické večeře sice nebylo nic, ale zůstal dobrý pocit. Matýsek  byl vyšetřen, na nožičku se nepostaví, má ji zcela nehybnou, vyšetření  ukázalo, že má zpřetrhané vazy a přerušené nervové dráhy. Další vyšetření u ortopedického odborníka ukázalo, že s nožičkou se dá dělat pouze dvojí: buď ji nechat tak, jak je nebo amputovat.
Matýsek je dalším kocourkem, kterému se již v kotěcím věku velmi ubližovalo. U nás je však Matýsek spokojený, dobře papá a užívá si tepla a bezpečí, i když je stále, i po letech, NEUVĚŘITELNĚ PLACHÝ A BOJÁCNÝ. Ošetřit ho, odčervit či naočkovat je prakticky nemožné.

Matýsek chromý.jpg

 

 

 

 

 

 

Matýsek chromý2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.