Jerry

Plemeno evropský
Barva srsti rezatobílý
Pohlaví samec
Datum přijetí: 9/2017
Datum narození: 2012
Depozitum: Hradec Králové

Kontakt:

Hanka S.
Telefonní číslo: 773 535 128

E-mailová adresa:

srnka@seznam.cz
Zdravotní karta Provedení Výsledek
Vakcinace ano  
Kastrace ano  
Testy FELV/FIV ano/ano neg/neg
Prodělaná závažná onemocnění  

Rezatobílého šestiletého kocoura Jerryho jsem do svého depozita přijala v září 2017. Jeho majitelka se rozvedla, prodala byt, našla si podnájem, kde prý nesmí být další zvířata. Na tuto výmluvu jsem už celkem alergická, jenže paní byla velmi neodbytná a kocoura přivezla..., aniž bych k tomu dala souhlas.

Zpočátku bylo však vše  špatně - kocourek byl u nás nesmírně nešťastný, stále schovaný, nejedl a nejhorší bylo, že ze strachu útočil velmi zle na vše, co se přiblížilo. Mně několikrát roztrhl ruku, zmlátil  starou kočičku, nedalo se k němu ani přiblížit. Potřebovala jsem s ním dojít na očkování, ale to by mne asi zabil. Paní jsem to psala, jenže ta se kocoura zbavila a nic jiného ji už nezajímalo, nereagovala.

Feliway i šantu nebo kozlík jsem samozřejmě zkoušela, jenže i podávání na dálku dopadlo špatně, vždy skočil, vyrazil vše z ruky a bolestivě škrábl.

Trvalo dlouho, než mi chlapeček uvěřil, než mne nechal alespoň naplnit mističku a než začal s chutí jíst.

Nyní je již však vše v pořádku, každý, kdo věděl, jak se Jerry choval, když ke mně přišel, říká, že se mi povedl zázrak... Jerrynek se již nechá hladit, nechá se vzít do náruče, neútočí, ale naopak se mazlí - a to i s návštěvami - a velmi dobře papá. Zlepšila se mu srst a přibral, je nádherný. Mám z něj velkou radost.

Naočkovaný již také je, a tak může hledat nový domov. Vím, že umístěním ho zase zklamu, ale jinak to v depozitech nejde.

Domnívala jsem se, že Jerry je kocourek jen na doma, protože venku nikdy nebyl. Jenže - před zhruba 14 dny si vynutil vypuštění z pokoje, kde až doteď bydlel a začal běhat po domě. Nakonec dokonce prošel i kočičími dvířky ven na zahradu, tedy do voliéry, kde se mu nic stát nemůže - a navíc na zavolání poslušně přibíhá. Takže možná by pro něj byl nejlepší nový domov na bezpečném místě, kde by si mohl jak vlézt k páníčkovi do postele, tak i vyběhnout se provětrat... Od nás je zvyklý na spoustu kočiček a na dva psy.. 

Jerry na vás čeká v Hradci Králové.

Jerry.jpg

 

 

 

 

 

 

Jerry2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomozte

opuštěným a týraným
zvířatům

5929191339/0800

Do zprávy pro příjemce
prosím napište
"DAR PRO KOČIČKY".
Moc děkujeme.

Kontaktuje nás

Předsedkyně

Mgr. Hana Smejkalová
773 535 128

kocicinadeje@centrum.cz

Jednatelka

Radka Hrochová

rh26@centrum.cz

Místopředsedkyně

Pavla Hybská
605 458 087

cymb@centrum.cz

Číslo účtu

5929191339/0800

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.